Wywiady z piłkarzami

Santon rozważy radę Cannavaro (17)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
310
17
Wygląda na to, że tocząca się od wczoraj debata pomiędzy Fabio Cannavaro, Jose Mourihno i Davide Santonem zbliża się ku końcowi, a ostatnie słowo będzie miał tutaj miał młody obrońca Interu.

"Oczywiste jest to, że chcę grać dla Włoch na mistrzostwach świata” – powiedział Santon, dla Sky Sport24.

Ten komentarz jest bezpośrednią odpowiedzią na słowa wypowiedziane przez kapitana reprezentacji Włoch – Fabio Cannavaro, który zasugerował młodemu obrońcy rozważenie wszystkich ewentualności, jeżeli jego czas gry w tym sezonie będzie ograniczony.

Santon dodał: „Nie rozmawiałem jeszcze o tym z Mourinho, ale jeszcze raz zaznaczę, bardzo chciałbym być w reprezentacji Włoch na przyszłorocznych mistrzostwach świata.”

„Rada Cannavaro? W styczniu rozważę odejście gdzie indziej, jeżeli to zapewni mi miejsce na mistrzostwa świata.”

Po niemalże natychmiastowej odpowiedzi na słowa Cannavaro, Jose Mourinho jest przekonany, że młody obrońca także zareaguje na jego słowa.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.09.2009 o 15:42 przez Cny
Cny
Chivu lubi się posypać i złapać kontuzje, a wtedy Santon będzie mógł grać normalnie. Wypożyczenie byłoby głupie (podobnie rok temu było z Mario) <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.09.2009 o 12:19 przez SlimShady
SlimShady
Można by go wypożyczyć w styczniu na pół roku do jakieś drużyny Serie A np. Z tym nie powinno być żadnych problemów, to chyba po Zabrottcie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> chyba najlepszy prawy włoski obrońca. <br /> Pewnie pan Zola z WHU sie po niego pierwszy zgłosi, a właśnie wiecie jak tam Jimenez w ekipie Młotów.
04.09.2009 o 22:33 przez adriano:)
adriano:)
Jak nie będzie grał regularnie do stycznia to jak najbardziej można go wypożyczyć. Santon musi grać, aby stać się wielki piłkarzem.
04.09.2009 o 22:25 przez 1+8
1+8
Namiesza mu ten Cannavaro w głowie i będzie. On ma być zastępcą Il Capitano takich piłkarzy się trzyma w Interze ma moim zdaniem dobre warunki by się rozwinąć wypożyczenie<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Jak któryś z dwójki Chivu, Javier Zannetti nie daj Boże dostanie kontuzji to ciekawe kogo będziemy mieć na zmianę
04.09.2009 o 21:46 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ten Cannavaro chce nam odbic wychowanka
04.09.2009 o 21:27 przez Aro2300
Aro2300
tylko wypozyczenie <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 20:27 przez miniu86
miniu86
jaki problem, wypożyczyć do lazio czy innego Chievo
04.09.2009 o 20:05 przez Omen
Omen
Gdyby nie Mourinho nikt by o nim dziś nie słyszał niech pokaże na treningach na co go stać a wtedy zapewne pojedzie i na mistrzostwa!
04.09.2009 o 19:50 przez Grajas
Grajas
Można odpowiedzieć bez buractwa?można.
04.09.2009 o 19:18 przez Azrael_Jvnts
Azrael_Jvnts
No nie wypożyczyć Santona? Co ja czytam na tej stronie?! <br /> <br /> Jeszcze wczoraj gdy Cannavaro powiedział coś identycznego na tej stronie psioczyliście niemiłosiernie, że się wtrąca i że nie ma racji i w ogóle jakie wypożyczenie?! <br /> <br /> Trochę konsekwencji Panie i Panowie! <br /> <br /> Pozdrawiam! <br /> <br /> PS. Przepraszam za złośliwość, ale nie mogłem się powstrzymać...<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 19:02 przez tytusek25
tytusek25
Znając nasz zarząd pewnie wrocilby z wypożyczenia jak Aquafresca<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> tak że tej opcji ani jemu ani Interowi nie zycze<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Szkoda zeby skonczyl jak worek ziemniakow.Licze ze w tym sezonie wskoczy juz calkiem do pierwszego skladu.
04.09.2009 o 18:52 przez Raffal
Raffal
A no ma , bo Chivu jest nominalnym srodkowym obroncom i tam powinien wg mnie rywalizwac o sklad. <br /> <br /> Skoro srodek obrony nie ma nic do bokow to dlaczego przyjscie Lucio spowodowalo brak miejsca dla Santona ? A Zanetti przy całym szacunku jakim go daze to pomocnikiem jest przecietnym i wolalbym zeby jednak gral na obronie...
04.09.2009 o 18:37 przez hbk
hbk
co ma cordoba i materac do Santona? Bok obrony, to nie to samo co srodek obrony. A cordoba i materac moga sie przy kontuzjach przydac
04.09.2009 o 18:36 przez Mikson
Mikson
E tam, wg. mnie wygryzie Chivu z lewej, Zanetti do środka i luz. <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 18:35 przez Biały
Biały
a co mają Cordoba i Materazzi do regularnej gry Santona...?;p
04.09.2009 o 18:31 przez Raffal
Raffal
Mamy dziwna sytłacje z jednej strony <br /> Zanetti a z innej Santon <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> <br /> Młodosc kontra doswiadczenie... <br /> <br /> ehh wydaje mi sie ze jedynym sensownym rozwiazaniem jest pozbycie sie Matteraziego i moze Cordoby , mimo ze cenie tych zawodnikow to chyba nadszedl czas pozegnan ... <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
04.09.2009 o 17:49 przez Chuchu
Chuchu
wypożyczenie i po sprawie <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:37

jak ktoś jest tak zacofany i uważa, że napastnik to tylko gole to niech idzie oglądać warcaby

Claudio 22.06.2026 20:36

Lautaro zapyerdala za dwóch w ataku przy spacerujacym Messim. Robi mu miejsce, podaje (powinien mieć dwie asysty jakby messi i enzo nie zyebali), a jak kolo 60min powinien dostac podanie gdzie wyszedlby sam na sam to...podania nie dostal i nie dziwne ze sie wkvrwial.

oster 22.06.2026 20:36

Lautaro to tragedia w tej reprezentacji, ze Messi toleruje tą oferme

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Alvarez Zara znowu go wygryzie

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Zapowiada się kolejny c :cenzor: **wy mundial w wykonaniu Lautaro

intermed1 22.06.2026 20:29

Pierwszy do zmiany

Adriano_forever 22.06.2026 20:29

i Lautaro out

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się