Jak donosi Sky Sport, Fredy Guarin przeszedł badania po doznaniu kontuzji. Kolumbijczyk nadwyrężył zginacze prawego uda.
Oznacza to, że pomocnik Nerazzurrich odpocznie od gry w piłkę około 10 dni, więc wróci do gry na początku listopada.
Jak donosi Sky Sport, Fredy Guarin przeszedł badania po doznaniu kontuzji. Kolumbijczyk nadwyrężył zginacze prawego uda.
Oznacza to, że pomocnik Nerazzurrich odpocznie od gry w piłkę około 10 dni, więc wróci do gry na początku listopada.
No i podejście mediów. Błąd dla milanu/juve/napoli to będzie w niektórych gazetach na otatniej stronie. Ale błąd na którym skorzysta inter to będzie na pierwszej stronie wszystkich gazet. To także jest spora patologia.
Błędy pojawiają się w obie strony, niestety czasami jest to uwypuklone, bo przez ten jeden błąd cały mecz się sypie np. ostatni mecz torino. Ale pomylić się tak jak w przypadku drugiej żółtej dla kalulu gdzie var nie może zainterweniować, a pomylić się tam gdzie var może i powinien jak w wielu przypadkach karnych dla milanu to już absurd.
przeciwko nam też są często gwizdane absurdy, ale jak się strzeli więcej niż 1 gola to aż tak tego efektu nie widać
milan wygrał chyba 4 albo 5 spotkań więcej niż jedną bramką, grają totalne g*wno i płaczą jak sędziowie nie gwiżdżą na ich korzyść bo inaczej jak bez karnego wziętego z dupy to nie potrafią środka tabeli ograć
Ale najzabawniejsze jest to, że tam w tym milanówki wierzą, że w końcu będzie dobre letnie mercato, bo się tam w zarządzie poprzebudzają po słabym zimowym okienku i w przyszłym sezonie milanówek będzie hegemonem xD
jednym słowem gramy w swoje lidze, marotta league
gdyby Magnian puścił 5 bramek więcej które jakimś cudem wybronił to w grudniu byłoby pozamiatane ze scudettem
Ale #MarottaLeague ma używanie xd
najgorsze że nie mająświadomości, że to 2 miejsce to tylko furze szczęścia przez 20 kolejek zawdzięczają
w każdym razie, Milaniaki płaczą ale jak nie potrafią przez 100 minut u sioebie strzelić gola słabej Parmie to z czym do ludzi
a wszyscy wiemy jakie jest podejście do sławy piłkarza
2) kim jest platfus a kim messi
1) czasy się zmieniły
ale to są takie gówniane karne
celowości napewno nie, ale generalnie trudna sytuacja do oceny, bo jakby nie patrzeć bramkarz przyłożył Loftusowi, w katarze na MŚ Szczęsny lekko trafił bodaj w Messiego przy wyskoku i był karniak
Corvi wychodził do piłki i nawet go nie widział, celowości na pewno w tym nie było, po prostu niefortunna sytuacja i tyle
czy mogę zapytać o waszą opinię nt zderzenia bramkarza z Platfuse Dzikiem? Kwalifikuje się to na faul czy nie?
prześladowania milanu nie ustają
czekałem na wpis miszcza na acmilan.pl po porażce z parmą, jak zwykle nie zawiódł wpisem xD
Marketingowo to naprawdę byłoby dobry ruch ale jeśli chodzi o Chivu to jakby wygrał ligę i puchar to dziwne by było go zwolnić.
Fatalny początek, cudowna rimonta i wysokie zwycięstwo Nerazzurrich | Inter 6-2 Pisa (136)
23.01.2026 20:16
Cudowny gol Zielińskiego przełamuje klątwę wielkich meczów! Inter 3-2 Juventus (133)
14.02.2026 20:27
Wikingowie rządzą w Norwegii | Bodo/Glimt 3-1 Inter (106)
18.02.2026 20:00
Inter Cristiana Chivu z pierwszym zwycięstwem klasy premium! Nerazzurri pokonują BVB 2:0! (82)
28.01.2026 20:18
CdS - Inter rozważa przedłużenie kontraktu Mkhitaryana (79)
11.02.2026 09:20
Piłkarz meczu wybierany jest w cotygodniowych sondach.
1
cuba
11771
2
Paolo87
9433
3
Dyl87
7891
4
AveCaesar
7337
5
SETE
6457
6
mroowa111
6257
Serie A
1
Inter
26
64
2
Milan
26
54
3
Roma
26
50
4
Napoli
26
50
5
Juventus
26
46
6
Como 1907
26
45
Mecze
Zawodnik
Bramki
1
Lautaro Martínez
14
2
Nico Paz
9
3
Christian Pulisic
8
4
Anastasios Douvikas
8
5
Kenan Yıldız
8
Liczba użytkowników: 29190
Liczba newsów: 52678
Liczba komentarzy: 618190
Użytkownicy online: 0 1 gość
Serwis istnieje od 2003 roku
scudetto
Champions league
Coppa Italia
Fifa Club World Cup
Uefa Cup
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Komentarze (1)