Plotki transferowe

Sky - Inter wznawia rozmowy ws. Vidala (31)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
3 miesiące temu
1912
31
Vidal Barca

Od samego początku swojej pracy w Interze, Antonio Conte domaga się sprowadzenia do drużyny Arturo Vidala. Wydaje się, że teraz transfer Chilijczyka ma największe szanse na powodzenie.

Po spotkaniu zarządu klubu z włoskim szkoleniowcem i rozmowie ws. strategii na nadchodzące Mercato, Nerazzurri wznowili negocjacje dotyczące sprowadzenia Vidala do Mediolanu. Jak donosi Sky, Inter wraz z agentem zawodnika, Fernando Felicevichem rozpoczął prace nad zmianą barw klubowych zawodnika, który ze względu na swój wygasający w przyszłym roku kontrakt z Barceloną mógłby dołączyć do drużyny Antonio Conte na korzystnych warunkach. 

 

udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23
Lucien Agoume

Bayern zainteresowany Agoume (5)

03.12
09:02

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.08.2020 o 16:15 przez Kazam
Kazam
Do 84738202 razy sztuka
27.08.2020 o 14:56 przez kibix
-1
kibix
No to Eriksen out... Szkoda, bo ma więcej lat gry przed sobą
27.08.2020 o 14:28 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Ja bym na miejscu Marotty wysłał Gagliardiniego do fryzjera, żeby mu zrobił irokeza + parę dziar oraz solarium i problem rozwiązany. Vidal wtedy nie będzie potrzebny.
27.08.2020 o 14:04 przez Seba.
Seba.
Niech już mu kupią tego Vidala, bo znowu strzeli focha i zacznie po złości wystawiać Gagliardiniego albo Candreve kosztem Hakimiego. Człowiekowi, który mentalnie nie opuścił jeszcze podstawówki trzeba czasami sprawić jakiś prezent.
27.08.2020 o 13:51 przez pablo77
pablo77
Sensi, Eriksen, Tonali, Vidal, Ndombele/Kante, Barella. Tak bym to widział.
27.08.2020 o 16:06 przez broda4991
broda4991
Gaglia Borja długo długo nic a potem Brozo Barella Vidal Sensi - Eriksen out. Tak widzi Conte
27.08.2020 o 13:45 przez Kujon88
Kujon88
[quote=macyek. A co do samego Vidala, to nie dzieli go z gagsem jakaś ogromna przepaść. [/quote] Żart roku :D
27.08.2020 o 13:29 przez Czarson
Czarson
Może jak dostanie Vidala to się grzywka jakoś ułoży i uspokoi. Mimo dziwnego zachowania Conte trzeba przyznać, że chilijczyk więcej dałby nam w tym sezonie niż Eriksen. Chyba, że na sprowadzenie irokeza nie było szans bo uparł się na zostanie w Barcelonie rok temu.
27.08.2020 o 12:41 przez Woo-cash
+3
Woo-cash
Skoro tak się uparł na tego Vidala. To trzeba krulowi kupić "prezent" z kokardką na irokezie 😉
27.08.2020 o 12:37 przez armin22
+3
armin22
Prawdopodobnie przyjdzie Tonali, do tego SMS i koniec, po co nam ten chłop jak mamy swojego ninje? to samo?
27.08.2020 o 10:53 przez darek666sz
+1
darek666sz
Znowu się zaczyna,no cóż Barella,Vidal,Tonali,Naingollan,Eriksen,Sensi,Brozovic,.urodzaj by był na środku
27.08.2020 o 11:54 przez Kondzik
+2
Kondzik
Jak Radja to nie Vidal i na odwrót.
27.08.2020 o 11:58 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Kante,Tonali,Barella,Radja,Eriksen,Sensi
27.08.2020 o 12:27 przez darek666sz
+1
darek666sz
No tak ale póki co Radja jest nasz a mimo wszystko mówią o Vidalu.oby to się tylko wiązało z odejsciem Gagi,Valero i Vecino jeszcze przeżyje
27.08.2020 o 10:16 przez inter30
+1
inter30
Nieśmiało przypomnę że Vidal regularnie i bardzo wyraźnie podkreśla, że nie interesuje go odejście z Barcelony, gdyby choć odrobinę chciał tu przyjść to wystarczyłoby żeby kiwnął palcem bo Barca ewidentnie chce się go pozbyć, ale on tym palcem nie kiwa, po co nam zawodnicy, którzy przychodzą tu tylko dlatego że są do tego zmuszani i traktują Inter "z braku laku"? Conte jest w niego zapatrzony, ale jak widać bez wzajemności, to nie wróży najlepiej, on będzie chciał ze 3 lata kontraktu
27.08.2020 o 11:56 przez Kondzik
Kondzik
Ale obecnie jest tylko chyba 5-6 graczy którzy napewno zostaną w Barcelonie a vidala w tym gronie nie ma więc... On tak mówił rok temu.
27.08.2020 o 12:51 przez inter30
+1
inter30
"- Czuje się bardzo dobrze w Barcelonie, jestem szczęśliwy że tu jestem. Oczywiście, chciałbym tu pozostać. Żyję we wspaniałym mieście, moje dzieci tu dorastają, dobrze idzie im w szkole. Moja mama jest tu szczęśliwa, co też bardzo mnie cieszy. Jestem bardzo dobrze przygotowany do powrotu do gry. Mam dużo przyjaciół w szatni, mamy tu bardzo fajną ekipę - powiedział Chilijczyk. " 22 maja

