Plotki transferowe

Sky – Nowy kontrakt dla Mazzarriego? (23)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
około 12 lat temu
640
23

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie w sprawie kontraktu trenera Interu, Waltera Mazzarriego.

 

Spotkanie miało miejsce w bazie treningowej Interu, Appiano Gentile. W zebraniu uczestniczyli Erick Thohir, Marco Fassone i Piero Ausilio. To były bardzo ważne rozmowy, zgodnie z raportami Sky, miało na celu określenie przyszłość Waltera Mazzarriego w drużynie Il Biscione. Prezydent Interu nadal wierzy i ma wielkie zaufanie do obecnego trenera, wiec nie ma mowy a przedwczesnym zakończeniu współpracy, a nawet pojawiła się szans na przedłużenie obecnej umowy.

udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.04.2014 o 01:10 przez cuba
cuba
@Janosv360 jestem tego samego zdania
01.04.2014 o 19:12 przez el_loco
el_loco
Wstrzymałbym się z przedłużeniem kontraktu dla Mazzarriego.
01.04.2014 o 11:45 przez fcii
fcii
Juz zaczyna mnie denerwowac ze wzgledu na wyniki gre i brak Mateo w skladzie nawet z takim Livorno, jak odejdzie Kova to go zastrzele.
01.04.2014 o 03:47 przez Mateusz17
Mateusz17
Cuper*
01.04.2014 o 03:47 przez Mateusz17
Mateusz17
Ja by tam chcial Diego Simeone uwielbiam trenerow co potrafia zrobic z gowna tort, tak jam mourinho z porto czy pacos ferreira bodajze czy hector raul culer z valencia 2x final lm z nami polfinal lm i polfinal p uefa, hmm pellegrini tez jest tego tylu trenerem , garcia z romy chyba tez, takich ludzi trzeba do naszej kadry ...niech cos tworza
01.04.2014 o 01:46 przez Janosv360
Janosv360
Jak na koniec sezonu będzie 4-5 miejsce to o rok można przedłużyć w przeciwnym razie zwolnić po sezonie aaa i w następnym sezonie Lm .
01.04.2014 o 01:08 przez Odet
Odet
zmieniam zdanie: po tym z jakim nastawieniem wyszli na 2 połowę meczu z Livorno nasi piłkarze jestem za tym żeby przedłużyć kontrakt Mazzarra dożywotnio.

PS. zaraz po przedłużeniu kontraktu faceta zastrzelić.

