Wywiady z piłkarzami

Sneijder chce wygrać Puchar Świata (18)

Źródło: goal.com
około 16 lat temu
637
18

As reprezentacji Holandii, Wesley Sneijder jest przekonany, że jego drużyna jest w stanie wygrać mundial, jeżeli będą grali w podobny sposób jak Inter Mediolan.

 

Holendrzy wygrali swoje pierwsze spotkanie z Danią 2:0. Następne spotkanie Oranje rozegrają w sobotę przeciwko Japonii. Sneijder jest przekonany, że to dopiero początek drogi jego ekipy w drodze na szczyt.

 

Zmieniłem się we Włoszech. Zrozumiałem wiele spraw dzięki Interowi, na przykład, że najważniejsze jest zwycięstwo, a nie styl w jakim się go osiągneło. Wygraliśmy Ligę Mistrzów i nikt nie zakwestionował w jaki sposób wywalczyliśmy to trofeum. Ja jednak liczę na więcej, chce wygrać Puchar Świata. Chcemy awansować w najlepiej możliwy sposób, nie ma znaczenia z kim gramy. Musimy jednak poprawić i dostosować się do gry na dużej wysokości.

 

Mimo pokonania Danii, gra Holandii jest krytykowana przez ekspertów.

 

W Holandii wszyscy oczekują wygranych 6:0, 7:0 po świetnym widowisku. Z Japonią zagramy najlepiej jak potrafimy, jednak najważniejsze jest zwycięstwo.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (4)

22.06
15:07

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2010 o 10:42 przez SlimShady
SlimShady
Sneijder to przywódca widać, nie ma Robbena wiec teraz on tam jest najjaśniejszą gwiazdą, widać, ze Holendrzy zmienili grę, pokazują inny styl trochę nawet podobny do nerazurrich.<br />
Widać Inter zmienił Wesa, oczywiście na dobre.
19.06.2010 o 19:01 przez ElMaslako
ElMaslako
#15 2 trofea<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> złota piłke i mistrzostwo swiata<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
19.06.2010 o 13:07 przez VooDoo17
VooDoo17
Moim Faworytem w MŚ jest Holandia <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
19.06.2010 o 10:29 przez Mate1908
Mate1908
#13 - głupota aż bije po oczach... <br />
Co de newsa, to przygoda z Interem i gra we Włoszech musiały wiele nauczyć Sneijdera. Żelazna dyscyplina i bezbłędna taktyka w dzisiejszym futbolu to klucz do wygrywania. Świetnie zademonstrował to Inter w ubiegłym sezonie. Teraz do genialnego sezonu klubowego Wes może dołożyć chyba najważniejsze trofeum w piłce nożnej. Pozostaje życzyć mu powodzenia.
19.06.2010 o 10:29 przez Tomekk
Tomekk
Panie Snickers taki pewny nie badz bo Niemcy i Anglicy wczoraj na pewniaka wyszli ;p
19.06.2010 o 09:16 przez samueletoo9
samueletoo9
a ja stawiam na kamerun z eto.o który przegral z japonią <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> a anglia remis z algierią <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
19.06.2010 o 09:09 przez mati1908
mati1908
wiec powodzenia
19.06.2010 o 09:03 przez miczel192
miczel192
Życzę Ci tego Wes z całego serca!<br />
<br />
Go Oranje!
18.06.2010 o 23:44 przez arturinho17
arturinho17
Może nie są faworytami takimi jak np. Hiszpania czy Brazylia, ale mają szanse na wygranie MŚ. Mają fajną i zgraną ekipę, więc myślę że dzadzą rade. Brazylia w meczu z Koreą Płn. też nie błyszczała, o Hiszpanii ze Szwajcarami nie wspominając. Wes i Arjen mogą dać niezłego kopa tej reprezentacji, jest jeszcze V.d.Vaart, Van Persie czy Van Bommel, którzy są bardzo dobrymi zawodnikami. W zasadzie to dla mnie nr 1 jest Argentyna, ale Holandii życze jak najlepszych wyników... kto wiem oże finał będzie Argentyna - Holandia<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.06.2010 o 21:30 przez piotrekninter
piotrekninter
Zrozumiałem wiele spraw dzięki Interowi, na przykład, że najważniejsze jest zwycięstwo, a nie styl w jakim się go osiągneło<br />
Mou jego praca na wesa miala wplyw<br />
no kibicuje Holandii, a czy po meczu z Dania raczej nie wygra, pamietajcie nie sztuka wygrywac jak sie gra dobrze, sztuka wygrac jak sie gra zle, no i dania chyba najtrudniejszy rywal
18.06.2010 o 20:40 przez Harvester
Harvester
Chciałbym, żeby Holendrzy wygrali. jak będą grać tak,<br />
jak w eliminacjach to jest to prawdopodobne. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.06.2010 o 20:36 przez konrados
konrados
mysleze Holandia dojdzie do finału MŚ
18.06.2010 o 18:58 przez Urys92
Urys92
Nooo Holandia ladnie ladnie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
18.06.2010 o 18:51 przez Kubusa10
Kubusa10
Po meczu z Dania szczerze wątpię ale życzę Wesowi jak najlepiej na MŚ
18.06.2010 o 18:48 przez adriano:)
adriano:)
Sneijder w Interze nabrał mentalności zwycięscy i także mam nadzieję, że Holandia zajdzie daleko w MŚ.
18.06.2010 o 18:29 przez sas111
sas111
chcialbym zeby wygrala Holandia albo Argentyna
18.06.2010 o 18:06 przez Chuchu
Chuchu
Holandia jak najbardziej ma szanse wygrać, jutro będzie już Robben, ja osobiście liczę właśnie na Oranje w tych mistrzostwach no i jeszcze na Chile
18.06.2010 o 18:05 przez samueletoo9
samueletoo9
wątpie są lepsze reprezentacje

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29489

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się