Wywiady z piłkarzami

Salvatore Bagni o celach transferowych Interu (26)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: tuttomercatoweb.com
około 16 lat temu
323
26

Jeden z komentatorów telewizji RAI oraz wielki znawca piłki nożnej - Salvatore Bagni, wypowiedział się na temat możliwych letnich zakupów Interu.

 

Były konsultant Interu w sprawach międzynarodowych skomentował potencjalne cele Nerazzurrich na letnie mercato.


"Moratti i Branca mają już ukierunkowane cele na letnie okienko transferowe. Czytałem o 100 milionach euro przeznaczonch w budżecie na wydatki transferowe, ale uważam, że Interowi potrzeba jedynie drobnych poprawek. Przede wszystkim należy ściągnąć lewego obrońcę: tutaj Kolarov byłby idealny. Jako nowego pomocnika widziałbym w Interze Javiera Mascherano. Razem z Cambiasso stworzyliby oni w środku boiska zaporę nie do przejścia, a poza nim stanowiliby parę bliskich przyjaciół."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.05.2010 o 21:43 przez microsoft666
microsoft666
Arriva Coutinho! L'agente: "E' in prestito al Vasco, a luglio sarà all'Inter"
27.05.2010 o 21:38 przez 1+8
1+8
Coutinho, Tevez, Kolarov, Ranocchia może Bonucci i starczy<br />
a out Quaresma, Mancini, Burdisso , Cordoba, Suazo
27.05.2010 o 21:10 przez keler1S
keler1S
ofensywnego pom. jest jeden sprytny zawodnik , nie robi szou,robi sytuacje dla napadu João Filipe Iria Santos Moutinho ze Sportingu.<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
27.05.2010 o 20:23 przez SlimShady
SlimShady
Mascherano to wspaniały zawodnik, rzeczywiście wtedy Inter byłby nie doi przejścia ale chyba mamy ożywić naszą pomoc wiec sądzę, ze taki transfer to nie uczyni, trzeba na pomocnika konstrukcyjnego. dziennikarze często nam pociskają Mascherano, tak samo było rok temu, jakoś cały czas go do ans pchają. Lewa obrona wzmacniać, to gdzie będzie Il Capitano grał <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Lewa flanka tylko jakby Maicon odszedł, wtedy Javier wraca na prawą i na lewą Kalorov i git <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Do pomocy Fabregas (mało realny), VdV, Hamsik czy Gourcuff, ktoś tej 4 byłby zawsze wzmocnieniem.
27.05.2010 o 17:26 przez hQ
hQ
Tevez, Kolarov, Pastore i Mascherano + Hiddink/Capello<br />
<br />
Quaresma, Mancini, Suazo, Muntari itp. OUT!
27.05.2010 o 16:34 przez crisinter
crisinter
nasze cele na okienku transferowym według mnie:ŚRODKOWY OBROŃCA-Musi być młody, a moim faworytem jest Bonucci , LEWY OBROŃCA-oczywiście że Kolarov, DEFENSYWNY POMOCNIK-tu najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się Mascherano, OFENSYWNY POMOCNIK-tu wybór mamy największy:Gourcuff, Hamsik, Pastore... ale Hamsik powiedział że się nie rusza z Neapolu, Pastore &quot;może za trzy lata'' a przecież nie będziemy tyle czekać na partnera Sneijdera, więc najlepsze rozwiązanie to chyba Gourcuff, NAPASTNIK-do systemu 4-2-3-1 potrzeba co najmniej jeszcze jednego napastnika.Chciałbym tutaj Teveza
27.05.2010 o 16:03 przez chidehu
chidehu
zgadzam sie z El intero
27.05.2010 o 15:41 przez Seba
Seba
Niech sprowadzą zawodnika podobnego do Wesa, a nie kolejnego chłopa od kosy.
27.05.2010 o 15:31 przez qanciastic
qanciastic
fakt zapora nie do przejście ale jedyny Wes kreatywny to nie wiem czy nie lepiej właśnie kogoś typu Gourcuff sprowadzić
