
Sinisa Mihajlović po zwycięskim, wyjazdowym meczu z Interem udzielił pomeczowego wywiadu dziennikarzowi Sky Sport Italia. Oto co miał mu do powiedzenia:
- To nie było łatwe, ale powiedziałem moim chłopakom, że wynik mnie dzisiaj nie interesuje. Jeślibyśmy wygrali, wiadomo byłoby wtedy najlepiej, ale ja przede wszystkim chciałem zobaczyć dobry występ.
- Inter miał tylko kilka szans na zdobycie gola w pierwszej połowie. Podczas, gdy tempo naszej gry spadło po przerwie, ale wszyscy pracowaliśmy pod presją.
- Jestem szczęśliwy, ponieważ to pokazuje co możesz zrobić, jeśli jesteś odważny – możesz pokonać Inter na Giuseppe Meazza. Jeśli jednak nie wygramy następnego meczu przeciwko Genui, cały dzisiejszy wysiłek pójdzie na marne.
- Jestem zadowolony, że nawet po tych dwóch błędach na początku spotkania, po których stworzyliśmy ogromne zagrożenie pod naszą bramką, chłopacy nie załamali się i nadal realizowali wcześniej nakreślony plan.
-Inter grał dobrze, ale miał pecha w kilku sytuacjach, gdyby na początku spotkania wykorzystali stworzone okazje, mecz wyglądałby zupełnie inaczej.
- Jestem przekonany, że jeśli Inter w następnych meczach zagra tak jak dzisiaj, to w końcu znajdzie się na właściwych torach.
Komentarze (1)