Relacje

Remis w meczu z Dallas (23)

Autor:
prawie 16 lat temu
437
23

Inter Mediolan w trzecim i ostatnim w tym roku meczu w USA zremisował 2-2 z FC Dallas. Dla Interu bramki zdobyli Milito i Eto'o, zaś dla Dallas John i Ferreira.

 

FC Dallas-Inter 2-2

 

Strzelcy: 24' pt Milito, 41' pt John, 18' st Eto'o, 30' st Ferreira (karny)

 

FC DALLAS: 44 Sala; 4 Pearce, 14 John, 3 Ihemelu (16' st 19 Loyd) , 5 Benitez (40' st 29 Hernandez); 2 D. Hernandez (25' st 8 Guarda); 16 Harris, 17 Avila (15' st 24 Alexander), 10 Ferreira (34' st 13 Mc Carty), 20 Shea (38' st 17 Marosevic); 7 Rodriguez (22' st 9 Cunningham).
Rezerwowi: 1 Hartman, 18 Chavez, 27 Edward, 28 Ulloa, 23 Weideman, 31 Yeisley, 34 Luca.
Trener: Schellas Hyndman.

 

INTERNAZIONALE: 12 Castellazzi (1' st 1 Julio Cesar); 13 Maicon (1' st 2 Cordoba), 6 Lucio (1' st 16 Burdisso) , 25 Samuel (1' st 23 Materazzi), 26 Chivu (1' st 39 Santon) ; 27 Pandev (14' st 50 Biabiany), 5 Stankovic (1' st 17 Mariga), 19 Cambiasso (19' st 40 Nwankwo), 29 Coutinho (19' st 20 Obi); 9 Eto'o (19' st 30 Mancini), 22 Milito (1' st 31 Alibec).
Rezerwowi: 92 Gallinetta, 33 Obinna, 34 Biraghi, 57 Natalino.
Trener: Rafael Benitez.

Sędzia: Jeff Gontarek

Żółte kartki: Ihemelu, Burdisso, Santon.

 

Pierwsza połowa (231MB)

Druga połowa połowa (412MB)

