Zapowiedzi

Rozpędzony Inter pod Wezuwiuszem (zapowiedź) (19)

Źródło: inf. własna
około 4 lata temu
202
19
fcinter serwisowe

Po dobrej pierwszej połowie z Fiorentiną i zaserwowanym zawale serca w drugiej połowie czas na kolejne medyczno-futbolowe podboje Interu. Tym razem emocji dostarczyć ma pojedynek z zajmującym 7. miejsce w tabeli Napoli. Początek spotkania o 20:45.

Napoli w ostatniej kolejce mierzyło się z Sassuolo i niewiele brakowało, aby spotkanie zakończyło się triumfem Neroverdich. Koniec końców jednak doszło do podziału punktu z zajmującym 16. lokatę zespołem Sassuolo. Podopieczni Maurizio Sarriego w tym sezonie nie wiedzie się z pewnością tak, jakby tego sobie życzyli. Zajmujące ostatnimi czasy stałe miejsce w czołówce Serie A Napoli w ostatnich pięciu spotkaniach komplet punktów zgarnął tylko raz - w meczu z Udinese. Poprzednie spotkania zakończyły się remisami, jednak uwzględniamy tutaj także mecze z Dynamo Kijów i Besiktasem w ramach Ligi Mistrzów. Biorąc pod uwagę samą grę w Europie to Napoli radziło sobie zdecydowanie lepiej, biorąc pod uwagę, że ostatnie dwa europejskie spotkania Inter przegrał - i to z dużo niżej notowanymi przeciwnikami. Ale skupmy się na ligowym boisku i bezpośrednich pojedynkach - ostatnie 10 spotkań za każdym razem dostarczało niesamowitych emocji. Bilans jak dotąd przemawia na korzyść Napoli, które wygrało 4 z 10 pojedynków, 3 razy padł remis, a 3 razy górą był Inter. Co ważne - ostatnie dwa spotkania to właśnie triumfy Interu i gracze Nerazzurrich z pewnością będą chcieli podtrzymać dobrą tendencję. Czy czeka nas kolejne zwycięstwo 2:0 w wykonaniu Interu? Jednego możemy być pewni - przeciwdziałać temu będzie próbowało Napoli. Na jakie ustawienie zdecyduje się Sarri? W bramce zobaczymy Reinę, przed nim w czteroosobowej formacji obronnej zagrają Maggio, Albiol, Koulibaly i Strinic. Trzyosobową linię pomocy zbudują Zieliński, Diawara oraz kapitan - Hamsik. Przed nimi w ataku zagrają Callejon, Gabbiadini oraz Insigne.

Inter podbudowany zwycięstwem 4:2 nad Fiorentiną z pewnością postara się utrzymać tempo i rozgromić w podobny sposób Napoli. Fani Interu cieszą się z bramkostrzelnej formy Mauro Icardiego i dużej ilości padających bramek, jednak problemem pozostaje defensywa. Obrona Interu spisuje się fatalnie i żaden wynik nie gwarantuje zwycięstwa. Fatalnie wygląda także poziom koncentracji, który spada do minimum przy objęciu prowadzenia przez podopiecznych Pioliego. Czy inaczej będzie w Neapolu? Miejmy nadzieję. O punkty, w formacji 4-2-3-1, powalczą tam Handanović - D'Ambrosio, Miranda, Ranocchia, Ansaldi - Joao Mario, Kondogbia - Candreva, będący ostatnio w niesamowitej formie Brozović, Perisić - Icardi, obecny lider klasyfikacji strzelców ex aequo z Edinem Dzeko.

Prawdopodobne składy:

Absencje:

Napoli: Milik, Mertens

Inter: Santon, Medel, Radu

Kartka z kalendarza:

19.01.2016, Puchar Włoch. Stevan Jovetić w 74. minucie meczu wyprowadza Inter na prowadzenie. Inter wygrywa to spotkanie 2:0.

