Relacje

Przewidywane składy: 4-3-2-1? (23)

Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
349
23

Już dziś Inter Mediolan zmierzy się z Bayernem Monachium. Dziennikarze FcInternews.it są przekonani, że Nerazzurri rozpoczną spotkanie w ustawieniu 4-3-2-1.

 

Leonardo ma do dyspozycji tylko dwóch napastników. Biorąc pod uwagę słabszą formę Gorana Pandeva Brazylijczyk może zdecydować się na zmianę formacji. Według dziennikarzy duet środkowych obrońców mają stworzyć Lucio oraz Andrea Ranocchia. Brazylijczyk wraca do drużyny po kontuzji. Na lewej stronie zagra długo niewidziany Cristian Chivu. Przed linią obrony zagrają Javier Zanetti i Esteban Cambiasso, którzy mają wspomagać bocznych obrońców w walce z Franckiem Riberym i Arjenem Robennem. Bastiana Schweinsteigera powstrzymać ma Thiago Motta.  Jedynym wysuniętym napastnikiem ma być Samuel Eto'o. Za jego plecami zagrają Wesley Sneijder oraz Dejan Stankovic.

 

Przewidywane składy:

 

Inter (4-3-2-1): J.Cesar; Maicon, Ranocchia, Lucio, Chivu; Zanetti, Motta, Cambiasso; Stankovic, Sneijder; Eto

 

Bayern Monachium (4-2-3-1): Kraft; Lahm, Tymoshchuk, Badstuber, Pranic; Schweinsteiger, Luiz Gustavo; Robben, Muller, Ribery; Gomez

