Wywiady z trenerami

Spalletti: Gol samobójczy nas podłamał (22)

Autor:
Źródło: en.inter.it
7 miesięcy temu
149
22
fcinter serwisowe

Luciano Spalletti w wypowiedzi po przegranym spotkaniu z Genoą przyznał, że bramka samobójcza w końcówce pierwszej połowy sprawiła, że jego zespół wrócił na boisko w bardzo kiepskiej kondycji psychicznej.

- To był wyrównany mecz, a w pierwszej połowie mieliśmy nawet lepsze sytuację bramkowe od rywali. Jednak po takim incydencie, jaki wydarzył się nam pod koniec pierwszej połowy bardzo trudno jest odzyskać wiarę.

- Wróciliśmy do szatni i postanowiliśmy grać do przodu i przebywać na połowie rywala. Potrzebowaliśmy jednak większej równowagi. Nie dbaliśmy jednak należycie o utrzymanie się przy piłce. Zabrakło nam jakości w posiadaniu piłki. Gdy tylko pojawiały się chwilę niepewności, brak opanowania oznaczał, że wszystko było przeciwko nam.

- Zespół nie grał najgorzej, musieliśmy pozostać w grze i wyczekać na moment aby objąć prowadzenie w meczu. Bramka samobójcza przysporzyła nam sporo problemów. W tym momencie jesteśmy słabi. Musimy być w stanie stopniowo się rozwijać, ponieważ nie jest łatwo odwrócić wszystko w czasie, zwłaszcza, gdy pojawiają się takie sytuacje jak dzisiejsza.

- Chcemy zrobić coś innego pod względem planu gry i uważam, że zmierzamy w dobrym kierunku. Pozytywny wynik pomógłby nam skonsolidować wprowadzone zmiany, ale nie możemy tego cofnąć, ponieważ zmiany nie były powodem porażki. Jesteśmy zbyt delikatni, kiedy sprawy nie idą po naszej myśli.

udostępnij

Zobacz też

Luciano Spalletti

Spalletti po meczu z Sampdorią (1)

22.09
22:51
Marco Giampaolo

Konferencja Marco Giampaolo przed meczem (0)

22.09
16:37

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.02.2018 o 21:16 przez Est
Est
Samobójcza bramka powinna poderwać naszych piłkarzy do ataku, może wybudzić z marazmu, pobudzić do działania. A tymczasem na naszych kopaczy podziałała jak strzał w plecy, po którym trzeba się tylko położyć i konać wyjąc raz po raz z bólu. Co jest z tymi piłkarzami?
19.02.2018 o 20:42 przez AveCaesar
AveCaesar
Tak Sete ale z tym też był za bardzo rozdmuchany balonik i gadki w stylu " Suninig stać nawet na Cristiano Ronaldo" co z tego skoro Cristiano parsknąłby śmiechem gdyby zobaczył ofertę z takiego klubu, nie ma co tego ukrywać + nietrafione transfery i jesteśmy tu gdzie jesteśmy.
19.02.2018 o 16:30 przez Pjerun
Pjerun
Gralismy tak samo kiepsko przed i po samobóju, więc nie widzę w tym przyczyny. No chyba, że liczyliśmy na bezbramkowy remis w tym meczu.
19.02.2018 o 15:55 przez SETE
SETE
Moim zdaniem Spaletti bledy popelnia owszem, ale fakt jest taki ze oprocz Icara, Skriniara, Handy, Perisica w formie, Cancelo, Rafinhi mamy zawodnikow na poziomie Chievo Werona , tj ponad polowa druzyny. Jestem w stanie zrozumiec Spala , ze mu sie nawet rotowac nie chce ..tym bardziej jak go olali w zimowym mercato . Problem Interu jest duzo szerszy niz sie wszystkim nam wydaje a miejscem gdzie trzeba szukac rozwiazania jest Zarzad Suning.
19.02.2018 o 13:40 przez Jovetić10
Jovetić10
Może Materazzi? xD
19.02.2018 o 13:09 przez IlCapitano
IlCapitano
No tak, wysrywanie się na trenera, to typowe. Siódmy sezon pod rząd, powodzenia panowie :D To kto teraz?
19.02.2018 o 11:19 przez kadrian89
kadrian89
W kryzysie dopiero widać jak wiele w sporcie oznacza mentalność i psychika. Dopóki szło, to nawet Nagatomo i Santon wznieśli się na poziom - tylko dlatego, że czuli pewność całej drużyny. Przychodzą gorsze mecze, okres i brakuje liderów, którzy pociągnęli by w takim momencie zespół.
19.02.2018 o 10:15 przez Patryk
Patryk
idzcie juz kobicowac barcelonom i innym realom, bo smiesza mnie gadki w stylu - podaj sie do dymisji.
Gra piłkarzami jakimi obecnie dysponuje, kto by pomyslal ze gaglardini bedzie mial taki zjazd formy jak w tym sezonie. albo to co sie stanie z perisiciem - poczatek sezonu mial petarde, candreva to samo- najwiecej asyst w serie a.
Karamoh zagral i co? ostatni mecz super teraz slabiutko. Nie jestesmy jeszcze mega solidnym zespolem, ale nie mozna zalamywac rak i mowic ze za wszystko odpowiedzialny jest trener. zobaczycie za chwile znow zaskoczy i beda zwyciestwa
18.02.2018 o 15:37 przez pluto11
pluto11
Dawać Blanca albo jakiegoś Maghata co ich zmusi do biegania bo Włosi to same betony na to wychodzi
18.02.2018 o 15:23 przez ANIOL
ANIOL
Ale ty betonowy zenujacy łysolu p.ierdolisz.... !! !! !! !
18.02.2018 o 14:40 przez Bartek-32
Bartek-32
Mazzariemu kiedyś deszcz przeszkadzał. Żal mi już samego siebie
18.02.2018 o 14:17 przez rezun
rezun
Po sezonie tego Pana żegnamy...beton na miare Mazzariego
18.02.2018 o 14:01 przez Van Dall
Van Dall
Miej typie honor i podaj się do dymisji!
18.02.2018 o 13:49 przez TomHardy
TomHardy
Wez wypjerdalaj juz lysy imbecylu. Zmiany ustawienia? Zmiany taktyki? Valero na 10, bezproduktywny Gaga i parapiłkarz DD. O zapomniałem o Candrevie? WON!
18.02.2018 o 13:16 przez danielinter
danielinter
Beznadziejny trener.Sezon zycia w Romie i tyle.Pamietam go za czasow jak prowadzil Zenit i grali ta sama patologie co my teraz.
18.02.2018 o 13:12 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Coś mi się zdaje że Spalletti od dłuższego czasu chodzi po anfie bo nic nie robi tylko gada same brednie.
18.02.2018 o 12:52 przez Salas11
Salas11
Przecież tą drużynę podłamuje nawet kiepska pogoda.
18.02.2018 o 11:48 przez Ibra1908
Ibra1908
Jakby grali dobrze, ale Perin miałby swój dzień, a samobój wpadłby w 85min. wtedy mógłbym zrozumieć załamkę, ale kur... gramy gówno cały mecz, nie stwarzamy żadnego zagrożenia przez 90 min, mamy cała druga połowę na gonienie wyniku z "mocarną" Genoą, więc co On wygaduje, jaka dobra gra.... Idź Pan w uj!
18.02.2018 o 11:31 przez SETE
SETE
Heheh stracil kontrole nad ta grupa przeciętnych piłkarzy
18.02.2018 o 11:21 przez szmalo
szmalo
Pier..licie Łysy pier...licie!
18.02.2018 o 11:10 przez broda4991
broda4991
von.
18.02.2018 o 10:59 przez NOVY
NOVY
....nie gramy najgorzej :-) KOCHAM TEN TEKST