Transmisje TV:

Arena Sport 4 (serbia)  
  beIN Sports France 1 / HD  
  BT Sport 3 / HD  
  CBC Sports HD  
  Cosmote Sport 2 HD  
  Digi Sport 1 (hun) / HD  
  Digi Sport 2 (rom) / HD  
  Eleven HD (poland)
 
  LIG TV / HD  
  MATCH! Futbol 2 / HD  
  MATCH! TV / HD  
  Ring.bg / HD (bTV Sports)  
  Sky Calcio 1 / HD  
  Sky Sport 1 (italy) / HD  
  Sky Super Calcio / HD  
  Sport 1 (czech/svk) / HD  
  Sport TV1 (slovenia)  
  Sport TV3 (portugal) / HD  
  TV3 Sport 1 (den) / HD  
  Varzish Sport / HD  
  Viasat Football Norway / HD  
  Viasat Jalkapallo Finland HD  
  Viasat Sport Premium / HD  
  | DAZN Aut/Ger [$] (geo/R)  
  | TeleClub Sport PPV / HD  
  | ViaPlay (denmark) / HD  
  | ViaPlay (finland)  
  | ViaPlay (norway) / HD  
  | ViaPlay (sweden) / HD
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

Skupmy się na lidze. Cagliari - Inter (zapowiedź) (5)

12.12
11:06
Nicolo Barella Hellas

Czy uda się pozytywnie zakończyć rok? | Hellas - Inter (zapowiedź) (6)

22.12
14:51

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.12.2016 o 23:02 przez ksiazewi
ksiazewi
To się ku...a tak rozpędzili na tej Fiorentinie, że się rozje...li na Napoli.
02.12.2016 o 17:39 przez szmalo
szmalo
Do nikogo nie bije, poprostu takie jest moje zdanie co do D'Ambrosio.
02.12.2016 o 14:57 przez Jovetic10
Jovetic10
@Piotrekfci tu już nie chodzi o samą obronę, cała drużyna fatalnie broni. Możliwe, że problem leży gdzieś głębiej, w środkowej strefie, gdzie nie potrafimy stanąć gęsto i kontrolować gry.
02.12.2016 o 11:35 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Rozpędzony ?? Bez przesady. Jeden mecz wygrywamy I od razu zawodnicy się jaraja jakby zdobyli mistrzostwo po czym przychodzi kolejny mecz następuje rozluźnienie i mecz w plecy. Oby Pioli wyleczyl ich z tego !
02.12.2016 o 11:23 przez piotrekninter
piotrekninter
szmalo nie wiem czy pijesz do mnie
ale nie napisałem ze wirtuoz a tylko,że troche lepszy od Santona ( wiec nadal marny) :P :P
02.12.2016 o 10:58 przez szmalo
szmalo
tak a Danilo to wirtuoz ofensywy... większość jego wyjść z piłką do ataku albo kończy się jej stratą (jest zbyt wolny) lub niecelnym dośrodkowaniem..
02.12.2016 o 10:58 przez szmalo
szmalo
tak a Danilo to wirtuoz ofensywy... większość jego wyjść z piłką do ataku albo kończy się jej stratą (jest zbyt wolny) lub niecelnym dośrodkowaniem..
02.12.2016 o 10:19 przez piotrekninter
piotrekninter
Santon jest bardziej przyklejony do obrony, dlatego mniej bramek wpada jak gra w obronie
znowu w ataku nie daje nic
Danilo miał mega słaby start sezonu, ostatnio gra lepiej, z fiora razem z Ansaldim dawali ciała, mimo gry w 10 fiora skrzydłami pare razy uciekła, zapomnieli że grają w obronie a nie na skrzydłach
ale na + to fakt,że 2 ładne wrzutki puścił, we wcześniejszym meczu też ze dwie miał, więc w ofensywie co by nie mówić jest troche lepszy od Santona

