Relacje

Przed meczem z CSKA (23)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
prawie 15 lat temu
339
23

We wtorek o godzinie 18:00 na stadionie Łużniki w Moskwie w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Champions League zmierzą się miejscowe CSKA z powracającym na zwycięskie tory, mediolańskim Interem.

 

Z racji tego, że obydwie ekipy zmierzą się już w najbliższy wtorek, ich spotkania ligowe zostały rozegrane w dniu wczorajszym. Inter z nowym trenerem pojechał do Bolonii, gdzie pod koniec spotkania zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, pokonując gospodarzy 1-3. W międzyczasie moskiewski zespół podejmował u siebie Wołgę Niżny Nowogród, która mimo początkowego nawiązania walki także osłabła, czego dowodem były dwie stracone bramki, w odpowiednio 68 i 84 minucie. Co ciekawe ten mecz także zakończył się wynikiem 3-1.

 

W Rosji, gdzie sezon w pełni, Konie po 25 kolejkach plasują się na drugiej pozycji, z dorobkiem 50 punktów. Dwa oczka więcej ma drużyna Zenitu. Trzecie miejsce zajmuje Dynamo, które traci do lokalnego rywala trzy punkty.

 

Mediolańczycy dzięki wczorajszej wygranej odbili się od dna tabeli, jednak cztery punkty na cztery kolejki ciągle wyglądają nie najlepiej. Już po pierwszym meczu pod wodzą Claudio Ranieriego, widać poprawę w grze Interu. Nerazzurri powrócili do ustawienia z czwórką defensorów. Zdecydowanie lepiej prezentują się formacje ataku i obrony. Do pomocy też nie należy mieć większych zastrzeżeń, bo grając bez swojego lidera potrafili stwarzać sytuacje napastnikom oraz w razie potrzeby mądrze asekurowali defensywę.

 

Oba kluby dwa tygodnie temu nie najlepiej zainaugurowały tegoroczną edycję Ligi Mistrzów. Inter jeszcze pod dyktandem Gian Piero Gasperiniego niespodziewanie uległ wicemistrzom Turcji, ekipie Trabzonsporu 1:0. CSKA wybrało się do Francji, gdzie czekał na nich mistrz kraju OSC Lille. Po zaciętym pojedynku, rozległ się końcowy gwizdek, a na tablicy świetlnej widniał bramkowy (2-2) remis. Po pierwszej kolejce, pierwsze miejsce należy dla pogromcy Interu, który jako jedyny zgarnął pełną pulę. Druga i trzecia lokata to Rosjanie wraz z zespołem Ludovica Obraniaka oraz Ireneusza Jelenia. Ostatni jest Inter, ale miejmy nadzieję, że po nadchodzącej kolejce, Inter zajmie już zupełnie inny kąt.

 

Największe osłabienia gospodarzy, to urazy dwójki Akinfeev - Honda. Obaj są wyłączeni z gry na dłuższą metę. Po stronie gości zabraknie Viviano, Poliego, Obiego, Cordoby, Motty, Forlana i czołowej gwiazdy, Holendra Wesleya Sneijdera. Popularny Wes nie zagra przynajmniej do końca października, co nie napawa optymizmem sympatyków czarno-niebieskich. Na osłodę kibicom może być wiadomość, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo iż na placu boju ponownie ujrzymy Brazylijczyka Maicona, a także Serba Dejana Stankovica.

 

Najgroźniejszym graczem w szeregach Rosjan jest niewątpliwie Iworyjczyk Seydou Doumbia. Pozyskany w 2010 roku z Young Boys, napastnik zdobył w obecnych rozgrywkach ligi rosyjskiej już 15 trafień. Stoperzy wicemistrzów Włoch, powinni podejsć do wtorkowego starcia niezwykle skoncentrowani, bo 23-latek w parze z cztery lata starszym Vagner-Love'm bez odpowiedniego zaangażowania obrony może siać popłoch w szeregach obronnych mediolańskiego zespołu.

 

Transmisje TV:

 

2+2

Digi Sport (hungary)

Nova Sport (bulgaria)

Nova Sports 1 (hellas)

nSport

Sky Calcio 1

Sky Sport 1 (germany)

Sky Sport 1 (italy)

Sky Sport Info *Portal

Sky Sports 2 (uk/ireland)

Sport TV1

Star (turkey)

SuperSport3 (za)

SuperSport Maximo

TV2 Sport (denmark)

Viasat Football (sweden)

~ Nova Sports HD (hellas)

~ nSport HD

~ Sky Calcio HD1

~ Sky Sport HD1 (germany)

~ Sky Sport HD1 (italy)

~ Sky Sports HD2 (uk/irl)

~ Sport 1 HD (netherlands)

~ Star TV HD (turkey)

~ TV 2 Sport HD (denmark)

~ Viasat Football HD (sweden)

 

Przypuszczalne składy:

 

CSKA: Gabulov; W. Berezutski, Ignashevich, Nababkin, A. Berezutski; Aldonin, Dzagoew, Mamaev, Oliseh; Doumbia, Vagner Love.

