Zapowiedzi

Przełamać złą passę na Camp Nou! | Zapowiedź meczu Barcelona - Inter (14)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad rok temu
1883
14
Camp Nou Barcelona

Czas na kolejne starcie Interu Mediolan w Lidze Mistrzów w tym sezonie. Już w najbliższą środę - 2 października - zespół Nerazzurrich pod wodzą Antonio Conte zmierzy się na legendarnym Camp Nou z drużyną Barcelony w ramach rywalizacji drużyn w Grupie F Champions League. Początek spotkania od godziny 21:00. 

 

Nerazzurri w bardzo dobrych nastrojach

Chyba nikt się nie spodziewał, że po sześciu kolejkach ligi włoskiej na czele będzie drużyna Antonio Conte z kompletem zwycięstw i straconymi tylko dwiema bramkami. Gdyby przed sezonem ktoś przedstawił nam taki scenariusz, mało kto byłby w stanie w to uwierzyć. Tymczasem to właśnie Nerazzurri przewodzą w tabeli Serie A i są na ten moment drużyną niepokonaną w obecnych rozgrywkach ligi włoskiej. Niestety, cały ten piękny obraz psuje pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów, w którym to zawodnicy z Mediolanu ledwie zremisowali na własnym stadionie ze Slavią Praga. Czeska drużyna teoretycznie jest najsłabszą w naszej grupie i jeżeli myślimy o dalszym awansie, takie mecze po prostu musimy wygrywać. Teraz czeka nas dużo trudniejszy rywal, jakim niewątpliwie jest Barcelona. Na Camp Nou Interowi zawsze grało się bardzo trudno i wydaje się, że jutro będzie podobnie. Trzeba jednak wierzyć w zwycięstwo i walczyć w Hiszpanii o 3 punkty do ostatniego gwizdka sędziego! 

 

Kilka słów o Barcelonie 

O zespole z Katalonii można mówić wiele, ale skupmy się przede wszystkim na tym, co nas najbardziej interesuje. Drużynę Barcelony przed sezonem zasiliły takie nazwiska jak Antoine Griezmann czy Frankie de Jong, co tylko pokazuje, jak silna jest w tym sezonie hiszpańska drużyna. Podopieczni Ernesto Valverde są po siedmiu kolejkach La Ligii na czwartym miejscu, tracąc do lidera dwa punkty. Blaugrana świetnie jednak radzi sobie w domowych spotkaniach - w trzech dotychczasowych meczach u siebie, zgromadzili 9 'oczek' strzelając łącznie 12 bramek! Historia również jest zdecydowanie na korzyść Barcelony - w czterech meczach rozegranych u siebie z drużyną Nerazzurrich, Blaugrana wygrała wszystkie, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Faworyt tego spotkania wydaje się być tylko jeden, ale zawodnicy Antonio Conte na pewno zrobią wszytko, aby sprawić małą niespodziankę. 

 

 

Kontuzje i wykluczenia

Antonio Conte będzie mógł skorzystać prawie ze wszystkich graczy - kontuzji niestety nabawił się Romelu Lukaku i nie będzie dostępny na to spotkanie. 

Drużyna Barcelony z kolei nie będzie mogła skorzystać z Jordiego Alby, Ansu Fatiego oraz Samuela Umtitiego. Niepewny jest również występ Ousmane Dembele i Lionela Messiego. 

 

Ostatnie wyniki Interu:

Sampdoria 1:3 Inter (Serie A)

Inter 1:0 Lazio (Serie A)

AC Milan 0:2 Inter (Serie A)

 

Ostatnie wyniki Barcelony:

Getafe 0:2 Barcelona (La Liga) 

Barcelona 2:1 Villarreal (La Liga)

Granada 2:0 Barcelona (La Liga)

 

Transmisja

Mecz będzie można oglądać z polskim komentarzem na kanale TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

 

Kursy i typ

Według bukmacherów Barcelona jest faworytem tego starcia. Totolotek proponuje następujący kurs: 1.55 - 4.30 - 5.40.

 

Typ redakcji

Uważamy, że Nerazzurri nie wyjdą na to spotkanie przestraszeni i uda im się zdobyć przynajmniej jedną bramkę. Nasz typ to obie drużyny strzelą bramkę po kursie 1.71. 

 

 

Zobacz też

Romelu Lukaku Udinese

Następna stacja w pogoni za Milanem. Zapowiedź Udinese - Inter (24)

22.01
10:15
Olimpico Lazio Roma

Trudny wyjazd na Olimpico | Roma - Inter: Zapowiedź (8)

