Informacje z klubu

Sky: Spalletti wyrzucił Joao Mario z treningu! (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
2111
28
Joao Mario 2

Jak donoszą dziennikarze Sky Sport, Luciano Spalletti podczas dzisiejszej porannej sesji treningowej odesłał do domu Joao Mario.

Powodem tej decyzji nie był uraz piłkarza, a brak zaangażowania Portugalczyka na treningu. Spalletti odesłał go do domu i zakomunikował mu, że na jutrzejszym treningu oczekuje od niego diametralnie innej postawy.

 

 

Zobacz też

Alexis Sanchez

Na Hellas bez Sancheza (2)

22.12
12:24
Real Madryt logo

Oficjalny komunikat Realu Madryt ws. Hakimiego (17)

23.01
13:18

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.05.2019 o 22:28 przez Czarson
Czarson
@kibix @DonDawido chodzi o tragedię człowieka a nie o poziom piłkarski
17.05.2019 o 22:28 przez Czarson
Czarson
@kibix @DonDawido chodzi o tragedię człowieka a nie o poziom piłkarski
17.05.2019 o 10:10 przez DonDawido
DonDawido
Kontekst śmierci jego ojca trochę zmienia mój sposób patrzenia na całą sytuację. Z drugiej strony - od początku sezonu są z nim takie cyrki.
17.05.2019 o 09:11 przez AveCaesar
AveCaesar
"zwykłą frustrację spowodowaną nierównym traktowaniem zawodników" A jak ma wystawiać np takiego Mario skoro cały czas od :cenzor: la takie numery ?
"Taki Mario , Keita czy wielu innych choćby nie wiem co robili grać nie będą u Lucka." no właśnie widać co robią ale żeby nie grać więc nie ma co się dziwić, że na nich nie stawia.
Zaznaczam, że nie bronię Spallettiego ale ogarnijcie się i spójrzcie na sprawę obiektywnie, a co do tych "gwiazdeczek to mam nadzieję, że w przyszły sezonie już ich wreszcie nie będzie.
17.05.2019 o 08:03 przez inter30
inter30
Co prawda to prawda, takiej ilości tego typu problemów nie było za żadnego trenera, nic nie usprawiedliwia braku zaanagażowania ale mi to wygląda na zwykłą frustrację spowodowaną nierównym traktowaniem zawodników (chyba nikt sobie nie wyobraża że mógłby grać gorzej od żałosnego Borhy)
17.05.2019 o 07:56 przez Kazam
Kazam
Już się niektórzy cieszyli że się diglet ogarnął, a tu coś takiego. Widać że ma wywalone po całości, teraz nawet o ofertę w wysokości 15 mln będzie ciężko. Co za kreatura obrzydliwa. Won z nim, jak najszybciej. Brawa dla Spallettiego za szybkie i zdecydowane działania
17.05.2019 o 02:26 przez danielinter
-1
danielinter
Temu panu juz podziekujemy.
16.05.2019 o 22:31 przez kibol123
-1
kibol123
Cieszcie się gawiedzi... Odpier... takie akcje to go nigdy kurw... nie sprzedamy Łysy sabotażysta najpierw odpalił Icardiego teraz Żało Marjo, że ten głupi MArotta i chińczyi na to pozwalaja
17.05.2019 o 06:00 przez WTC
+1
WTC
Ma głaskać Digleta po łysej mokrej główce za op**rdalanie się?
17.05.2019 o 14:56 przez grzybek010
grzybek010
Moim zdaniem dokładnie to powinien robić. Każda taka akcja sprawia, że wartość zawodników spada. Działa na niekorzyść klubu postępując w ten sposób. Nie usprawiedliwiam tutaj Digleta, ale Spaletti zwyczajnie nie myśli o tym jakie straty wizerunkowe i pieniężne klub ponosi przez takie afery.
16.05.2019 o 22:15 przez timon
+2
timon
Kibicuje Interowi od ponad 20 lat, ale nie pamietaj takiego syfu w szatni, jaki jest za spalettiego...
16.05.2019 o 21:55 przez rafael021
rafael021
batistuta napisał:
Pewnie jak przyszedł na trening i zobaczył co odwala Valero, który i tak wyjdzie w pierwszym składzie to mu się odechciało... :)

Haha pierwsza moja myśl, Brawo Ty ;)
16.05.2019 o 21:07 przez SETE
SETE
Ja powiem tak , wiadomo ze JM jak i kilku powinno od razu zostać sprzedanych , ale smród jaki spowodował Spaletti w szatni zespołu wcale mnie nie dziwi ze każdy ma wy je bane . Taki Mario , Keita czy wielu innych choćby nie wiem co robili grać nie będą u Lucka. Morale w zespole jest na niskim poziomie. Dodatkowo każdy wie ze Spaletti już jest tylko ciałem i to przez max 2 tygodnie . W tej szatni syf jest za duży ... wietrzenie konkretne potrzebne i to już za 2 tygodnie
16.05.2019 o 20:07 przez batistuta
+3
batistuta
Pewnie jak przyszedł na trening i zobaczył co odwala Valero, który i tak wyjdzie w pierwszym składzie to mu się odechciało... :)
16.05.2019 o 20:17 przez Seba.
Seba.
Chuck Norris szybciej stoi, niż Valero biega.
16.05.2019 o 19:50 przez piotrekninter
piotrekninter
no przydałby się mu psycholog, wogóle jego mina, on wygląda ciągle tak samo
ochrzanisz go,mina grobowa
strzeli bramkę mina grobowa

