Relacje

Przewidywane składy: 4-3-2-1? (23)

Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
347
23

Już dziś Inter Mediolan zmierzy się z Bayernem Monachium. Dziennikarze FcInternews.it są przekonani, że Nerazzurri rozpoczną spotkanie w ustawieniu 4-3-2-1.

 

Leonardo ma do dyspozycji tylko dwóch napastników. Biorąc pod uwagę słabszą formę Gorana Pandeva Brazylijczyk może zdecydować się na zmianę formacji. Według dziennikarzy duet środkowych obrońców mają stworzyć Lucio oraz Andrea Ranocchia. Brazylijczyk wraca do drużyny po kontuzji. Na lewej stronie zagra długo niewidziany Cristian Chivu. Przed linią obrony zagrają Javier Zanetti i Esteban Cambiasso, którzy mają wspomagać bocznych obrońców w walce z Franckiem Riberym i Arjenem Robennem. Bastiana Schweinsteigera powstrzymać ma Thiago Motta.  Jedynym wysuniętym napastnikiem ma być Samuel Eto'o. Za jego plecami zagrają Wesley Sneijder oraz Dejan Stankovic.

 

Przewidywane składy:

 

Inter (4-3-2-1): J.Cesar; Maicon, Ranocchia, Lucio, Chivu; Zanetti, Motta, Cambiasso; Stankovic, Sneijder; Eto

 

Bayern Monachium (4-2-3-1): Kraft; Lahm, Tymoshchuk, Badstuber, Pranic; Schweinsteiger, Luiz Gustavo; Robben, Muller, Ribery; Gomez

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.02.2011 o 14:48 przez mati1908
mati1908
...
23.02.2011 o 21:42 przez Basiuk
Basiuk
Szkoda że Cambiasso zmarnował tą sytuacje gdy Eto'o mu dograł i miał tylko bramkarza ale nie wykorzystał :/ Swoją drogą Bayern też miał poprzeczka Riberyego.<br />
Lipna formacja Eto'o musi liczyć na siebie.<br />
<br />
DRUGA POLOWA NASZA NERAZZURRI !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.02.2011 o 19:45 przez SlimShady
SlimShady
Taktyka Milanu to jest z czasów Ancelottiego. Już Benek ja testował i źle wyszło, przed takim ważnym meczem nie am co kombinować.
23.02.2011 o 19:07 przez inter_21
inter_21
#18 Nagatomo oczywiście, przynajmniej nie bedzie przegrywał pojedynków biegowych i stwarzał zagrożenie w ataku czego Chivu prawie nie robi
23.02.2011 o 18:42 przez kamyk123
kamyk123
Tylko nie Chivu on jest slaby 1 na 1 na boku bo jest za wolny przeciez to widac w kazdym meczu i w ataku tez nic nie daje ,Nagatomo czy nawet Cordoba na boku to 100 lepsza decyzja
23.02.2011 o 18:35 przez el_loco
el_loco
podoba mi się takie ustawienie. Zmiana ustawienia może wnieść trochę świeżości bo ostatnio grali strasznie monotonie.
23.02.2011 o 18:00 przez rondel
rondel
@17 a kogo jak nie christiana byś dał na robbena
23.02.2011 o 17:50 przez inter_21
inter_21
Co tu Chivu robi? on na Robbena? samobójstwo, ale ogólnie koncepcja dobra, wystawić Pandeva to tak jak grać w 10
23.02.2011 o 17:40 przez mAlEc7
mAlEc7
Chyba najlepszy możliwy skład na obecną chwilę...ale wpuściłbym Coutinho żeby tam poszalał w obronie bayernu...
23.02.2011 o 17:32 przez smerf1600
smerf1600
duzo lepszy Deki grajacy ofensywnie (mający armate w prawej nodze!) z Wesem niz bezproduktywny i cienki jak sik pajaka Pandevw ataku. Sklad jest ok. Poza tym piatka w pomocy da nam wielka szanse na zdobycie srodka pola
23.02.2011 o 16:55 przez Helton
Helton
a ja sie pytam gdzie jest pandev<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> moze gra slabo ale na pare tymoszczuk badstuber wystarczylby
23.02.2011 o 16:33 przez Rafal_3000
Rafal_3000
Wow jak bedzie taki skład to moje przewidywania co do wyjsciowej 11 w 100% sie spelnia <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.02.2011 o 16:13 przez Omen
Omen
Taktykę na mecz najlepiej dobrać do posiadanych piłkarzy.Taki skład to dla mnie żadna rewelacja bo już dawno sądziłem że Leo nie zaryzykuje i wystawi tylko Eto'o w ataku wspomaganego przez Sneijdera i Drago.Bayern jest zbyt pewny siebie...Podobnie jak przed finałem w Madrycie...
23.02.2011 o 16:10 przez kachol
kachol
Tak piękne teorie przedstawiliście, tylko to tak wyglądać nie będzie... <br />
<br />
Eto zostanie pokryty... Cała uwaga skupi się na Wesie w środku, który zostanie zneutralizowany... reszta będzie głównie miała na uwagę grę w defensywie, może coś tam huknie Dejan, urwie się parę razy Maicon, ale na bramkę może to być za mało...<br />
<br />
Nie widzę takiego ustawienia i takiego składu, Bayern to nie Barca, a ten mecz trzeba wygrać, a wg mnie takim ustawieniem i tak małą liczbą ofensywnych graczy tego się zrobić nie da...
23.02.2011 o 16:08 przez Wojtala
Wojtala
I co z tego, że na papierze jeden napastnik: Snejider, Cambiasso, Motta, Stankovic też potrafią strzelać bramki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.02.2011 o 16:06 przez konrados
konrados
czarno to widze
23.02.2011 o 15:52 przez Nen
Nen
Cuchu, Wes, Deki, Zanetti i Motta strzelili już w tym sezonie 23 gole.
23.02.2011 o 15:49 przez Michal_fci
Michal_fci
u siebie musimy wygrać i patrząc na atak to innego wyjścia tak naprawdę nie było jak grać jednym napastnikiem
23.02.2011 o 15:48 przez piotrekninter
piotrekninter
a mi pasuje, co z tego ze 1 napastnik,za to w pomocy gracze jak Motta czy Deki,ktorzy predzej strzela gola niz Pandev czy Coutinhio<br />
zaraz wejda jakies dzieci i 4-0 dla nas Wes E2 x2 Cou<br />
tyko ze Cou jakos gola jeszcze nie strzelil,dlatego wole Dekiego na boisku ktory umie huknac z daleka,umie sieknac z glowki<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.02.2011 o 15:46 przez Adrian521995
Adrian521995
Wes i Deki będą się włączali dużo w atak więc spokojnie.
23.02.2011 o 15:45 przez and1
and1
Nie bronić. Musimy za wszelką cenę zneutralizować dwa ogniwa szkopów i liczyć na dokładność podań Sneijdera oraz szybkość E2.
23.02.2011 o 15:45 przez Mate1908
Mate1908
Wcale nie takie głupie rozwiązanie. Eto'o przecież lubi grać na szpicy. Za jego plecami będą biegać Sneijder i Stankovic, którzy już niejednokrotnie udowodnili, że odległość z jakiej strzelają na bramkę nie robi dla niech większej różnicy. Przede wszystkim jednak dzisiaj trzeba zagrać na zero z tyłu. Jestem dobrej myśli. Forza Inter!
23.02.2011 o 15:42 przez Kubus
Kubus
nie nie nie ! to mecz u nas ! jeden napastnik ? bedziemy sie bronic na ss <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się