Plotki transferowe

SM: Spalletti chętnie obejmie Milan (21)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około rok temu
2038
21
Luciano Spalletti

Jak informuje SportMediaset, Luciano Spalletti w razie zwolnienia Marco Giampaolo, chętnie obejmie stanowisko trenera Milanu.

Toskańczyk przejmujący zespół Rossonerich, chciałby również udowodnić swojemu byłemu pracodawcy Interowi, że ten zbyt wcześnie go zwolnił. Dziennikarze stacji twierdzą, że piłkarze Milanu nie zbyt optymistycznie zareagowaliby na taką zmianę na ławce trenerskiej.

 

udostępnij

Zobacz też

Olivier Giroud

Plan Interu na sprowadzenie Giroud (7)

30.11
11:16
Luciano Spalletti

S. Sabatini: Inter przywróci Spallettiego (52)

26.11
14:35

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.09.2019 o 20:33 przez maverik
+1
maverik
Nie ma trenera, który by chętnie objął Milan. Chyba, że jest to gość z przeszłością w Milanie, lub gość dla którego Milan jest skokiem w karierze (Giampaolo). Jego pensja nie robi różnicy wielkiej w naszym budżecie bo kasę mamy, kluczem są zyski kapitałowe, a na trenerach nie da się wypracować plusvalenze. Poza tym mam nadzieję, że Lucek nie przejdzie do Milanu, a sam chyba nie jest nierozsądny by się tam pchać, bo czemu normalny kibic Interu miałby chcieć żeby Spalletti ogarnął burdel u największego wroga po tym jak u nas zmienił klub o 180 stopni? Niech się meczą dalej. Fiorentina? Jak najbardziej, choć Chiesa zapewne byłby nieosiągalny o ile go chcemy.
28.09.2019 o 08:51 przez timon
timon
Masz racje- ogarna burdel... Ale tylko w pierwszy sezonie. W drugim natomiast narobil takiego gnoju jakiego nie widzialem przez ponad 20 lat kibicowania. Uratowalo nas to, ze na smyczy trzymal go najlepszym menago we Wloszech, dlatego pomysl Co by bylo gdyby zarzadzali nim Boban z Maldinim 😂
28.09.2019 o 09:06 przez timon
timon
A I moglby rozwinac zdanie o tym, ze jego pensja nie robi roznicy w budzecie?
28.09.2019 o 10:59 przez VVujek
VVujek
maverik pensja Spala + jego współpracowników to 15-20 mln , to nie jest mała kwota. Nie możemy oglądać się na Milan,teraz Inter powinien patrzeć przed siebie,15-20 mln dodatkowo przyda się na wzmocnienia. Milan jak i inne luby niech stają się też coraz lepsze, to przyciąga więcej kibiców,a co za tym idzie więcej kasy do SerieA z transmisji itp.
28.09.2019 o 12:15 przez timon
timon
Co Ty VVujek te pieniadze sie nie licza. Gdy Marotta mowil, ze biorac Conte musieli zrezygnowac z zakupu klasowego pilkarza to bredzil 😂
27.09.2019 o 18:52 przez timon
+1
timon
Niech idzie, solidny trener... Ale nic poza tym. Mógłby poukładać Milan i zdobyc z nimi okolo 70pkt. Dla nas zagrozenie na obecna chwile to to nie jest a przynajmniej nie bylby na liscie plac
27.09.2019 o 17:25 przez inter30
+1
inter30
Skoro z Interem cudem ugrał tą LM z o wiele lepszym składem to wątpię żeby z tym milanowskim szrotem to powtórzył, tym bardziej że tam nie prawdziwych skrzydłowych pod jego taktykę tylko jakieś popierdółki typu Suso
27.09.2019 o 16:48 przez Dyl87
+1
Dyl87
Niech idzie gdzie chce , najważniejsze żeby zszedł z listy płac ! Inter i tak nie ogląda się na innych :)
27.09.2019 o 16:42 przez Czarson
+2
Czarson
Jestem zaskoczony jeśli to okaże się prawdą. Milan to jeszcze mniej komfortowe miejsce do pracy niż Inter. Gdyby ugrał z nimi kwalifikację do LM to byłby postrzegany we włoszech jako osoba od gaszenia pożarów. Derby zyskają kolejny smaczek, zejdzie nam z listy płac. Spall działaj.
27.09.2019 o 16:11 przez SETE
+1
SETE
Co by nie pisać...MIlan musiałby mu dac naprawdę konkretny kontrakt żeby go przekonać. Teraz odpoczywa i się opala .proste
27.09.2019 o 15:47 przez Endru
-1
Endru
Lucek w Milanie zrobilby robote maja pilkarzy pod jego granie.
27.09.2019 o 15:47 przez JME
+1
JME
wolalbym go w fiorentinie
27.09.2019 o 15:44 przez CzarodziejCzasu
+1
CzarodziejCzasu
Duże ryzyko dla Pana Spallettiego. W Interze zbudował sobie fajną reputację, na rynku Włoskim jest ceniony, robotę za rok latem i tak by znalazł, prawdopodobnie w Fiorentinie. Czy warto się pakować do tego Milanu w takim momencie?

