Informacje z klubu

Sky - Nainggolan i Gagliardini również z koronawirusem! (34)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 miesiące temu
2551
34
Radja Nainggolan

Złych wiadomości dotyczących Interu ciąg dalszy - Radja Nainggolan i Roberto Gagliardini z pozytywnymi wynikami testu na koronawirusa!

Po wykryciu koronawirusa u Alessandro Bastoniego oraz Milana Skriniara podczas zgrupowań reprezentacji, Inter zdecydował się powrócić do zajęć indywidualnych oraz przebadać zawodników, którzy pozostali w Appiano Gentile. Jak donosi Sky Sport, pozytywne wyniki testu na obecność w organizmie koronawirusa uzyskali również Roberto Gagliardini i Radja Nainggolan.

Wkrótce przekażemy więcej informacji w tej sprawie.

Zobacz też

Antonio Conte

Conte otwarty na przedłużenie kontraktu (26)

18.11
12:43
Aleksandar Kolarov

Kolarov z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa (9)

17.11
11:31

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.10.2020 o 09:20 przez tkropkab
+1
tkropkab
Ehh szkoda tylu świetnych piłkarzy odejdzie...świeć panie nad nimi. Śmieszne jest to, ze gdyby nie testy to nawet nie wiedzieliby, ze sa chorzy. Kiedys jakby ktos mial grype i goraczke 40 stopni i gral w meczu to kazdy by mowil "wow szacun co za walczak, co za kozak", a teraz ktos dobrze sie czuje, ale ma jakies chiróbsko bezobjawowe i juz nie moze grac, bo umrze.
09.10.2020 o 08:12 przez Skepta
+1
Skepta
macie śmietnik zamiast serca jesli cieszy was choroba Gagliardiniego, żenujący ludzie.
09.10.2020 o 08:11 przez cuba
cuba
Nic jak życzyć by chłopaki byli zdrowi no i ten szeroki skład może okazac się kluczem w tym sezonie jeśli uda się go jakoś normalnie zakończyć. bo coraz więcej tych wypadków
09.10.2020 o 01:19 przez Tifosinho
Tifosinho
Orientuje się ktoś jak sytuacja wygląda za miedzą?
09.10.2020 o 06:40 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ibra Rebic Duarte i chyba Romagnoli out. Ibra miał wrócić ale nadal ma pozytywny wynik
09.10.2020 o 15:01 przez Tifosinho
Tifosinho
Czyli u nich też niezbyt wesoło
08.10.2020 o 22:02 przez GianniVersace
+1
GianniVersace
Przeczytałem, że Nainggolan i cagliari xdd
Co do drugiego to wiadomo, że fu*kin nice
08.10.2020 o 20:11 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Że Gagliardini to bym jeszcze zrozumiał. Ale Radja? Gość się konserwuje jak tylko może. Smaruje gardło różnymi specyfikami i nawet jemu przyplątała się infekcja 😉
08.10.2020 o 18:58 przez inter30
inter30
Jeżeli nie złagodzą przepisów dla bezobjawowych to sezon szlag trafi
08.10.2020 o 19:05 przez SETE
+1
SETE
Inter30 ... ale Ty tak serio , jak Ty sobie wyobrażasz ze złagodzą jakiekolwiek obostrzenia jak zakażeń przybywa w drastycznym tempie, wyglada na to ze luty- marzec to był dopiero przedsmak tego co już jest teraz. Szykuje się kolejny lock down ( Madryt już się załapał ) w całej Europie i trzeba się z tym pogodzić
08.10.2020 o 19:10 przez Lucash
Lucash
O jakich zakażeniach mówisz. Przybywa pozytywnych testów to co innego. Nie zamierzam się rozpisywać się na ich temat. Jak możesz przechodzić chorobę bez objawowo. Zacznijcie używać mózgów,chyba że je macie tylko bezobjawowo.
08.10.2020 o 19:21 przez inter30
+3
inter30
No i to jest realny scenariusz czyli kretynizmu ciąg dalszy,, ogólnie to jest paranoja bo znam przypadki w najbliższym otoczeniu które przechorowały wirusa i nic im nie jest, ci którzy znoszą go ciężej i tak nie mogą nic poradzić bo prędzej czy później muszą się od kogoś zarazić, a przez ten cały cyrk przestali leczyć na inne schorzenia i mam przypadek w rodzinie gdzie wykonczyli jeszcze niedawno zdrową osobę bo zamiast badań są gówniane teleporady, szpitale nie chcą przyjmować umierających osób które mozna by spokojnie uratować, a pogotowie nie chce przyjechać i taka osoba umiera bez pomocy gdzie w normalnych okolicznościach żyłaby nadal, oczywiście jako przyczynę zgonu podano koronawirusa bez żadnych badań bo hieny mają z tego pieniądze, objawy kompletnie się nei zgadzały. Sprawa trafiła do prokuratury a takich przypadków jest mnóstwo. Więc jak ktoś mówi że to inne schorzenia są zagrożeniem a nie koronawirus to jest święta prawda, robią z nas kretynów i tyle. Sto razy bezpieczniej jest teraz zachorować na koroniaka niż na cokolwiek innego
08.10.2020 o 19:46 przez Lucash
Lucash
W punkt!
08.10.2020 o 19:48 przez maestro177
+1
maestro177
Bezobjaowo posiadać mózg, świetne świetne. Co to za pandemia, w której trzeba robić testy żeby sprawdzić kto jest chory...
08.10.2020 o 20:33 przez Yascarr
+3
Yascarr
Pogodzić się xD nie ma już ratunku dla ludzi po LGBT, #BLM. Ta pandemia to zwieńczenie ogłupienia i otumanienia społeczeństwa.
08.10.2020 o 22:30 przez interista1987
interista1987
Wreszcie ktos napisal prawde o tym jeb... koronawirusie
Ludzie, ktorzy sa naprawde chorzy nie maja szans na leczenie bo koronawirus opanowal wszystko.
Ludzie umieraja ze starosci a co wpisuja ze na koronawirus , wiem bo znam lekarza z Lodzi.
08.10.2020 o 18:53 przez SETE
SETE
Ruszyła lawina już nic nie zatrzyma.
08.10.2020 o 18:30 przez Pader88
Pader88
Jaram się oporowo jak tupolew ze nie będę musiał ich oglądać w najblizszym czasie
08.10.2020 o 18:19 przez miniu86
-1
miniu86
Żadnych derbów nie będzie, ewentualnie walkower dla Milanu.
08.10.2020 o 18:11 przez timon
timon
Czyli w pomocy Vidal, Brozo, Barella, Eriksen zostaje, obrona DD, De Vrij, Kolarow tragedi nie ma, ale jak ktoś jeszcze wypadnie to będzie krucho
08.10.2020 o 18:53 przez SETE
SETE
Spokojnie do derbów jeszcze z pół drużyny zdąży się zakazić .
08.10.2020 o 18:56 przez inter30
inter30
Póki co to są wyniki tylko z grupki która trenuje i dwóch zgrupowań reprezentacji
08.10.2020 o 17:40 przez Vancore
Vancore
Dobrze ze nie doszlo do sprzedazy niektorych zawodnikow bo lawka w przypadku koroniaka bylaby za moment niezwykle krotka a tak to jeszcze mimo 4 przypadkow nie jestesmy w ciemnej srace.
08.10.2020 o 17:39 przez Czarson
Czarson
Byłem pewny, że Radja ma wirusiaka !! !! !! !! !! !! !
08.10.2020 o 17:32 przez pluto11
pluto11
Za 10 dni zagramy z Milanem i reszta ligi zagra swoje mecse to się rozp legnie na całą ligę i będzie trzeba zrobić przerwę na 3-4 tygodnie żeby wszyscy to przeszli
08.10.2020 o 17:29 przez danielinter
+1
danielinter
Gagliardini ♡
08.10.2020 o 17:26 przez Ploretariusz
+6
Ploretariusz
Pytanie dotyczące moralności: czy to źle o mnie świadczy jeśli cieszy mnie ta część o Gagliardinim?
08.10.2020 o 17:45 przez Omen
+3
Omen
Nie martw się bo mam tak samo 😂
08.10.2020 o 18:13 przez Valrin
+2
Valrin
Dobrze, ze nie jestem sam. ;D
08.10.2020 o 19:11 przez darek666sz
+2
darek666sz
No to jest nas czterech.😂😂
08.10.2020 o 17:22 przez Pavlo
+1
Pavlo
Całkiem pozytywny news.
08.10.2020 o 17:22 przez mAstA
mAstA
Dobrze, że mamy bardzo szeroką kadrę. 🤗
08.10.2020 o 17:11 przez Kondzik
Kondzik
Powoli robi się grubo. Dobrze że mamy szeroką kadrę bo inaczej umarł w butach. Ale i tak uważam że ten sezon nie zostanie rozegrany do końca.
08.10.2020 o 17:08 przez Rebelde
+1
Rebelde
Szybkiego powrotu do zdrowia dla całej 4. Masakra jakaś