najważniejsze nie dać się zdominować w pomocy bo jednak Diawara Allan czy Hamsik moc jest
02.12.2016 o 10:02 przez Odet
Odet
akurat D'Ambrosio gra zwykle świetnie przeciw Insigne, więc może cieszmy się że nie zagra Santon. Natomiast Żaba z Napoli lubi zaliczyć babola :(
Pozdr.
02.12.2016 o 07:58 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Gdyby obrona grała tak jak atak to łomot dostawałby każdy z nami a już na pewno średniaki z którymi teraz mamy największy problem i najwięcej pkt na nich straciliśmy. Muszą nasi tez zacząć grać dwie połowy a nie tylko jedna. Jak na razie oglądam 1 połowe z Fiorentina i do 20 min było bosko. Poza wypadkami Mirandy który dwa razy dał się ograć jak dziecko
02.12.2016 o 07:55 przez Odet
Odet
"rozpędzony" zabawne :)
dobrze, że Mertens nie zagra.
Pozdr.
02.12.2016 o 00:13 przez Kebo
Kebo
O atak się nie martwię coś tam powinno wpaść, oby ranokja utrzymal forme xd
01.12.2016 o 23:41 przez szmalo
szmalo
szkoda, że Santon nie może grać bo ten D'Ambrosio to jednak mierny piłkarzyk...
01.12.2016 o 23:11 przez FenixYung
FenixYung
wygramy 2-0
01.12.2016 o 22:42 przez Majkej
Majkej
W którym momencie się Inter rozpędził bo chyba nie ten sam sezon oglądamy. A dwa. Jeśli według was Ghoulam i Hysaj to słabe boki obrony to pozdro :D
01.12.2016 o 21:43 przez piotrekninter
piotrekninter
a co z Ghoulamem, Strinic go wygryzl z podstawoego ?
01.12.2016 o 21:30 przez Rebelde
Rebelde
Mam nadzieje że Pioli nie popełni tego samego błędu jak jego poprzednik w meczu z Romą. I nie rzucimy się na Napoli, jak wściekłe psy od pierwszej minuty, tylko zagramy MĄDRZE. Napoli przez brak rasowego snajpera, ma duże problemy ze zdobywaniem bramek, a mając z przodu 3 szybkich zawodników, będą nas kontrować za każdym razem jak wyjdziemy za wysoko (powtórka z meczu z Romą i rajdy Salaha). Dlatego Inter powinien zacząć mecz bardziej defensywnie i kąsać kontratakami, wtedy Napoli będzie zmuszonei grać pozycyjnie, w czym obecnie mają problem nie mając odpowiedniego zawodnika na "szpicy" .
01.12.2016 o 21:29 przez fred
fred
Mają bardzo słabe boki obrony... Candrzewa i Perisik powinni sobie spokojnie z nimi poradzić.
01.12.2016 o 20:47 przez intermed1
intermed1
Spokojnie są do pyknięcia. Ale z naszymi grajkami wszystko jest możliwe.

Shoutbox

Endru 17.01.2021 17:39

Ale jak gra obok nich ronaldo sa solidni

Skepta 17.01.2021 17:36

arthur, rabiot, ramsey to ścieki są

Endru 17.01.2021 17:36

Ma ktos link do lfc united

Adriano_forever 17.01.2021 17:36

ale skok ok :)

Skepta 17.01.2021 17:36

tam tylko McKennie gra dobrze

Adriano_forever 17.01.2021 17:36

Zabrakło trochę Stękale

Skepta 17.01.2021 17:36

tak szczerze to w srodku pola powinnismy dominowac z juve

Skepta 17.01.2021 17:35

moze jakies czerwo z dupy?

Skepta 17.01.2021 17:35

ciekawe jaki Ajtujo Vidal ma plan na dzisiejszy mecz

CzarodziejCzasu 17.01.2021 17:33

Co masz na myśli kusa

Adriano_forever 17.01.2021 17:33

No jak w tym klubie zajmują się tym co nie trzeba

Kusy 17.01.2021 17:33

Szukacie problemu, gdzie go nie ma.

Adriano_forever 17.01.2021 17:32

...

Skepta 17.01.2021 17:31

no

Adriano_forever 17.01.2021 17:31

Coś takiego tylko z liter FCIM?

Skepta 17.01.2021 17:31

niech sie qrwa za gre wezma

Skepta 17.01.2021 17:31

no juz sie zaczyna kombinowanie

Adriano_forever 17.01.2021 17:31

czyli w tym klubie dobrze nie bedzie

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38430