 

Inter: J. Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo; Zanetti, Cambiasso, Stankovic; Coutinho; Milito, Pazzini.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.09.2011 o 12:06 przez mati1908
mati1908
poszło <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.09.2011 o 18:30 przez Bober24
Bober24
FORZA INTER ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
Pazza Inter Amala <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> wierzymy w was <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.09.2011 o 10:47 przez dejan58
dejan58
transmisja na Nsport o 18.00<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> wygramy 1:0<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.09.2011 o 19:56 przez pazzini1992
pazzini1992
Trzeba wygrać , ruskie może i mają silną drużynę ale generalnie są słabi . Trzeba jutro wygrać przynajmniej 2-0 i na spokojnie bronić wyniku . Bo następny rywal Lille nie jest chłopcem do bicia
26.09.2011 o 10:02 przez skubany
skubany
A ja na noc do pracy .. Eh.
26.09.2011 o 07:14 przez Lechu
Lechu
Trzeba zdobyć 3 punkty, bo innej opcji być nie może. Mecz wyjazdowy, z trudnym rywalem, ale trzeba gromadzić cenne punkty, żeby załapać się do fazy pucharowej. Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.09.2011 o 07:13 przez JimyTheSaint
JimyTheSaint
0-2 <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.09.2011 o 21:06 przez sebio011acm
sebio011acm
Powodzenia
25.09.2011 o 17:48 przez mAlEc7
mAlEc7
Jedziemy po 3pkt i innej opcji nie ma<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.09.2011 o 17:43 przez Michal_fci
Michal_fci
#9 a moze przeczytasz newsa a nie zostawiasz komentarz a nie znasz tresci
25.09.2011 o 16:20 przez luuki
luuki
Noo Coutinho, ile trzeba było na to czekać <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.09.2011 o 14:36 przez Gajdzik
Gajdzik
W sobotę 18:00 przyniosła szczęście mam nadzieję że jedziemy po kolejne 3 pkt <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.09.2011 o 14:23 przez Kusy
Kusy
ciężkie spotkanie nas czeka, nie możemy sobie pozwolić już w tym momencie na stratę punktów.
25.09.2011 o 14:20 przez dodo_IM
dodo_IM
Pierwszy silny rywal dla Ranieriego, zobaczymy jak przygotuje zespół na ten mecz. Nasi w końcu walczą na boisku więc jak wróci Maicon jest szansa wygrać.
25.09.2011 o 14:13 przez kamilKROSNO
kamilKROSNO
Wie ktoś gdzie będzie transmisja ?
25.09.2011 o 13:19 przez Maras
Maras
Liczę na zwycięstwo.Nie będzie łatwo ale Ranieri jeszcze się rozkręci.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.09.2011 o 11:42 przez sampam
sampam
Nie mam pojecia w jakiej formie jest CSKA, ale to 1 powazny sprawdzian Claudio. 3 pkty mozliwe, ale bedzie niezmiernie ciezko.
25.09.2011 o 11:38 przez Dzyl
Dzyl
Szkoda że bez Wesa. Oby Cou zagrał dobry mecz, bo kto ma ciągnąć naszą grę pod nieobecność Wesa jak nie Coutinho ? <br />
25.09.2011 o 11:35 przez Andi10p
Andi10p
Coś znowu mamy dużo tych kontuzji. Przynajmniej tacy piłkarze jak Coutinho i Alvarez bedą mieli okazje pokazać co potrafią i oby podczas nieobecności Sneijdera udźwigneli ten ciężar. Ciekawi mnie co pokaże Poli. Myśle że bedzie dobrze. Bo nie mam Gaspa<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
25.09.2011 o 11:30 przez dichu
dichu
Czemu chivu nie zgar chivu był wczoraj pewniakiem na prawej obronie. Na środek to on się nie nadaje ale na bocznego może być. Co do pomocy to katastrofa myślę że to CSKA jest faworytem tego meczu tym bardziej że niestety ale graja u siebie.
25.09.2011 o 11:18 przez Czubinho
Czubinho
Bez Chivu?
25.09.2011 o 10:42 przez fatdrummer
fatdrummer
Obi ma kontuzje... więc Panie Boże broń od Muntariego : (<br />
Fajnie że Maicon może wrócic,zobaczymy w jakiej będzie formie ; )<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.09.2011 o 10:17 przez djqbaa
djqbaa
Forlan nie może grać w LM.

Shoutbox

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625738

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się