Pozostałe

Pucharowe Derby - Przewidywane składy (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około miesiąca temu
1222
15
Aleksandar Kolarov

Już dzisiaj o godzinie 20:45 na Stadio Giuseppe Meazza dojdzie do pojedynku pomiędzy Interem i Milanem. Spotkanie rozegrane zostanie w ramach 1/4 finału Pucharu Włoch. W jakich składach obie drużyny rozpoczną to starcie?

W wyjściowej jedenastce Interu dojdzie do kilku zmian. Według najnowszych przewidywań Sky Sport oraz portalu FcInterNews.it, do wyjściowego składu po długiej nieobecności powróci Aleksandar Kolarov, który zajmie miejsce Alessandro Bastoniego w trzyosobowym bloku obronnym. Do roszad dojdzie również na wahadłach, gdzie zagrają Matteo Darmian i Ivan Perisic. Szansę od 1. minuty dostanie także Alexis Sanchez, który stworzy duet napastników z Romelu Lukaku. Nie wiadomo z kolei, czy Antonio Conte zdecyduje się na zmiany w środku pola Nerazzurrich, ale możliwy jest również występ Roberto Gagliardiniego w miejsce Arturo Vidala.

W ekipie Milanu na boisku na pewno nie zobaczymy Giggio Donnarummy, który jest zawieszony. W jego miejsce między słupkami Rossonerich zagra Ciprian Tatarusanu. Niedostępni do gry są także Kalulu, Gabbia, Calhanoglu i Bennacer, z kolei sytuacja Tonalego i Mandzukicia ma być jeszcze monitorowana. W ataku drużyny Stefano Piolego na pewno zobaczymy Zlatana Ibrahimovicia, a za nim ustawieni mają być Saelemaekers, Brahim Diaz i Leao.

Inter (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Kolarov; Darmian, Barella, Brozovic, Vidal, Perisic; Lukaku, Sanchez

Milan (4-2-3-1):Tatarusanu; Dalot, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Kessié, Meité; Saelemaekers, Brahim Diaz, Leao; Ibrahimovic

 

udostępnij

Zobacz też

Romelu Lukaku

GdS - Lukaku pragnie zaprowadzić Inter na szczyt (3)

24.02
14:35
Gabriel Brazao

Brazao chciałby zostać wypożyczony do Serie B (3)

