
"Nigdy wcześniej nie strzeliłem bramki w Lidze Mistrzów. Miałem przygotowany na tą okazję specjalny sposób celebracji, ale zapomniałem go wykorzystać, wszystko stało się spontanicznie. Rozmawiałem z moimi kolegami o tym sposobie, wiedzieli co mają wtedy robić, ale byłem tak szczęśliwy że nie udało się tego wykorzystać" - mówił.
W niedzielę Inter czeka kolejny ligowy meczu, z Palermo:"Mają dobrego napastnika - Amauri. Jest ich motorem napędowym i musimy go zatrzymać. Postaramy się nie zostawiać im zbyt dużo miejsca bo mają też innych szybkich graczy, jak na przykład Miccoliego"
Po meczu z CSKA wiele mówiło się o wypowiedzi Samuela, który stwierdzić miał, że Marco Materazzi wróci do pierwszego składu gdy tylko wyleczy kontuzję:"Tak napisano, ale to nie były moje słowa. Powiedziałem, że Marco jest dla nas ważnym graczem i po powrocie będzie wzmocnieniem, ale na pewno nie oddam bez walki mojego miejsca. Będę ciężko trenował żeby je utrzymać, zobaczymy co to da"
Komentarze (0)