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.02.2011 o 14:48 przez mati1908
mati1908
...
23.02.2011 o 21:42 przez Basiuk
Basiuk
Szkoda że Cambiasso zmarnował tą sytuacje gdy Eto'o mu dograł i miał tylko bramkarza ale nie wykorzystał :/ Swoją drogą Bayern też miał poprzeczka Riberyego.<br />
Lipna formacja Eto'o musi liczyć na siebie.<br />
<br />
DRUGA POLOWA NASZA NERAZZURRI !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.02.2011 o 19:45 przez SlimShady
SlimShady
Taktyka Milanu to jest z czasów Ancelottiego. Już Benek ja testował i źle wyszło, przed takim ważnym meczem nie am co kombinować.
23.02.2011 o 19:07 przez inter_21
inter_21
#18 Nagatomo oczywiście, przynajmniej nie bedzie przegrywał pojedynków biegowych i stwarzał zagrożenie w ataku czego Chivu prawie nie robi
23.02.2011 o 18:42 przez kamyk123
kamyk123
Tylko nie Chivu on jest slaby 1 na 1 na boku bo jest za wolny przeciez to widac w kazdym meczu i w ataku tez nic nie daje ,Nagatomo czy nawet Cordoba na boku to 100 lepsza decyzja
23.02.2011 o 18:35 przez el_loco
el_loco
podoba mi się takie ustawienie. Zmiana ustawienia może wnieść trochę świeżości bo ostatnio grali strasznie monotonie.
23.02.2011 o 18:00 przez rondel
rondel
@17 a kogo jak nie christiana byś dał na robbena
23.02.2011 o 17:50 przez inter_21
inter_21
Co tu Chivu robi? on na Robbena? samobójstwo, ale ogólnie koncepcja dobra, wystawić Pandeva to tak jak grać w 10
23.02.2011 o 17:40 przez mAlEc7
mAlEc7
Chyba najlepszy możliwy skład na obecną chwilę...ale wpuściłbym Coutinho żeby tam poszalał w obronie bayernu...
23.02.2011 o 17:32 przez smerf1600
smerf1600
duzo lepszy Deki grajacy ofensywnie (mający armate w prawej nodze!) z Wesem niz bezproduktywny i cienki jak sik pajaka Pandevw ataku. Sklad jest ok. Poza tym piatka w pomocy da nam wielka szanse na zdobycie srodka pola
23.02.2011 o 16:55 przez Helton
Helton
a ja sie pytam gdzie jest pandev<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> moze gra slabo ale na pare tymoszczuk badstuber wystarczylby
23.02.2011 o 16:33 przez Rafal_3000
Rafal_3000
Wow jak bedzie taki skład to moje przewidywania co do wyjsciowej 11 w 100% sie spelnia <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.02.2011 o 16:13 przez Omen
Omen
Taktykę na mecz najlepiej dobrać do posiadanych piłkarzy.Taki skład to dla mnie żadna rewelacja bo już dawno sądziłem że Leo nie zaryzykuje i wystawi tylko Eto'o w ataku wspomaganego przez Sneijdera i Drago.Bayern jest zbyt pewny siebie...Podobnie jak przed finałem w Madrycie...
23.02.2011 o 16:10 przez kachol
kachol
Tak piękne teorie przedstawiliście, tylko to tak wyglądać nie będzie... <br />
<br />
Eto zostanie pokryty... Cała uwaga skupi się na Wesie w środku, który zostanie zneutralizowany... reszta będzie głównie miała na uwagę grę w defensywie, może coś tam huknie Dejan, urwie się parę razy Maicon, ale na bramkę może to być za mało...<br />
<br />
Nie widzę takiego ustawienia i takiego składu, Bayern to nie Barca, a ten mecz trzeba wygrać, a wg mnie takim ustawieniem i tak małą liczbą ofensywnych graczy tego się zrobić nie da...
23.02.2011 o 16:08 przez Wojtala
Wojtala
I co z tego, że na papierze jeden napastnik: Snejider, Cambiasso, Motta, Stankovic też potrafią strzelać bramki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.02.2011 o 16:06 przez konrados
konrados
czarno to widze
23.02.2011 o 15:52 przez Nen
Nen
Cuchu, Wes, Deki, Zanetti i Motta strzelili już w tym sezonie 23 gole.
23.02.2011 o 15:49 przez Michal_fci
Michal_fci
u siebie musimy wygrać i patrząc na atak to innego wyjścia tak naprawdę nie było jak grać jednym napastnikiem
23.02.2011 o 15:48 przez piotrekninter
piotrekninter
a mi pasuje, co z tego ze 1 napastnik,za to w pomocy gracze jak Motta czy Deki,ktorzy predzej strzela gola niz Pandev czy Coutinhio<br />
zaraz wejda jakies dzieci i 4-0 dla nas Wes E2 x2 Cou<br />
tyko ze Cou jakos gola jeszcze nie strzelil,dlatego wole Dekiego na boisku ktory umie huknac z daleka,umie sieknac z glowki<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.02.2011 o 15:46 przez Adrian521995
Adrian521995
Wes i Deki będą się włączali dużo w atak więc spokojnie.
23.02.2011 o 15:45 przez and1
and1
Nie bronić. Musimy za wszelką cenę zneutralizować dwa ogniwa szkopów i liczyć na dokładność podań Sneijdera oraz szybkość E2.
23.02.2011 o 15:45 przez Mate1908
Mate1908
Wcale nie takie głupie rozwiązanie. Eto'o przecież lubi grać na szpicy. Za jego plecami będą biegać Sneijder i Stankovic, którzy już niejednokrotnie udowodnili, że odległość z jakiej strzelają na bramkę nie robi dla niech większej różnicy. Przede wszystkim jednak dzisiaj trzeba zagrać na zero z tyłu. Jestem dobrej myśli. Forza Inter!
23.02.2011 o 15:42 przez Kubus
Kubus
nie nie nie ! to mecz u nas ! jeden napastnik ? bedziemy sie bronic na ss <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 18:37

Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko

martins2000 26.06.2026 18:33

𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.

lord-gs 26.06.2026 18:33

Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625580

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się