Pozostałe

Raiola: „Nikt w Interze nie chciał Eto’o” (20)

Autor:
ponad 15 lat temu
517
20

Trudno sobie wyobrazić w tym momencie skład Interu Mediolan bez Samuela Eto’o. Już w ubiegłym sezonie Kameruńczyk miał ogromny wkład w zdobycie potrójnej korony przez Nerazzurrich, a od początku obecnych rozgrywek jest motorem napędowym zespołu Rafaela Beniteza i jego najskuteczniejszym strzelcem.

 

W czarno-niebieskiej części Mediolanu wszyscy są zachwyceni grą Kameruńczyka, ale jak się okazuje początki wcale nie były łatwe. Mino Raiola, agent Zlatana Ibrahimovica, który latem 2009 roku uczestniczył w negocjacjach na temat wielkiej wymiany pomiędzy Interem a Barceloną, przyznał, iż perspektywa przeprowadzki Eto’o do stolicy Lombardii nie została przez Mediolańczyków przyjęta z entuzjazmem:

 

- Teraz wszyscy w Interze szaleją na punkcie Eto’o, ale prawda jest taka, że nikt go tam nie chciał, nawet Mourinho. Portugalczyka interesowało tylko to, aby nie stracić Ibry – wyznał Raiola.

 

Od początku swojego pobytu w Interze Kameruńczyk wystąpił w 63 oficjalnych spotkaniach, w których zdobył 32 gole.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.11.2010 o 23:46 przez mati1908
mati1908
ale to niestety prawda,nikt go nie chciał(mowie za mojego punktu widzenia,ja go chciałem) u mnie był odrazu instynkt materialisty,wiedziałem ze na tej transakcji bedzie spora kaska a i Eto'o to nie rasiak czy amałri
05.11.2010 o 11:11 przez dodo_IM
dodo_IM
Wśród użytkowników tej strony było tak jak mówi Raiola. Większość tutaj krzyczała że Eto'o potrzebuje 10 setek aby coś strzelić, że potrafi tylko dokładać nogę. Tak było na tej stronie i wszyscy dosłownie tak się wypowiadali, ja też. Okazało się, że Eto'o jest lepszy od Szweda.
05.11.2010 o 10:15 przez adi1908
adi1908
ale sie podniecacie a gość ma sporo racji sam pamietam jak nikt nie chciał pozbywać się Ibry za Eto i sam miałem podobne zdanie i nie bądzcie hipokrytami ... na szczęście połka nozna jest nieprzewidywalna i dziś ja Eto bym nie zamienił na Ibre tak już jest w sporcie i trzeba to czasem przyznać ... podobnie było z Jose i Mancio ale dziś po dwóch latach spędzonych z Jose wiem że to był genialny ruch. <br />
Przyszości nie da sie przewidzieć dziś podobnie jest z Benkiem oby było jak z Jose
05.11.2010 o 01:07 przez VooDzoo
VooDzoo
omg eto'o jest super i tyle, a IBRAHIMOVIC-IEM sie zajmij brudasie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.11.2010 o 22:22 przez MiRas.
MiRas.
Jak słyszę &quot;Raiola&quot; to mam przed oczami spasioną mućką.
04.11.2010 o 21:09 przez MatiInter
MatiInter
japa tam grubasie, nikt cie nie chce sluchac
04.11.2010 o 20:57 przez Nen
Nen
Raiola ciebie za to to chcą wszystkie sprzedawczyki świata mieć.
04.11.2010 o 20:35 przez Dominho
Dominho
Hahah
04.11.2010 o 20:03 przez Urys92
Urys92
Ta juz spoko teraz sobie pogadaj ! Forza Samuel Forza Inter ! <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
04.11.2010 o 19:59 przez mikruzzo
mikruzzo
Frajer zasrany sieje bezcelową propagande<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
04.11.2010 o 19:41 przez SlimShady
SlimShady
Temu panu podziękujemy, mam nadzieje, ze już zarząd nie pozwoli aby jakikolwiek nasz gracz miał do czynienia z tym agentem.
04.11.2010 o 18:49 przez zanetti22
zanetti22
Żałosny gbur, próbuje se humor poprawić po zagwarantowaniu wielkiemu Zlatankowi cudownej kariery<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Niech gada, widać tylko tyle umie. Mały pies najgłośniej szczeka<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
04.11.2010 o 18:40 przez piotrekninter
piotrekninter
jakby nikt go nie chcial to by do nas nie trafil,musial go ktos chciec<br />
zreszta przed przyjscem Mou mowilo sie ze jak Mancini zostanie to sciagna Capela<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> E2 , a jak przyjdzie Mou to wezmie Lamparda i Drogbe<br />
wiec ktos tego E2 musial chciec bo zainteresowanie bylo
04.11.2010 o 18:19 przez Wojtek21
Wojtek21
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
04.11.2010 o 18:04 przez buso
buso
Piękna statystyka eto, zadziwia mnie grą w tym roku kompletny napastnik
04.11.2010 o 18:04 przez Robointer
Robointer
Jaki typ ;o<br />
Eto'o jest świetny, Inter jest świetny <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.11.2010 o 17:51 przez Il Principe.
Il Principe.
Idź ty grubasie zarób kolejny milion na transferach z Twoich brudnych piłkarzy!
04.11.2010 o 17:50 przez Seba
Seba
&quot;Teraz wszyscy w Interze szaleją na punkcie Eto’o, ale prawda jest taka, że nikt go tam nie chciał, nawet Mourinho. Portugalczyka interesowało tylko to, aby nie stracić Ibry&quot; - no tak i dlatego Jose osobiście zadzwonił do Samuela, aby przekonać go do gry w Interze...
04.11.2010 o 17:50 przez smerf1600
smerf1600
szmaciarz z tego grubasa
04.11.2010 o 17:46 przez hQ
hQ
Cham i prostak chce ewidentnie popsuć jakotaką atmosferę w klubie, widząc, że od Eto'o zależą wyniki Interu.

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:34

Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.

Claudio 26.06.2026 15:31

gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą :D

rchemik 26.06.2026 15:30

Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08

rchemik 26.06.2026 15:29

priorytetem*

rchemik 26.06.2026 15:29

do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625529

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się