stopniowanie przyslowka
zle , gorzej, najgorzej ...
czyli gramyCOS MIEDZY. ZLE A GORZEJ
hehe
czyli bie gramy mega :cenzor: tylko tak miedzy :cenzor: a :cenzor: owiej :-)
sorry ponioslo mnie spal :-)

Shoutbox

pluto11 26.09.2018 16:35

Keita musi dostać więcej minut bo takie wejścia na 15 - 20 to za mało

KoBa 26.09.2018 16:35

pewnie Gaglia za Vecino Politano za Candrevę i Keita za Perisica zagramy

KoBa 26.09.2018 16:34

ma z Cagliari wreszcie zagrać

KoBa 26.09.2018 16:34

no Wersalko też na 0 jak na razie

Skepta 26.09.2018 16:30

keita o :cenzor: ał w tym monaco, zgównial jak El Shaarawy

FReeFonix 26.09.2018 16:28

ogólnie to wszyscy na plus, jedynie na 0 Keita Balde

Skepta 26.09.2018 16:26

który u nas ogarnia

Skepta 26.09.2018 16:26

pierwszy murzyn od czasów Eto'o

InteristaNagato 26.09.2018 16:26

i De Vrij bo ladnie czyszcza ze Skriniarem

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

dokladnie

Skepta 26.09.2018 16:25

na ten moment

Skepta 26.09.2018 16:25

awesomah najlepszy nasz transfer

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

i go tu nie chce

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

dlatego jest :cenzor: owy

Czarson 26.09.2018 16:24

nowy nejmar

Skepta 26.09.2018 16:23

jezu ale ale awesomah killshota sprzedal w wywiadzie Chiesie

InteristaNagato 26.09.2018 16:23

moze Gaglia tak powinien strzelac bramki :D bo kazdy jego strzal leci w trybuny :D

Czarson 26.09.2018 16:23

no i gaglia sie wystrzelal

InteristaNagato 26.09.2018 16:22

dokladnie

KoBa 26.09.2018 16:22

suma sumarum dał więcej dobrego niż złego

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    6

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Inter

    Inter

    6

    10

  • 6

    Lazio

    Lazio

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17620

Liczba newsów: 31684