Wywiady z piłkarzami

Sneijder:"Zostaję w Interze" (24)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
879
24

Wesley Sneijder uspokoił fanów mówiąc, że przedłuża swój pobyt w Mediolanie, pomimo faktu, że Jose Mourinho ogłosił swoje odejście do Realu Madryt.

Mourinho potwierdził, że zostawił klub po grze, ale do końca nie był pewny czy odejdzie, pomimo wielu pogłosek, że jest już jedną nogą w Realu Madryt.

"Pozostaję tutaj, to był wielki sezon. Wygraliśmy trzy tytuły - to jest jedna z najlepszych rzeczy, która może się przytrafić w życiu, a teraz świętujemy. Kiedy tutaj przybyłem nigdy bym nie pomyślał, że wygram tak wiele w tak krótkim czasie. Wygraliśmy przez silną grupę i zasłużyliśmy na to. Chcę podziękować wszystkim fanom, którzy byli blisko mnie" powiedział Sneijder.

Pomocnik Interu podziękował także Mourinho, który pokazał wiare w zawodnika sprowadzając go do klubu z Mediolanu:"Mourinho jest największym trenerem, którego kiedykolwiek miałem. On w tej chwili jest najlepszy".

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.05.2010 o 15:43 przez konrados
konrados
napewno Snejder nie wróciłby do realu nie ma mowy .,,a gdzie miałby odchodzić znalazłby tylko gorszy klub<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
23.05.2010 o 15:02 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
no to ekstra <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> PP<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
23.05.2010 o 14:39 przez g0raFCI
g0raFCI
Wes thx chłopie, odbudowałeś z Mou wiarę w zwycięstwa <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> Szkoda, że Mou woli Sreal<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
23.05.2010 o 14:34 przez qanciastic
qanciastic
fakt perez pluje sobie w twarz sprzedał 2 genialnych holendrów za małe pieniądze.
23.05.2010 o 14:31 przez LuisSuarez
LuisSuarez
wes dzieki badz z nami do konca tak jak zanetti<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
23.05.2010 o 14:30 przez snuffy
snuffy
Gdyby Real to wiedział rok temu hehe
23.05.2010 o 14:18 przez adriano:)
adriano:)
Innej opcji nikt nie brał nawet pod uwagę Wesley. Od paru lat potrzebowaliśmy rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia i w końcu doczekaliśmy się.
23.05.2010 o 14:11 przez Mate1908
Mate1908
Wesley odbudował w Mediolanie wielką formę. Tutaj wszyscy w niego uwierzyli a on świetnie się odpłacił. W przyszłym sezonie dalej będzie naszą siłą napędową.
23.05.2010 o 14:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Sneijder &lt;3
23.05.2010 o 13:52 przez Johnson
Johnson
WES Dziękujemy, dziękujemy<br />
Jesteś wielki <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
23.05.2010 o 13:27 przez kostrzes
kostrzes
A po co miałby odchodzić z najlepszej drużyny Europy. Za to co zrobił to powinni mu dać dożywotni kontrakt.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.05.2010 o 12:43 przez Piotr91
Piotr91
Kochamy Cię Wesley <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
23.05.2010 o 12:37 przez bloow
bloow
A Perez siedzi i płacze.
23.05.2010 o 12:35 przez Kamikaze
Kamikaze
Wess ! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
&lt;3
23.05.2010 o 12:31 przez berniol21
berniol21
Bez niego nic by się nie kleiło.Trudno byłoby znaleźć kogoś na jego miejsce.
23.05.2010 o 12:29 przez Jerzolpoznan
Jerzolpoznan
zostan zostan <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> teraz bedzie jeszcze ciezsze zadanie... obrona tytulu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.05.2010 o 12:29 przez Matys8
Matys8
Wes jak i Milito muszą zostać!<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
23.05.2010 o 12:28 przez Pinter
Pinter
Dziekuje Ci, Wes!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
23.05.2010 o 12:22 przez piotrekninter
piotrekninter
Wes jest tutaj postrzegany jak Bóg, kazdy kibic Interu nie wyobraza sobie Interu bez Wesa, wiec czemu ma odchodzic, gra w wielkim klubie, z Sukcesami, to co znow odejdzie do klubu ktory byc moze go nie doceni...
23.05.2010 o 11:38 przez Ajk
Ajk
No ja nie wyobrażam sobie innej możliwości jak zostanie Sneijdera w Interze.
23.05.2010 o 11:29 przez RafiQ
RafiQ
skład mamy praktycznie idealny , nie wyobrażam sobie sprzedaży naszych najlepszych piłkarzy . Teraz tylko trzeba mądrze wybrać trenera , który będzie kontynuował projekt Jose . Chciałbym żeby został nim Baresi..
23.05.2010 o 11:27 przez wlodar10
wlodar10
Wes odwdzięczyłeś się wspaniałymi podaniami i bramkami,niech Real żałuje <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.05.2010 o 11:26 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
No jeszcze by tego brakowało byś odszedł. Nie ma innej opcji, ZOSTAJESZ<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.05.2010 o 11:23 przez enrique1988
enrique1988
brawo Wes tym samym pokazałeś ze też jesteś wielki ! Zostając w Mediolanie po kapitalnym sezonie, to prawdziwe oddanie dla Interu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Teraz tylko myślę o wzmocnieniach INTERU i kolejnym pięknym sezonie.

Shoutbox

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625088

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się