Pozdr.
01.04.2014 o 00:51 przez hQ
hQ
Nic nie przedłużać. Nie zasłużył na żadne przedłużenie. Dziękuję za remisy kuźwa z Livorno, Catanią, Cagliari itd. Stop betonom. Człowiek jednego ustawienia. Boże, czemu my się ruszamy włoskiej myśli szkoleniowej gdzie trener kieruje się jednym ustawieniem na każdy mecz i gra doświadczonymi, a nie młodymi. Idź pan w ciul z takim trenerem.
01.04.2014 o 00:03 przez cuba
cuba
Podpisałbym i to nawet bez mrugnięcia okiem,nie widzę w nim nic złego to zawodników mamy delikatnie czasem na boisku nie ogarniętych,jestem zadowolony z obecnego trenera i nie widzę powodu by tym bardziej teraz zajmować się tematem jego kontraktu
01.04.2014 o 00:03 przez cuba
cuba
Podpisałbym i to nawet bez mrugnięcia okiem,nie widzę w nim nic złego to zawodników mamy delikatnie czasem na boisku nie ogarniętych,jestem zadowolony z obecnego trenera i nie widzę powodu by tym bardziej teraz zajmować się tematem jego kontraktu
31.03.2014 o 23:06 przez Jacenty
Jacenty
Szczerze powiedziawszy jestem trochę rozdarty, bo z jednej strony Mazzarri jest moim zdaniem najlepszym obecnie włoskim trenerem, który posiada nieprzeciętne umiejętności i doświadczenie co udowodnił chciażby w Napoli. Jest ekspertem od taktyki z 3 obrońców, ma dużą charyzmę. Z drugiej strony ma jedną bardzo dużą wadę - jest strasznie asekuracyjny, konserwatywny i uparty, unika ryzyka, stawia na rutynę, jest dość przewidywalny. Niestety wydaje mi się, że nei jest to trener na ten moment, do tego konkretnego projektu, właśnie z uwagi na jego stosunek do młodych, utalentowanych graczy. Przykładem niech będzie ten skład na Livorno - stawia na odchodzącego po sezonie Samuela zamiast będącego wreszcie w świetnej formie Ranocchię, Cambiasso zastępuje Kuzmanoviciem, którego po sezonie będziemy prawdopodobnie na siłę wypychać do byle jakiego klubu, stawia na Alvareza, który jest piłkarzem co najwyżej niezłym ale w ostatnich meczach wyraźnie zawodzi a z powodu jego fanaberii finansowych możliwe, że również jego pożegnamy latem, w ataku znowu wyraźnie zmęczony i wypalony Palacio... Jeśli zostanie na następny sezon znowu będzie musiał wszystko budować od nowa, bo zniknie połowa jedenastki, którą obecnie wystawia. Frustruje mnie to o tyle, że obok Kovacicia (część osób może się ze mną nie zgodzić ale to moja opinia, a tak się składa, że jestem wielkim fanem jego talentu, o potencjale wyższym niż wschodzące europejskie gwiazdy na tej pozycji jak np. Koke czy Verratti. Potencjał porównałbym do Pogby, chociaż to piłkarze o innej charakterystyce) mamy kilku naprawdę bardzo utalentowanych piłkarzy z akademii, których szkoda zmarnować lub sprzedać/oddać w rozliczeniu do klubów z ligi po to, żeby za 5 lat odkupować ich za podwójną czy potrójną cenę. Z tego względu, już po sezonie, liczę na zmianę na stanowisku trenera lub na jakąś dżentelmeńską umowę Mazzarriego z Thohirem, gdzie Walter zobowiąże się stawiać częściej na młodzież. W innym wypadku, no cóż...podobno Wenger wciąż nie podpisał nowego kontraktu i w Arsenalu zaczynają powoli rozglądać się za potencjalnymi następcami... Jest Frank De Boer, który "podoba się" Thohirowi...Na rodzimym podwórku za rok wygasa kontrakt Rudiemu Garcii z Romy...Ciekawą piłkę gra Fiorentina Montelli... Czas pokaże, oby tylko nikt z młodych nie ucierpiał/ nie odszedł.
31.03.2014 o 22:51 przez pasek_9
pasek_9
Dokladnie moze poczekajmy do konca sezonu
31.03.2014 o 21:23 przez mikruzzo
mikruzzo
Może niech tak najpierw poczekają z tym przedłużaniem do końca sezonu...
31.03.2014 o 19:30 przez Odet
Odet
nie, nie, nie
na razie nie (poczekajmy do końca sezonu)
choć ja akurat straciłem zaufanie do Mazzarra.
Pozdr.
31.03.2014 o 19:22 przez Vancore
Vancore
Blagam nie :< Niech nawet Mihajlovic nas trenuje byle nie Mazzar i jego czypińćdwa, ktore ssie dupe.
31.03.2014 o 19:09 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
Po sezonie won ....
31.03.2014 o 18:34 przez Nasir
Nasir
mysle za to co pokazal macar do tej pory to 4-krotna podwyzka i kontrakt na 15 lat
31.03.2014 o 18:33 przez cuba
cuba
dokładnie tak SlimShady
31.03.2014 o 18:17 przez yoda79
yoda79
Dożywotnio!:lol2: sezon kompromitacji a ci już nowy kontrakt... Komedia.
Jak już tak go bardzo chcą to niech mu kupią piłkarzy i wyznaczą konkretny cel - np. LM albo wypad. Ale i tak problemem zawsze będzie brak elastyczności Mazzarra, on już chyba się nie zmieni.
31.03.2014 o 18:01 przez Adriano_forever
Adriano_forever
:lol: :lol2: :lol: Prima Aprilis jutro dopiero :D
31.03.2014 o 17:48 przez kibol123
kibol123
Dajcie mu szybko na 10 lat bo taki Diament zaraz nam go jakas Barcelona czy Juventus wykradnie jak juz ma to niech wypelni stary
31.03.2014 o 17:36 przez SlimShady
SlimShady
Poczekajmy do końca sezonu.
31.03.2014 o 17:18 przez Chuchu
Chuchu
Niech zaczekają z tym co najmniej do końca sezonu.

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się