bitels10
nawet Rano mówił, że cięzko pracuje , bo mimo że nie gra, to wie, że może wejść nawet na 5 min i pomóc klubowi
i co jak co,ale od dawna nic nie zepsuł :)
16.05.2019 o 19:35 przez SETE
+2
SETE
Pożar w burdelu 😀
Najszczęście strażak już blisko . Ogłoszenie za 2 kolejki 😜
16.05.2019 o 19:33 przez WTC
WTC
Niech już będzie ten czerwiec i niech wyrwą te wszystkie chwasty!
16.05.2019 o 19:24 przez Seba.
Seba.
Gonić jak najszybciej takich amatorów. Swoją drogą Spalletti podobno zadowolony był tylko z postawy Perisica ;)
16.05.2019 o 19:37 przez Odet
Odet
10/10 z tym Perisicem oczywiście
16.05.2019 o 19:18 przez Czarson
+1
Czarson
ojciec mu zmarł a tera skończy jak Adriano
17.05.2019 o 10:07 przez DonDawido
DonDawido
Nie stawiajmy go w jednym zdaniu z Adriano, proszę.
17.05.2019 o 10:29 przez kibix
kibix
Do Adriana to mu trochę brakuje 😆😆
16.05.2019 o 19:17 przez Lopez
+1
Lopez
On chce odejść za wszelką cene, a pewnie obawia się, że go Inter tak jak Perisicia nie puści za byle jaką kwotę. Moim zdaniem on chce na chama wylecieć z klubu.
16.05.2019 o 19:14 przez maverik
maverik
Najpierw opluwał klub, garował przez kilka miesięcy za to, dostał szanse od trenera, przepraszał, dziękował itp. a teraz znów coś od :cenzor: la. Mam nadzieję, że w lipcu już go tutaj nie będzie.
16.05.2019 o 19:11 przez bitels10
bitels10
Bardzo dobrze, pełna profeska Spalla pomimo tego, że na 99% odchodzi z klubu.
Nie znasz dnia ani godziny kiedy będziesz potrzebny na boisku, a takie podejście na treningu, może rzutować na meczu i nie chodzi tu tylko o aspekt fizyczny ale też, a może przede wszystkim psychiczny, zwłaszcza że czekają nas dwa mega ważne spotkania!
16.05.2019 o 19:09 przez Mateusz17
+2
Mateusz17
Ojciec nie tak dawno mu umarł to może się wydawać że jest zmęczony życiem... Mają tam jakiś psychologów w ogóle xd
16.05.2019 o 19:07 przez szmaloo
+2
szmaloo
I bardzo dobrze, jazda z tymi piłkarzykami!

Shoutbox

mroowa111 25.01.2021 00:00

liczy sie boisko nic wiecej

edwart 24.01.2021 22:08

Ja to widze tak pobijemy milan a potem będzie tłumaczenie, ze Inter wygrał z osłabionym milanem bo maja 5 absencji

Orzeu 24.01.2021 21:51

Keita dobry zawodnik

Endru 24.01.2021 19:29

Gol lazio

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

mhym

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

Chuchu 24.01.2021 18:39 Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kamiliusz1908 24.01.2021 19:20

Nigdy nie wywalimy Gagsa i Vecino bo żaden klub w galaktyce ich nie zechce

Chuchu 24.01.2021 19:17

Napoli Napoli kupon Ci spier....

Endru 24.01.2021 18:42

Locatelli i de paul in i wywalic gagsa i vecino to by bylo cos

Chuchu 24.01.2021 18:39

Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kusy 24.01.2021 18:21

Żartowałem przecież. Jesteś okej nic do Ciebie nie mam, ale Łęczna w barażach przegra i tak z Radomiakiem, tak to widzę.

Adriano_forever 24.01.2021 18:16

na brak rozrywki nie narzekam

Kusy 24.01.2021 18:15

To przejdź z jednej szklarni do drugiej, zawsze to jakaś rozrywka.

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

a i nie mam psa

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

matko bosko co tu się dzieje :D

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

jestem promilem? xDD

Kusy 24.01.2021 18:14

Kto pisze o promilach, nim jest :) tak więc odstaw alkoi wyjdź z psem.

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

no pijany na bank

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

kocha źle żenada

Kusy 24.01.2021 18:12

Skaczą daleko kocha, źle, żenada, typowy polaczek suksceu, kocha tylko pierwsze miejsce

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Udinese?

Polls answer

Wyniki Serie A

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27118

Liczba newsów: 38483