23.02
16:12

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.01.2021 o 23:13 przez Ippon
Ippon
@inter30
Kompromitacja bo przegrał 2 pojedynki w ciągu meczu? A to jak grał przez większość meczu to nie ma żadnego znaczenia? Podałem przykłady w których to słynący z grania najlepiej głową godin równiez przegrał pojedynek. Ponadto np. w meczu z Borussią zagrał bardzo dobre zawody. Dzisiaj również poza jedną sytuacją zagrał dobrze. Nie był to jakiś kardynalny błąd. Nie wolno z takich sytuacji robić tragedii. Bo godinowi również flop. np w decydującym meczu LM się przydarzył.
26.01.2021 o 18:59 przez rafalik93
rafalik93
S. A. B. O. T. A. Ż
26.01.2021 o 17:10 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli wybiegnie kolarov to conte od razu moze Wypier.... Od razu przypomina się pierwszy mecz gdzie ibrahimovic robił z nim co chciał I tu byłoby pewnie to samo....
26.01.2021 o 20:00 przez Ippon
Ippon
Ty pamiętasz tylko jedne derby. A te z udziałem godina i skriniara z tamtego roku również pamiętasz?
26.01.2021 o 17:02 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Spinacie się o transfer Kolarova, który przyszedł jako zapchajdziura za grosze na sezon ale Eriksen już jest w porządku i trzeba zwolnić trenera bo jak On może tak poniżać Duńczyka XD
26.01.2021 o 15:59 przez Internista87
Internista87
Bardzo dobry pas lotniczy po lewej stronie perisic i kolorov po tej samej stronie to pytanie ile goli padnie z tamtej strony
26.01.2021 o 15:48 przez Claudio
+1
Claudio
No dawanie w takim meczu Kolarova, gdzie w ostatniej potyczce derbowej zawalił obydwa gole to idiotyzm.
26.01.2021 o 15:19 przez danielinter
+5
danielinter
Kolarov to najgorszy transfer ostatnich lat. Gosc wyglada jak emeryt wyciagniety po 5 latach pierdzenia w fotel o z dnia na dzien kaza mu znowu grac.Katastrofalne mecze z Milanem , Fiorentina 2 razy i nawet z Roma wszedl na chwile i kupa. Dodatkowo grajac na 1 stronie z BEZNADZIEJNYM Perisiciem to trza wziac przed meczem tabletke na uspokojenie zeby czlowieka ch*j nie szczelil.
26.01.2021 o 14:29 przez Ippon
-1
Ippon
Przestańcie najeżdżać na koralova. Tak dla przypomnienia w tamtym roku z jeszcze słabszym milanem straciliśmy 2 bramki. W jednej sytuacji walkę z ibrą przegrał godin a raz skriniar zgubił krycie. Z juventusem 4 bramki. 3 na konto bastoniego.
W tym roku obie bramki poszły na konto koralova, co w moim przekonaniu to lekkie nadużycie, bo inni tez byli w to zamieszani. Wiązało się to z tym, że w lini obronnej grało 3 nowo przybyłch graczy i rezerwowy dd. Perisić,Hakimi,Koralov,DD. Wina w tym wszystkim koralova, że w nieudolny sposób próbował naprawić błędy.
26.01.2021 o 20:13 przez inter30
inter30
Ale co mają poprzednie derby do tego że Kolarov odkąd przyszedł regularnie się kompromituje?
26.01.2021 o 14:29 przez smerf1600
smerf1600
O tak, dziadek Kolarov na boku obrony, od pierwszej minuty, w derbach, na jeszcze większego dziadka Cygana, to jest to
26.01.2021 o 14:27 przez Omen
Omen
Jak widzę Perisicia i Kolarova w składzie to serio odechciewa mi się tego meczu.
26.01.2021 o 14:12 przez ragnar
+1
ragnar
przecież w newsie na stronie w kadrze Milanu nie ma Kolarova, to niby z jakiej racji ma grać :P
26.01.2021 o 13:43 przez HB
HB
Kolarov stanowi zbyt duże zagrożenie dla naszej bramki, żeby być zmiennikiem dla Bastoniego. Lepiej, żeby już wchodził w 65' za Younga/Perisica.
26.01.2021 o 13:05 przez broda4991
broda4991
Czyli zaś sabotaż Kolarova bo 40latek mu się urwie i nie dogoni go.

Shoutbox

Imrahil 26.02.2021 08:23

xD

Imrahil 26.02.2021 08:23

jesteście gotowi? srajtaśma kupiona ? zapasy zrobione ?

Imrahil 26.02.2021 08:23

podobno 8 fala idzie

cuba 26.02.2021 08:21

Kłaniam się nisko znaczy się Dzień Dobry :)

Imrahil 26.02.2021 08:19

Czysta Kartka

Imrahil 26.02.2021 08:19

ico, oglądałem wczoraj AC Karny - Milan is Back - mistrz post-covid

Imrahil 26.02.2021 08:18

witam serdecznie z rana

maniekfci 26.02.2021 08:17

witam Imra

Imrahil 26.02.2021 08:16

co tam koroniaczki inlove

Dzonyy 26.02.2021 07:46

ja wlasnie sacze espresso i ogladam 122 odcinek blok ekipy

Dzonyy 26.02.2021 07:46

witam

taboret 26.02.2021 07:45

jakie plany na dzis

taboret 26.02.2021 07:45

witam

Dzonyy 26.02.2021 07:45

sztosiwo

Dzonyy 26.02.2021 07:45

playoffy, krotkie, ale jakie emocje

Dzonyy 26.02.2021 07:45

cos jak w NFL

maniekfci 26.02.2021 07:38

i te gówniane gole wyjazdowe :rzyg:

maniekfci 26.02.2021 07:38

dokładnie, też popieram 1 mecz

maniekfci 26.02.2021 07:38

witam witam

Dzonyy 26.02.2021 07:37

witam manka

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w Derby della Madonnina?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 19 lutego

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    Spezia

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Torino

Sobota, 20 lutego

  • FT

    Lazio

    1 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    2 - 2

    Hellas Verona

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Bologna

Niedziela, 21 lutego

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Atalanta

    4 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Benevento

    0 - 0

    Roma

Poniedziałek, 22 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Crotone

Sobota, 27 lutego

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Bologna

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • 12:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Inter

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    23

    53

  • 2

    Milan

    Milan

    23

    49

  • 3

    Juventus

    Juventus

    22

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    23

    44

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    23

    43

  • 6

    Lazio

    Lazio

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    18

  • 2

    Romelu Lukaku

    17

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27187

Liczba newsów: 38840