Shoutbox

pablo77 30.11.2020 23:14

:lol:

pablo77 30.11.2020 23:05

nie przejmuj się tak tym :P

nicolas80 30.11.2020 23:01

I jeszcze IIcaoitano

nicolas80 30.11.2020 22:59

dobranoc Pablo do jutro może ten Nitrogen sSnake Joao Mario przestaną mnie tu dyskryminować

pablo77 30.11.2020 22:56

dobranoc Nicolasie :D

pablo77 30.11.2020 22:56

:D

nicolas80 30.11.2020 22:54

Idę spać niedowiarki

nicolas80 30.11.2020 22:53

Czy tu ktoś mi wierzy czy nikt?

nicolas80 30.11.2020 22:47

Jest tu jakiś admin?

nicolas80 30.11.2020 22:44

Ja tu jestem od 2013

nicolas80 30.11.2020 22:44

Ja ty jestem

nicolas80 30.11.2020 22:44

Ty tu jesteś od 2013 roku pewne konto także nie słuchajcie tego Nitogena bo jest nie wiarygodny

nicolas80 30.11.2020 22:37

Ostatnio tu wychwalales Sasuolo jacy są mocni ja mówiłem że ogórki kto miał rację?

nicolas80 30.11.2020 22:32

Nic nie wiesz

Nitrogen 30.11.2020 22:32

Wiem, że jesteś trollem, ale staraj się zachowywać choć pozory

Nitrogen 30.11.2020 22:32

Tak i Inter zagrał bardzo dobrze, ale ty już odlatujesz o jakies wielkości

nicolas80 30.11.2020 22:30

Nitrogen oglądałeś mecz z Sasuolo?

nicolas80 30.11.2020 22:28

Ktoś chce mnie sprowokować czy mi się wydaje 🙂

pablo77 30.11.2020 22:28

wtedy moglby zagrac spokojnie Sanchez za plecami LuLa

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38027