Lucek nie rób tego.
27.09.2019 o 15:28 przez smalec5
+1
smalec5
Spoko, przynajmniej my byśmy zaoszczedzili na pensji łysolka :D
27.09.2019 o 15:31 przez SETE
+1
SETE
Zgadza się , Steven za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze kupilby sobie pewnie nowy zegarek
27.09.2019 o 15:26 przez SETE
+2
SETE
odprawa dla Gatuso, odprawa dla Giampaolo + nie mala wyplata dla Spala...co najmniej 5 mln chyba bo teraz za siedzenie na du pie ma chyba od nas 4-4,5 mln :)

Sumujac to wszystko mieliby na Conte :)
27.09.2019 o 16:32 przez Dyl87
+1
Dyl87
A Gattuso nie zrezygnował z odprawy ?? ?
27.09.2019 o 17:41 przez SETE
SETE
Masz racje Dyl , coś tam Gatuso mówił ze może odejść bez odprawy , ale czy tak było to ja nie wiem
28.09.2019 o 13:52 przez AveCaesar
AveCaesar
Gennaro zrezygnował z odprawy.
27.09.2019 o 15:08 przez Kazam
+3
Kazam
W sumie Spall moze objac Milan, jak najbardziej. Przytuli ich, wyslucha z empatia. A potem wroci do swojej slonecznej toskanii opalac glowke
27.09.2019 o 14:58 przez Kazam
Kazam
Luczjano bylby odpowiedni dla Milanu. Na pewno zaczeliby regularniej punktowac. Ale mysle ze jesli zwolnia Giampaolo, Gatudz powroci. W Milanie nie lubia ostatnio inwestowac w szkoleniowcow

Shoutbox

Piter 02.12.2020 17:49

43

Dzonyy 02.12.2020 17:44

Ile Ty masz lat

Dzonyy 02.12.2020 17:44

Ja jebe pabllooo

IlCapitano 02.12.2020 17:09

XD

pablo77 02.12.2020 17:07

mhm, ciekawe

Vancore 02.12.2020 17:07

no i jajco

pablo77 02.12.2020 17:07

no i co ? :)

Vancore 02.12.2020 17:06

ale sobie najpierw tabele otworz

Vancore 02.12.2020 17:05

to pomysl o tym jeszcze raz

pablo77 02.12.2020 17:04

jakby przegrali z BM :D

pablo77 02.12.2020 17:04

tak sobie rozkminiłem, że Inter mógł wczoraj wyeliminować siebie i Real za jednym zamachem :D

pablo77 02.12.2020 17:03

siemanko

IlCapitano 02.12.2020 16:48

Jaskar został zgwałcony w lecie 2017 i teraz wrócił to dokuczał, ale niebawem znów zniknie

Piekarz 02.12.2020 16:48

ostatni post przed wysrywami Randamy

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:48

wygląda to przynajmniej profesjonalnie

Czarson 02.12.2020 16:48

ilcap jestes odpowiedzialny za zachowanie jaskiera

IlCapitano 02.12.2020 16:48

Jasker oprócz bana to jeszcze w ryja powinien dostać

ZnawcaCalcio 02.12.2020 16:48

regulamin napisany dla beki

domin98 02.12.2020 16:48

to go zbanuję

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38051