27.05.2010 o 15:18 przez piotrekninter
piotrekninter
#10 dobrze napisane, w tym sezonie bylismy ,, czarnym koniem,, nikt na nas nie stawial, przjedziemy Chelsea fajnie, nie przejdziemy trudno , z farsa to samo, ale nie oszukujmy sie pomocnicy sa potrzebni bo znow caly sezon bedziemy jeczec ze Wes i nikt wiecej, Mascherano spoko, fajnie ale jeszcze 1 kreatywny by sie przydal
27.05.2010 o 15:10 przez mAlEc7
mAlEc7
no no to może być naprawdę ciekawe jeśli dojdą te transfery do skutku<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> i oby tylko dobrego trenera wczesniej zatrudnili<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.05.2010 o 15:07 przez tytusek25
tytusek25
Jak dla mnie primo to nowy trener,secundo to transfery i to w obydwie strony.W tej kolejności.
27.05.2010 o 15:01 przez berniol21
berniol21
Czemu nie przydał by się.
27.05.2010 o 14:52 przez sas111
sas111
Mascherano to bardzo dobry pilkarz ale wg mnie za te pieniadze mozna starac sie o Gourcuffa.. defensywnych pomocnikow mamy kilku a ofensywny jest tylko jeden<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.05.2010 o 14:48 przez mati1908
mati1908
no to brac go i jeszcze Teveza i Vargasa i jest super
27.05.2010 o 14:41 przez brovar
brovar
przeciez Capello to swietny trener, doswiadczony i z autorytetem. gdzie nie trenuje to odnosi sukcesy, takze nie wiem jak ktos moze plakac z powodu jego potencjalnego przyjscia
27.05.2010 o 14:37 przez Mate1908
Mate1908
Prawda jest taka, że nawet bez wzmocnień czy też z amatorem na ławce mistrzostwo Włoch spokojnie możemy obronić. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to tutaj już nie jest tak kolorowo. W tym sezonie nikt nie brał nas na serio. W kolejnym każdy będzie się przypalał na mecze z nami, tylko po to aby urwać punkty czy też wyeliminować najlepszą drużynę w Europie. Potrzebujemy jakiegoś klasowego pomocnika. Mi się marzy Pastore, chociaż Mascherano także źle nie wygląda. Mercato jest długie i wszystko może się w nim zdarzyć.
27.05.2010 o 14:28 przez Dzyl
Dzyl
Mascherano, byłby w porządku. Solidny środkowy pomocnik.
27.05.2010 o 14:26 przez xxxINTERxxx
xxxINTERxxx
Cambiasso i Mascherano to by było coś. Liga Mistrzów jest nasza.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2010 o 14:24 przez mediolan8
mediolan8
Skład to my mamy teraz najważniejsze jest sprowadzenie godnego następcy Mourinho a Capello na pewno nim nie jest (smiech jak on przyjdzie, Moratti musi się opamiętać)
27.05.2010 o 14:23 przez snuffy
snuffy
wtedy trzeba Muntara sprzedac lub Mariga na wypozyczenie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
27.05.2010 o 14:17 przez rdr3
rdr3
Mascherano ma też włoskie obywatelstwo co jest także sporą zaletą i młody 25 lat
27.05.2010 o 14:15 przez rdr3
rdr3
jestem za <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.05.2010 o 14:13 przez filip85
filip85
i jeszcze jeden Sneider i jakiś napastnik jak mamy grać na 3 napastników
27.05.2010 o 13:59 przez andyvdm
andyvdm
marzę o Mascherano <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.05.2010 o 13:54 przez snuffy
snuffy
plus młody stoper pozbyć sie balastu dobry trener i jest nadzieja na kolejny dobry sezon <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625114

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się