Wywiady z piłkarzami

Satriano: Jestem zadowolony z bramki i występu (20)

Autor:
Źródło: inter.it
7 dni temu
1588
20
Martin Satriano

Z dobrej strony we wczorajszym sparingowym meczu z Lugano zaprezentował się młody napastnik Interu, Martin Satriano. 20-latek zdobył bramkę, a po zakończeniu meczu udzielił wywiadu dla Inter TV. 

- Zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Bardzo ciężko pracowaliśmy podczas obozu przygotowawczego. Jestem bardzo zadowolony z powodu strzelonego gola. To niesamowite uczucie występować w tej koszulce i grać razem z tak świetnymi zawodnikami. Jestem bardzo szczęśliwy. 

- Lautaro? Z pewnością jest jednym z najlepszych zawodników w drużynie. Podpatrywałem jego grę podczas ubiegłorocznych treningów w Appiano Gentile i bardzo dużo się od niego nauczyłem. 

 

Zobacz też

Federico Dimarco

Federico Dimarco: Jestem Interistą! (2)

13.07
08:52
Skriniar tryumf

Skriniar: Wierzymy, że możemy ponownie wygrać (3)

14.07
22:58

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.07.2021 o 17:01 przez Kamiliusz1908
-1
Kamiliusz1908
Widzę ze komentarze pełne nadziei a wiadomo ze chłopak za rok pali wrotki na wypożyczenie do serie b i już nigdy nie wraca.
19.07.2021 o 16:08 przez Dejwid
Dejwid
Podoba mi sie ten chłopak, ma charakter w przeciwieństwie do Pinamonta.
18.07.2021 o 21:59 przez cuba
+1
cuba
Zaprezentował się z dobrej strony nie mniej mecze przedsezonowe a liga do inna sprawa, no i chłpak ma potencjał i jestem ciekaw czy wypożyczenie czy może "joker" ...
18.07.2021 o 17:10 przez wegorz
+3
wegorz
Jeśli dalej będzie tak grał w meczach przedsezonowych, to mógłby być 4 napastnikiem...
18.07.2021 o 19:18 przez Orzeu
+1
Orzeu
młody jest powinien grać. Esposito też przesiedział na ławce sezon i nic mu to nie dało
18.07.2021 o 20:54 przez wegorz
wegorz
To już zależy od Inzaghiego... On mimo wszystko więcej rotuje i u niego czwarty napastnik może złapać trochę minut... Jeśli miałby grzać ławę jak Pina, to bez sensu, ale jeśli mógłby liczyć na jakieś szanse, to można spróbować i w styczniu pomyśleć co dalej... :)
18.07.2021 o 15:59 przez oster
oster
Miejmy nadzieję że to będzie nasz drugi Ivan Zamorano ( wiem że inny kraj ale jest do niego podobny), predyspozycje ma i oby nie poszedł w drugą stronę i skończył jak Longo...
18.07.2021 o 16:31 przez Pader88
+4
Pader88
Mi Satriano Stylem gry jak i wzrostem a nawet z twarzy przypomina bardziej Julio Cruza.
18.07.2021 o 16:46 przez oster
-2
oster
Oby nie, lepiej będzie jak będzie drugim Zamorano.
18.07.2021 o 17:34 przez Pader88
+8
Pader88
Ale co oby nie? Cruz strzelał więcej bramek i częściej dla Interu niż Zamorano 😂😂😂
18.07.2021 o 17:44 przez ragnar
+5
ragnar
Cruz=idealny joker
18.07.2021 o 17:56 przez inter_bitcoin
+2
inter_bitcoin
Dokładnie tak. Magiczny zmiennik Julio Cruz !!
18.07.2021 o 14:24 przez Orzeu
+1
Orzeu
Wygląda interesująco, pomalutku trzeba wprowadzać w Pre Campionato i zdecydować gdzie go wypożyczyć
18.07.2021 o 13:33 przez forzaragazzi
forzaragazzi
Z grupy młodych napastników; Esposito, Salcedo, Pinamonti, Colido prezentuje się najlepiej na tę chwilę. Ciekawe jakby wypadł na tle mocniejszego rywala w duecie z Lukaku czy Martinezem.
18.07.2021 o 13:09 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Wczoraj ładnie, jestem ciekaw jakby się zaprezentował na tle mocniejszego rywala, ale widać że potencjał ma chłopak 💪🏻
18.07.2021 o 12:30 przez VVujek
+1
VVujek
O dziwo wygląda lepiej niż Pinamonti.
18.07.2021 o 16:01 przez oster
oster
Dlaczego o dziwo? Pinamonti to średniak i wyląduje pewnie w jakimś średniaku Serie A, on pewnego poziomu raczej nie przeskoczy
18.07.2021 o 16:17 przez Orzeu
Orzeu
wyglądał w 1 sparingowym meczu. To żadne pole do oceny, choć prognostyk dobry
18.07.2021 o 18:09 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Coś w tym dziwnego? Pinamonti to zwykły ogór i kmiot, co kosi 2 mln rocznie nie wiedzieć dlaczego
18.07.2021 o 20:17 przez Pader88
Pader88
Kosi dwie bańki bo jego agentem jest Mino i tylko dlatego…

Shoutbox

Saff 24.07.2021 23:10

Gdzie okazało się, że nie tyle jest rtęć, co jakieś związki rtęci, które są utrwalaczami szczepionek

Saff 24.07.2021 23:10

A z samym tym tlenkiem grafenu nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak z rzekomą rtęcią w którychś ze szczepionek na choroby wieku dziecięcego, o których mówiły te oszołomy ze stop-nop

Saff 24.07.2021 23:09

I nie kwestia tego, czy ktoś myśli inaczej tylko faktów i naginania rzeczywistości

Saff 24.07.2021 23:09

Doman, ta strona istnieje już od dawna i ludzie którzy ją prowadzą zajmują się szeroko pojętymi fake newsami, nie tylko odnośnie covida ;)

doman 24.07.2021 23:05

jak to powiedzial moj serdeczny przyjecial , za duzo zenskich hormono w kurczakach i dlatego rodzi sie tyle pedałów:d

doman 24.07.2021 23:04

hormony

doman 24.07.2021 23:04

to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny

doman 24.07.2021 23:03

ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

doman 24.07.2021 23:02

a powaznie .....

doman 24.07.2021 23:02

kamiliusz 1908 i to Cie ma tlumaczyc z tego ze zostales gejem ?

doman 24.07.2021 23:01

jesli wierzysz takiej stronie powolanej specjalnie zeby negowac ludzi ktorzy maja odmienne zdanie nt pandemii to gratuluje

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

GHz*

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

Witam, no ogólnie to ja pamietam ze w 1 klasie mieliśmy szczepienie na tężca tym całym tlenkiem grafenu i po tym czestotliwość taktowania czipu któy mam w mozgu zwiększyłą się o 23000 GHZ

doman 24.07.2021 22:48

podobno to jest w szczepionkach

Seba. 24.07.2021 21:41

Scudetto wygra drużyna z najmniejszą liczbą szczepień. Reszta padnie w trakcie sezonu

Orzeu 24.07.2021 21:34

vvujek oceń

Orzeu 24.07.2021 21:34

Lotito: „Cała drużyna zaszczepiona dzisiaj? Lazio poczuło obowiązek dawania sygnału i przykładu obywatelskiego rozsądku, poszanowania zasad, a przede wszystkim ochrony zdrowia swoich sportowców i wszystkich tych, którzy mają kontakt z drużyną i z personel "

Orzeu 24.07.2021 21:13

ostatni hattricka strzelił

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27221

Liczba newsów: 40153