Wywiady z piłkarzami

Provera: "Chcę, aby Kaka zagrał Interze" (24)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
411
24

Tronchetti Provera, jest drugim, po samym Massimo Morattim, działaczem Interu, który pozwala kibicom drużyny mistrzów Włoch wierzyć w sen o sprowadzeniu Brazylijczyka Kaki.

 

-Chciałbym, aby Kaka zagrał w Interze – powiedział Włoch – Inter poczynił duże postępy i ich efekty zobaczymy już w niedzielę. Jednak faktem jest, że brakuje nam świeżości w składzie, potrzebujemy gracza, kreatywnego i przydatnego dla drużyny; możemy jeszcze takiego piłkarza kupić.

 

Włoscy dziennikarze są zdania, iż powrót gwiazdy Realu na czarno-niebieską część Giuseppe Meazza nie jest wykluczony. Piłkarz nie może znaleźć wspólnego języka z Jose Mourinho, który wyżej ceni sobie umiejętności młodego Niemca, Mesuta Ozila.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.09.2010 o 01:03 przez Mate1908
Mate1908
Kace po kontuzji ciężko będzie wejść w łaski Jose i dlatego jego odejście wydaje się bardzo prawdopodobne. W ostatnim czasie Brazylijczyk może i formą nie grzeszył i z pewnością zawiódł pokładane w nim nadzieje ale mimo to z miłą chęcią zobaczyłbym go w Interze. Dalej tkwi w nim piłkarki geniusz, który trzeba na nowo rozpalić. Ponadto transakcje z Realem w większości przypadków wychodziły nam na wielki plus <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
18.09.2010 o 10:02 przez mati1908
mati1908
tez bym tego chciał
18.09.2010 o 01:22 przez Mateusz17
Mateusz17
On przejdzie do Interu i dostanie nr 17 na koszulce(tak tak mimo ze teraz 17 ma Mariga)
17.09.2010 o 21:57 przez Joker258
Joker258
Nie podniecajcie się tak, a nawet nie patrzcie w jego stronę ani o nim nie myślcie. On ma tylko jeden Dom w Mediolanie i jest nim Milan.
17.09.2010 o 19:41 przez Ajk
Ajk
Jeżeli chcę go sprowadzać tylko po to by zrobić Milanowi na złość to powinni się zastanowić. Kaka od wielu miesięcy ma problemy ze zdrowiem i nie jest już tym samym piłkarzem co kiedyś. Poza tym również uważam, że z sympatii do Milanu nie przejdzie do Interu.
17.09.2010 o 19:39 przez Dominho
Dominho
Kolejny transfer w który wątpie i czy się uda i czy jest potrzebny
17.09.2010 o 19:20 przez microsoft666
microsoft666
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <a href="http://www.fcinter1908.it/?action=read&amp;idnotizia=11283">http://www.fcinter1908.it/?action=read&a&shy;mp;idnotizia=11283</a><img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.09.2010 o 17:46 przez SlimShady
SlimShady
Byłoby by cudownie ale ja raczej nie będę tego traktował poważnie bo za pewne zawiodę sie tak jak było z Mascherano, gdzie wszyscy myśleli, ze będzie nasz,a tu jak zwykle klops.
17.09.2010 o 17:03 przez piotrekninter
piotrekninter
brakuje swiezosci,wreszcie to zauwazyli,troche za pozno, ciekawe,narazie ploty,pozyjemy,zobaczymy
17.09.2010 o 16:15 przez slipdog
slipdog
tak był milanistą to straszne ojojojoj ...a ty co z cracovii i latasz z nozem ?
17.09.2010 o 15:37 przez Damian7
Damian7
czyli NIEE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
17.09.2010 o 15:36 przez Damian7
Damian7
po pierwsze nie ma formy od dawna , po drugie ważniejsze był milanistą
17.09.2010 o 15:18 przez VanBuffer
VanBuffer
Bylo by fajnie,lecz nie trawie Milanu a on tam gral...Ale to napewno swietne wzmocnienie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.09.2010 o 15:06 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
ja np. chcialbym zebysmy znowu zdobyli potrojna korone, fajnie by bylo, ale czy to jest mozliwe? Takie nawiazanie do &quot;kaki w interze&quot;
17.09.2010 o 14:22 przez MatiInter
MatiInter
i tak nie przyjdzie do nas.
17.09.2010 o 13:17 przez cyrkiel
cyrkiel
Kupa by się przydała <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.09.2010 o 13:16 przez kulasiak
kulasiak
Fajnie by było ale jak do nas przyjdzie już całkowicie zwątpię we wszystkich piłkarzy bo co by o Kace nie powiedzieć to porządny z niego gość.
17.09.2010 o 12:30 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
W większości dziwki. Patrz Zanetti, Stankovic, Materazzi<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
17.09.2010 o 12:23 przez Helton
Helton
predzej milan go wypozyczy niz my go kupimy ale tak na doobra sprawe to pilkarze trenerzy to takie.......dziwki taki zawod
17.09.2010 o 12:03 przez Biały
Biały
Dokładnie Mirek, wszyscy mówią o sprowadzeniu Kaki, a problem w tym, że on sam najprawdopodobniej nie będzie chciał do nas przejść. Zresztą jak on zdecydowałby się na taki krok, to chyba definitywnie straciłbym wiarę w lojalność piłkarzy. Jeżeli Kaka zmieni klub, to trafi do Chelsea, a nie do nas...i chyba dobrze, że tak się stanie ;)
17.09.2010 o 11:51 przez sowik
sowik
mam mieszane uczucia względem Kaki... z jednej strony chciałbym go w Interze... z drugiej mam obawy <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.09.2010 o 11:39 przez hQ
hQ
&quot;Piłkarz nie może znaleźć wspólnego języka z Jose Mourinho, który wyżej ceni sobie umiejętności młodego Niemca, Mesuta Ozila.&quot; Jak ma grać jak ma kontuzję na pół roku?
17.09.2010 o 11:30 przez MiRas.
MiRas.
Nadal twierdzę, że Kaka to nie jest osoba pokroju szmatana cyganovicia i sumienie nie pozwoli mu na grę w Interze.<br />
<br />
Druga sprawa jest taka, że Provera to tylko sobie marzy i nic z tego nie wynika. Do dzisiaj pamiętam, jak mówił o sprowadzeniu Zidane (gdy ten już grał dla Realu). Mówił, że Inter da olbrzymie pieniądze i jakoś nie przypominam sobie, by jego słowa kiedykolwiek chociaż w niewielkiej części miały odbicie w rzeczywistości.
17.09.2010 o 11:27 przez madmike
madmike
chyba jednak coś się święci z tym Kaką i obym sie mylił ale uważam, że najlepsze lata to on ma już za sobą

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się