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.08.2010 o 11:34 przez kociak362
kociak362
<a href="http://winmoney24.blogspot.com/">http://winmoney24.blogspot.com/</a> JUZ DZISIAJ USTAWIONY MECZ HT/FT KURS 30,00 ZAPRASZAM!
07.08.2010 o 00:08 przez rafi86cr
rafi86cr
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
06.08.2010 o 18:48 przez piotrekninter
piotrekninter
Helton Kjaer to juz jest w Wolfsburgu,a oni szybko go raczej nie oddadza,ale popieram to odnosnie Cordoby i Matrixa,dzis juz pisalem ze Matrix to niech sie zajmie czyms innym,trenerka zostanie dzzialaczem,bo na boju to tylko teatrzyki odstawia ostatnio
06.08.2010 o 18:47 przez inter_21
inter_21
Balo jest spalony w Interze, zgadzam sie że przydałby się jakiś napastnik, dojdzie Mascherano, na lewej obronie powinien grać Santon a Chivu jako stoper rywalizowałby z Lucio i Samuelem bo na lewej sobie nei radzi o czym pisałem z 1000razy, nie ma co panikować<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
<br />
a niejaki mediolan8 powinien dostać bana
06.08.2010 o 17:07 przez Lamatico
Lamatico
&quot;ProfilProfilProfil<br />
To wstyd, że z takimi cieniasami mają kłopoty wygrać&quot;<br />
To wstyd, że Inter ma takiego kibica jak Ty!
06.08.2010 o 15:54 przez Michael
Michael
To wstyd, że z takimi cieniasami mają kłopoty wygrać. Luca Castelazzi, nie jest, jak wcześniej sądziłem bramkarzem na miano rezerwowego Julio Cesara. Trzeba koniecznie kogoś sprowadzić na lewą obronę, prawą pomoc i jakiegoś napastnika, może Forlan. Ale znając Beniteza, on nie ma nosa do transferów, chce tylko tych, z którymi pracował na Anfield Road. Mascherano jest nam niepotrzebny, mamy Cambiasso, Sneijdera, Stankovicia i Mottę. A najlepiej, to jakby został ten wieśniak Balo, ma przynajmniej talent do kopania arbuza.
06.08.2010 o 15:36 przez Helton
Helton
to nie bylo czyste 4-4-2 bo tam trzeba miec skrzydlowych to raczej mi wygladalo na 4-1-2-1-2 przynajmniej w I polowie. Wczorajszy mecz pokazal tez ze niestety musimy sie pozbyc zaawansowanych wiekowo obroncow materazzi i cordoba mimo ze sa nam oddani to w tej chwili nie widze ich nawet na lawce. Za nich musimy sprowadzic mlodziez niewiem moze kjaer. A tak po za tym to obligatoryjnie trzeba zatrzymac maicona. Mamy dzisiaj 6 sierpien a my nikogo nie sprowadzilismy <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> a wydaje mi sie ze w kazdej formacji musimy sie wzmocnic. Juz mou wycisnal z naszej druzyny wszystko i watpie zeby rafa wycisnal z tego samego zespolu to samo bez wzmocnien. Ale dajmy mu tez czas rozliczac bedziemy po sezonie.Majac na uwadze poprzedni sezon np mecz w kijowie czy blamaz w catani wielu z nas juz wtedy chcialo mou wyrzucic Do mediolan 8 chlopcze ile masz lat 12<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Nie wyzywaj nikogo za to ze ktos ma od ciebie inna opinie na jakis temat . Takie teksty jak bezmózgie dzieci swiadcza o twojej bardzo niskiej kulturze i braku jakichkolwiek merytorzycznych argumentow z twojej strony <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
06.08.2010 o 15:31 przez Czarson
Czarson
@mediolan8 nie ubliżaj człowieczku &quot;z każdym dissem na nas tworzysz własny autoportret&quot;
06.08.2010 o 15:14 przez pluto11
pluto11
nowy trener to musi sobie poekserymentowac z ustawieniem i napewno na sile nie bedzie gral ustawieniem ktore nie pasuje i nic z niego nie ugramy to sa sparingi i przygotowania
06.08.2010 o 14:47 przez Maicon29
Maicon29
Zgrywają się chłopaki i o to chodzi a wyniki są mało istotne.
06.08.2010 o 14:27 przez korus1984
korus1984
Po mojemu to Inter mówiąc brzydko Olewal sobie ten mecz nie walczyli zawziencie o każdą piłke. Jestem pewien ze te mecze ligowe będą wygladać całkiem inaczej<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
06.08.2010 o 13:29 przez MatiInter
MatiInter
PS. mediolan8 czytajac Twoje komentarze wydaje mi sie ze masz slabe nerwy, jestes nadpobudliwy. wyluzuj troche<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
06.08.2010 o 13:25 przez MatiInter
MatiInter
1polowe ogladalem i na druga juz nie dalem rady bo nie bylo za bardzo co ogladac... ale to sparingi wiec az tak nie ma co sie przejmowac chociaz no ta gra za dobrze nie wyglada<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
06.08.2010 o 11:50 przez SlimShady
SlimShady
Słabo sie nasi zaprezentowali <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> szczególnie nasza obronna zaliczyła ogromną porażkę, ten pierwszy gol dla Dallas to wina Maicona <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
06.08.2010 o 11:39 przez piotrekninter
piotrekninter
nie ogladalem meczu,mialem sobie sciagnac ale po waszych komentach sobie daruje,i zobacze tylko w necie brameczki<br />
Mediolan 8 jak nikt nie przyjdzie i zaczna sie kartki kontuzje to w sezonie znow bedzie lament ze nie mamy kim grac, i gramy padake<br />
4-4-2 no chyba jakies zarty, to ustawienie jest dobre pod E2 bo gra blizej Milito,ale gdzie gra Wes w srodku,za nim Cuchu to nawet spoko ale jak przyjdzie Mascherano to co wyladuje na skrzydle!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
06.08.2010 o 11:33 przez torres333
torres333
oglądałem meczyk i szału nie było... a Lucio to musiał Rivasa podpatrywac na treningu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ja ino proszem BEniego niech juz da se spokoj z tym 4-4-2 zeby pilki nie umiec z własnej połowy wyprowadzic...
06.08.2010 o 11:23 przez Seba
Seba
To już chyba nie pierwsza taka wypowiedź mediolan8 i trzeba chłopaczka ukrócić. Meczu niestety nie widziałem, ale nasuwa mi się jedna myśl. Chyba koniec z żelazną defensywą nie do przejścia. Tamofensywna gra wyjdzie nam jeszcze bokiem.
06.08.2010 o 10:53 przez berniol21
berniol21
Słabo jak na Inter.Koniecznie potrzebny napastnik i obrońca.
06.08.2010 o 10:25 przez mati1908
mati1908
to sa jeszcze sparingi i zgrywamy sie dopiero
06.08.2010 o 09:58 przez cor72z
cor72z
haha Piekarz faktycznie zostałeś i napisałeś to podsumowanie.<br />
<br />
mediolan8 hamuj język chłopaku, oczywiście, że potrzebne są transfery, każdy zespół musi się &quot;odświeżyć&quot; i wzmocnić najsłabsze punkty latem jeśli chce utrzymać wysoki poziom.
06.08.2010 o 09:23 przez mediolan8
mediolan8
Co Wy pierdol..... nikogo nam nie trzeba poza tym że należy MAICONA zatrzymać a o formie poszczególnych graczy to należy się wypowiadać w pełni sezonu a nie w okresie przygotowawczym, bezmózgie dzieci na tym forum siedzą które nie mają pojęcia<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
06.08.2010 o 09:21 przez microsoft666
microsoft666
lewego obronce nam trzeba no i napastnik tez by sie przydal,chivu i cordoba slabiutko<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
06.08.2010 o 08:43 przez brykAs
brykAs
cieszą bramki zdobyte ale grając taką obroną nie powinno się pozwolić drużynie o klasie Dallas strzelić 2 goli. Koniecznie musimy kopić jeszcze jednego napadziora.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625233

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się