" Został mi jeszcze rok kontraktu i po tym wszystkim, co się wydarzyło, czuję się ważny. Jestem bardzo przywiązany do zespołu, mam tu wielu przyjaciół i mam nadzieję, że wypełnię umowę. Chcę wygrać Ligę Mistrzów. Czy zostanę w Barcelonie? Jeśli Bóg pozwoli, nadal tu będę." 7 sierpnia
27.08.2020 o 13:48 przez pablo77
pablo77
No tak trzeba też dodać, że ma 9mln euro za sezon :) Tak wiem w Hiszpanii są duże podatki, jednak mimo wszystko za darmo nie przyjdzie.
27.08.2020 o 10:15 przez Kondzik
+5
Kondzik
W dalszym ciągu jestem na tak. Do wyjecia za Max 8 mln. Chyba że wolicie Gagsa oglądać to luzik...
27.08.2020 o 10:57 przez macyek
-2
macyek
Vidal czy Gags, to jak wybór między dżumą a cholerą. Niech się ten oprych z dala od Interu trzyma.
27.08.2020 o 11:57 przez Kondzik
+3
Kondzik
Gags może wiązać buty Vidalowi w dalszym ciagu. Jeśli masz ich na równi no to brawo za wiedzę
27.08.2020 o 12:12 przez macyek
macyek
"Brawa za wiedzę" - jakbyś chciał w zgodzie z gramatyką. A co do samego Vidala, to nie dzieli go z gagsem jakaś ogromna przepaść. Najlepiej gdyby ani jednego ani drugiego u nas nie było.
27.08.2020 o 13:10 przez Kondzik
+3
Kondzik
Jak ich nie dzieli przepaść to nie mamy o czym dyskutować.
27.08.2020 o 09:46 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
no i gitara
27.08.2020 o 09:27 przez DonDawido
+2
DonDawido
Lavezzi 2.0 czy może jednak uda się dopiąć ten transfer? Nie będzie łatwo w negocjacjach z Barcą, ale skoro Conte widzi dla niego miejsce w zespole, to wypadałoby mu go sprowadzić. Młodzi na pewno trochę się od niego nauczą. Z tego samego powodu chętnie widziałbym Nainggolana u nas w kolejnym sezonie, bo to byłby idealny nauczyciel dla Barelli.
27.08.2020 o 09:26 przez Pjerun
+3
Pjerun
Jeśli przyjdzie w miejsce Vecino, Borjy lub Gaglardiniego to transfer jak najbardziej na plus.
27.08.2020 o 09:42 przez Gloin1989
-6
Gloin1989
Przyjdzie w miejsce Eriksena
27.08.2020 o 09:21 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli za free to jak najbardziej na tak jeżeli barcelonka będzie chciała te 15 to olałbym ich czekając aż Vidal sam zmusi ich do rozwiązania kontraktu bo na tym się pewnie skonczy ale chyba starego wyjadacza Marotty nie trzeba uczyć co robić 😉
27.08.2020 o 09:17 przez wegorz
+2
wegorz
Chyba Antkowi się towar kończy i potrzebuje zaufanego dostawcy, bo inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć tego zamiłowania do Chilijczyka, który ma Nas w dupie... Radja niech wraca i klepać Tonalliego...
27.08.2020 o 09:17 przez Avtvv
+2
Avtvv
Będzie jak ze wszystkimi wiecznymi serialami transferowymi, czyli w końcu przyjdzie i będzie dramat - zagra dwa mecze i albo ława albo kontuzja albo impreza... :D
27.08.2020 o 09:12 przez SETE
SETE
Dawac go jak najszybciej, dac kontrakt na 2 lata bo na 1 rok sie nie zgodzi i niech sie stawi na 1 treningu.

Shoutbox

Piekarz 03.12.2020 18:01

Forza Inter od zawsze na zawsze

Orzeu 03.12.2020 17:17

Lopez nie wstydź się przyzna jsie

Lopez 03.12.2020 17:16

Musialo to wyjsc

Lopez 03.12.2020 17:16

Orzeu przyznaj sie

Orzeu 03.12.2020 17:13

xd

Vancore 03.12.2020 15:29

debila jakiegos

Luki165 03.12.2020 15:29

Dzonyy nie wstydź siem powiedz

Dzonyy 03.12.2020 15:18

Juz wiem czyje to multi :D

Orzeu 03.12.2020 15:15

proszę się odczepić od JoaoMario

Klinsi64 03.12.2020 15:10

Mario to siostrzeniec orła

domin98 03.12.2020 15:10

no zajmę się tym

IlCapitano 03.12.2020 14:51

Nie wiem i brzydzi mnie to

Luki165 03.12.2020 14:38

Ale ile można to coś tutaj tolerować

Luki165 03.12.2020 14:38

Wiem wiem capitano

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Od razu jak się tu pojawił juwentyn śmierdzący

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Ja pierwszy go rozkminilem

IlCapitano 03.12.2020 14:37

Nie jestes pierwszym ktory o to pyta

Luki165 03.12.2020 14:35

Czy można gdzieś złożyć wniosek żeby usunąć tego trola Mario z tej strony. Gość ciśnie tutaj sobie beke bezkarnie i co rusz wypisuje idiotyzmy.

IlCapitano 03.12.2020 14:00

AlwajtdzRymemba

Orzeu 03.12.2020 13:55

noico blokujesz sb always

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27064

Liczba newsów: 38065