09.01
19:11

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.10.2019 o 19:23 przez Dyl87
Dyl87
Jazda Primavera pokazała jak wygrywać mamy !
02.10.2019 o 18:04 przez Kebo
Kebo
Być może rola underdoga będzie nam sprzyjać, są do ogrania na spokojnie. Chcę zobaczyć walkę o każdą piłkę, ale z Conte na ławce to pewniak. Lecimy! Forza!
02.10.2019 o 16:42 przez kamil13216
kamil13216
Wygramy 2:0.
02.10.2019 o 16:12 przez marcinek91081
marcinek91081
Będzie ciężko nawet o remis, ale coś czuje że czeka Nas fajny wieczór :D
02.10.2019 o 15:24 przez Habu
+1
Habu
Ja mam dziwne przeczucie, że dziś pykniemy ich i zraszacze pójdą w ruch :) "jak nie teraz to kiedy" pamiętne słowa przed meczem z Niemcami trzy lata temu, dodatkowo mecz też miał miejsce w październiku.
02.10.2019 o 15:00 przez Damianos
Damianos
Barcelona po słabym Meczy w Dortmundzie będzie chciała za wszelką cenę wygrać będą groźni trzeba wierzyć w Obronę i w Handanowicia ;)
02.10.2019 o 09:46 przez DonDawido
DonDawido
Świetnie by było urwać punkt w Barcelonie, ale jeśli miałbym wybierać z dwóch nadchodzących spotkań, to wolę łącznie 3 punkty i skopanie Juventusu niż 4 punkty i wygraną w Barcelonie. W LM i tak nie poszalejemy, a najwyższy czas zdetronizować Juve we Włoszech. Zastrzyk kasy, wzrost reputacji i w przyszłym roku bijemy się na dwóch frontach na 100%.
Niemniej jasnym jest, że liczę na dobry mecz z Barcą i pokazanie charakteru. :)
02.10.2019 o 09:34 przez kcpwwa
kcpwwa
Gdyby tak Dembele i Messi nie zagrali, mielibyśmy więcej komfortu psychicznego w tyłach. To z kolei mogłoby się przenieść na mniejszą nerwowość w obronie i lepszą jakość rozgrywania akcji od bramki. Niemniej, ciężko będzie o dobry wynik. Barcelona nawet w takiej formie jest bardzo groźna.
02.10.2019 o 08:29 przez nazional
nazional
Nie wróżę sukcesu naszym w tym meczu. Mam dziwne odczucie że trochę odpuszczamy ten mecz na korzyść meczu z Juventusem. Kontuzja Lukaku też mam wrażenie że jest wymyślona aby go przyoszczedzic ale to moje subiektywne zdanie, obym się mylił :)
02.10.2019 o 00:51 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Pewnie już szykują zraszacze na nas!
01.10.2019 o 23:48 przez Dyl87
Dyl87
Do boju !! !! Tylko 3 punkty się liczą :)
01.10.2019 o 22:56 przez kcpwwa
kcpwwa
"Blaugrana świetnie jednak radzi sobie w domowych spotkaniach - w trzech dotychczasowych meczach u siebie, zgromadzili 12 'oczek'"

jak to?
01.10.2019 o 23:27 przez ddamiann17
ddamiann17
Dzięki za czujność, już poprawione ⚫🔵
01.10.2019 o 22:47 przez dodo_IM
dodo_IM
Będzie ciężko, nawet jak Barca nie błyszczy to wygrać z nią na Camp to arcy trudne zadanie dla każdego zespołu świata.

Shoutbox

Imrahil 27.01.2021 20:31

ac milan

Imrahil 27.01.2021 20:31

sss...AGHHHRRRr...EGHR..TFUU!..

Rebelde 27.01.2021 20:17

kupić kogoś konkretnego i na ławę Di Marco

Rebelde 27.01.2021 20:17

po sezonie chyba obu lewych wahadłowych będzie trzeba wymienić..

Imrahil 27.01.2021 20:16

gra tak bardzo pasywnie, statycznie

Imrahil 27.01.2021 20:16

szkoda ze nam jang ostatnio zmizerniał

Rebelde 27.01.2021 20:15

w Parmie to nawet Hakimi by blado wyglądał, skoro oni talko stawiają autobus i laga na Gervinho

Imrahil 27.01.2021 20:15

mental&doswiadczenie

Imrahil 27.01.2021 20:14

tylko ten kolarov z siwym ryjem kompletna katastrofa

Imrahil 27.01.2021 20:13

inne cele i od razu odrodzony

Imrahil 27.01.2021 20:13

a u nas

Imrahil 27.01.2021 20:12

ale zobaczcie, Darmian w guwno-parmie guwno-gra

Rebelde 27.01.2021 20:08

żałuj że nie oglądałeś. Tak gwałconego Milanu to jeszcze nie było

IlCapitano 27.01.2021 20:03

A te gównozjady z Milaniaka jeszcze coś się rzucają padalce tak jak ich wyznawca cygan z kucykiem co to nigdy LM nie wygrał i ma ból dupy

IlCapitano 27.01.2021 20:02

Meczu nie oglądałem, ale te statystyki wyglądają kompromitująco https://www.flashscore.pl/mecz/d6YrRkk4/#statystyki-meczu;0

IlCapitano 27.01.2021 20:01

Lautarowizna barcelońska obrzydliwa nie byłaby taką amatorką to Juventus, wczoraj Milaniak zostaliby zmieceni z powierzchni ziemi

Luki165 27.01.2021 19:59

Brakuje około 5 6 bramek

Luki165 27.01.2021 19:58

3 to mógł dołożyć tylko w meczu z Juve

Rebelde 27.01.2021 19:49

spokojnie mógłby dołożyć z 3-4 bramki do tego

Rebelde 27.01.2021 19:48

w lidze ma 9 bramek, przed nim w klasyfikacji jest tylko 7 zawodników. Na papierze źle to nie wygląda, ale fakt skuteczność bardzo słaba

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27132

Liczba newsów: 38512