Plotki transferowe

Sky - Inter dogadał się z Monaco (aktualizacja) (16)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
146
16
fcinter serwisowe

Sky Sport informuje, że przygoda Dalberta z Interem dobiega końca. Brazylijczyk rozmawia z działaczami Borussi Monchengladbach oraz Monaco.

Propozycja niemieckiego klubu sprawiła, że Francuzi są skłonni zaakceptować żądania Piero Ausilio. Inter zgodzi się na wypożyczenie za kwotę 3 mln euro z opcją wykupu za 24 mln euro.

Nie wiadomo który klub ostatecznie zasili Dalbert, ale jego odejście jest już przesądzone. 

Aktualizacja 05.06.2018 r. 17:55

Wszystkie szczegóły wypożyczenia Dalberta do Monaco zostały ustalone. Brazylijczyk na najbliższy rok przeniesie się do Francji.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Monaco zapłaci 3 mln euro za wypożyczenie oraz będzie posiadać prawo wykupu obrońcy za kwotę 24 mln euro. 

Kluby zawarły słowne porozumienie, a Inter ma czekać teraz na pisemną ofertę ze strony Monaco, która zakończy negocjacje. 

Zobacz też

Federico Chiesa

Commiso woli sprzedać Chiese Interowi? (7)

16.09
16:58
Bruno Guimaraes

Inter obserwuje pomocnika Athletico Paranaense (10)

13.09
14:12

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.06.2018 o 11:02 przez Snake86
Snake86
Marny Interes. No ale lepsze to niż trzymać go na ławce.
05.06.2018 o 23:36 przez IRT
IRT
Szkoda. Dalbert w porównaniu z Santonem to arcymistrz.
05.06.2018 o 22:15 przez Towarzysz
Towarzysz
@Piotrekfci, ależ Ty się frustrujesz, narzekasz jak 70 letnia babcia. Cancelo i Rafinhia jeszcze nigdzie nie przeszli, nawet jeszcze okienko się nie zaczęło, a Ty już stękasz. Transfer Dalberta to błąd, ale jak nie jego, kupilibyśmy prawdopodobnie kogoś innego. Najważniejsze, by teraz odzyskać jak najwięcej pieniędzy, a nie wiem jak Ty, ale ja wolę 27 mln euro za rok, niż powiedzmy 12-15 mln teraz.
05.06.2018 o 22:00 przez vth
vth
Do Monaco z Nicei to zaledwie 30 kilometrów. Dobrze, że na stare śmieci idzie i nie będzie problemu z aklimatyzacją.
05.06.2018 o 21:46 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Kolejna kasa zamrozona na rok z niewiedza czy faktycznie go wykupia po sezonie czy nie. Ponad 100 baniek wydanych lekka ręką na gości którzy praktycznie nie mieli okazji się pokazać. Chyba jesteśmy mistrzami w tej dziedzinie !! Cancelo wymyka nam się z rąk o rafinhy nasi pewnie do lipca juz zapomną tłumacząc to innymi priorytetami. dwóch gości dzieki którym mamy ta LM bo jestem w 100 % pewien ze bez nich nie byłoby nawet LE. Pojeb to wszystko a w szczególności to ffp
05.06.2018 o 21:16 przez Towarzysz
Towarzysz
Bardzo dobry deal, Piero z roku na rok jest coraz lepszy w swoim fachu.
05.06.2018 o 20:31 przez grzybek010
grzybek010
Już raz mu we Francji poszło, trzeba mieć nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
05.06.2018 o 20:14 przez Kebo
Kebo
I tak lepsze to niż nic. Po dosłownie kilku zagranych meczach w pierwszym składzie nie spodziewałem się, że z miejsca ktoś da za niego 20 baniek xd oby się tam sprawdził i Monaco chciało go wykupić
05.06.2018 o 19:09 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Jeżeli się sprawdzi, to na nim nic nie stracimy. Według mnie i tak najgorzej na tym nie wyszliśmy
05.06.2018 o 18:38 przez maestro177
maestro177
Dobrze ze wraca do ligi w ktorej sie sorawdzil.
05.06.2018 o 18:38 przez piotrekninter
piotrekninter
ale opinie we Francji ma dobrą, znają go dobrze
mniejsza z tym, oby kasa się zwróciła
05.06.2018 o 18:06 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Ciekawe jak niby Ałzylio miał zaproponować obowiązek wykupu za gościa, który zagrał u nas chyba 5 meczów od pierwszych minut :lol2: Jak gość będzie grał regularnie i dobrze to Monaco to 23 mln euro po prostu zaplaci, a jak nie zaplaci, a będzie grał dobrze, to chętni też się powinni znaleźć. Pewnie jakbyśmy chcieli sprzedać od razu to dostalibyśmy dużo mniej, a tak mamy szanse odzyskać to co wtopiliśmy
05.06.2018 o 18:02 przez piotrekninter
piotrekninter
prawo wykupu...słabo, lepiej jakby był obowiązek
i te 6 za rok, o których była mowa też ciekawsza opcja, 6+20, niż teraz tylko 3,ale trudno
05.06.2018 o 14:58 przez Czarson
Czarson
Jesli go wykupia to klawo
05.06.2018 o 14:27 przez SETE
SETE
Nie ma co rozpaczac , mysle ze talent to on ma tylko ze Spal go nie chcial i nie chce i juz. To Spal rzadzi kadra i bierze za nia odpowiedzialnosc.
05.06.2018 o 14:09 przez Jacenty
Jacenty
Tak się niestety kończą transfery przeprowadzane wbrew woli trenera... Tak naprawdę nie wiadomo, czy to aby na pewno względy sportowe decydują o jego odejściu.

Shoutbox

rroossoonneerii 21.09.2019 06:37

Dawac ten mecz

Alfa 21.09.2019 05:10

Noico

ragnar 21.09.2019 05:06

15 h 37 i mecz :P

Lopez 20.09.2019 22:39

No ja dam jutro znac

Lopez 20.09.2019 22:33

Dzony nie pisalem do Pango bo on od pazdziernika jest w krakowie

maverik 20.09.2019 22:29

alez beka z tej 3 bramki

maverik 20.09.2019 22:26

jednak Capata samoboj

maverik 20.09.2019 22:26

szybko

maverik 20.09.2019 22:26

Nandez rete

maverik 20.09.2019 22:25

Kłame

Imrahil 20.09.2019 22:23

Ten tez juz wiecznie polamany

Imrahil 20.09.2019 22:22

Znow?

maverik 20.09.2019 22:21

kontuzja

Imrahil 20.09.2019 22:21

Znow zachlal pale na dzien przed meczem?

Imrahil 20.09.2019 22:21

Najgolan dlaczego nie gra?

Dzonyy 20.09.2019 22:17

pongo sie nie odezwal

Dzonyy 20.09.2019 22:16

i co wbijasz jutro ?

Dzonyy 20.09.2019 22:16

lopec

Lopez 20.09.2019 21:26

no asamoah na pewno zrobi z niego wiatrak ;)

Rebelde 20.09.2019 21:22

po kontuzji zawsze jak wchodził to był beznadziejny

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28529

Liczba newsów: 34742