Wywiady z trenerami

Spalletti: nie wiem, czy Miranda jest lepszy niż Ranocchia (19)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 3 lata temu
221
19
fcinter serwisowe

Luciano Spalletti udzielił krótkiej wypowiedzi dla Premium Sport na temat Interu:

Mercato? Jestem szczęśliwy, dyrektorzy wykonali świetną robotę, musicie im zaufać. Po tym co widzę na boisku ciężko stwierdzić, czy Miranda jest lepszy niż Ranocchia. Icardi to prawdziwy profesjonalista. Karamoh to młody chłopak, który będzie musiał zdobyć doświadczenie. Bardzo zaskoczył mnie natomiast Dalbert.

Media sugerują, że Dalbert już w niedzielę rozegra swój pierwszy mecz w podstawowym składzie.

 

 

udostępnij

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Ten mecz pokazał, że jesteśmy silnym zespołem (41)

10.01
16:15
Andrea Pirlo trener

Pirlo: Inter i Juve będą walczyć o Scudetto do ostatniej kolejki (5)

16.01
15:26

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.09.2017 o 13:20 przez cuba
cuba
Kulturalnie odpowiedział żeby nie jechać po Ranoki co tydzień że jest do D.. odpowiedział by nie urazić i nie oczerniać swojego w końcu zawodnika choć,prawdę znamy więc już nic tu dodać :)
06.09.2017 o 08:49 przez Klinsi64
Klinsi64
każdy normalny trener powiedziałby to samo,nie wiem jak można w ogóle z tym dyskutować
06.09.2017 o 07:23 przez KoBa
KoBa
Spalletti został zapytany o obu graczy w kotekście znaku zapytania nad występem Mirandy i odpowiedział, że nie chce zestawiać ze sobą swoich piłkarzy. Wiem, że Ranocchia to Ranocchia, ale Spall po raz kolejny pokazał, że stoi za każdym ze swoich graczy.
06.09.2017 o 02:43 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
No to nasz IDOL już niedługo w pierwszym składzie :)
05.09.2017 o 20:21 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Obyś Lucek nie musiał szybko (a najlepiej nigdy) zrozumieć, że się mylisz ...
05.09.2017 o 18:32 przez ekspert
ekspert
Nie no Spal musi chyba coś takiego powiedzieć żeby trochę podnieść morale Andrzeja, bo z rzeczywistością to ma niewiele wspólnego.
05.09.2017 o 18:23 przez johnny
johnny
Chyba Ranocchia ze Spal wejdzie od pierwszych minut
05.09.2017 o 16:33 przez interista1987
interista1987
Nawet Andreolli jest lepszy od Ranocchiichoc moze nie pilkarsko ale jest solidniejszy i bardziej pewny, nie rozdaje prezentow.
05.09.2017 o 16:17 przez Dejwid
Dejwid
Może na treningach bez presji Rano jest zupełnie innym piłkarzem. To by mialo sens wtedy;p
05.09.2017 o 15:05 przez intermed1
intermed1
Myślałam że Spaletti jest profesjonalistą w każdym calu. Niestety ta wypowiedź bardzo go kompromituje.
05.09.2017 o 14:42 przez Odin91
Odin91
Mam nadzieję, że Miranda ma poczucie humoru :D
05.09.2017 o 14:01 przez AveCaesar
AveCaesar
Ale się czepiacie :D :D :D
05.09.2017 o 13:42 przez broda4991
broda4991
Oki zagadza się że nie może powiedzieć że Ranokja to dno piłkarskie. Ale mógł powiedzieć że są na podobnym poziomie a nie dyskredytować Mirande. Bądź co bądź podstawowy obrońce Interu i reprezentacji Brazyli.
05.09.2017 o 12:54 przez Odet
Odet
ps. no i ten babol nadchodzi :)
05.09.2017 o 12:54 przez Odet
Odet
:)
Przecież nie może powiedzieć, że to tykająca bomba, skoro nie ma wielu opcji na środku obrony.
Rano jest w Interze spalony, zjadły go oczekiwania "nowy Nesta" i teraz nawet jak gra dobrze, to każdy czeka na babola (patrz mecz decydujący z CP).
Pozdr.
05.09.2017 o 12:46 przez fmlyhm
fmlyhm
:D
05.09.2017 o 12:26 przez maestro177
maestro177
Na miejscu Mirandy trochę bym się zbulwersował. Ale jak Spalletti jest zadowolony, to my też powinniśmy.
05.09.2017 o 12:11 przez Yascarr
Yascarr
Jebnij się w łeb
05.09.2017 o 11:55 przez broda4991
broda4991
Jeszce chwilę temu zapewniał że Ranokja odejdzie. :cenzor: mu się coś w tym łbie.

Shoutbox

HB 18.01.2021 21:32

nie obchodzi mnie co pomyslisz

pablo77 18.01.2021 21:32

weź człowieku zacznij czytać co piszę bo pomyślę, że jesteś upośledzony

pablo77 18.01.2021 21:31

każdego zawodnika, więc się ogarnij

HB 18.01.2021 21:31

szkoda, ze nie moge zignorowac tutaj Ciebie i innych ANIOLOW, brody, Imrahilow itd

Imrahil 18.01.2021 21:31

xD

pablo77 18.01.2021 21:31

pod każdym wpisem chwaliłem cały zespół za wczorajszy mecz

HB 18.01.2021 21:31

jestes toksycznym antyinterowym uzytkownikiem i jestem zmeczony regularnym widzeniem Twoich wypocin o tym jak zalosnie Inter gra albo jak pechowy byl przeciwnik Interu

pablo77 18.01.2021 21:30

czy Ty się dobrze czujesz ? Co Ty mi za głupoty jakieś zarzucasz

HB 18.01.2021 21:30

natomiast jak my miazdzymy Sass i Juve to wynajdujesz wymowki

HB 18.01.2021 21:29

a Ty ganisz Conte czy druzyne niezaleznie od nieobecnosci

pablo77 18.01.2021 21:29

jeżeli Inter gralby w każdym meczu tak jak wczoraj to bym pierwszy tutaj chwalił i przypomnę że byłem za tym zeby Conte został dalej po poprzednim sezonie

HB 18.01.2021 21:29

jak oceniasz to bierz pod uwage okolicznosci zarowno szczesliwe jak i nieszczesliwe

HB 18.01.2021 21:29

Ty w ogole nie ogarniasz co ja do Ciebie pisze

pluto11 18.01.2021 21:29

Czy byl w tym sezonie jakis mecz Milanu bez karnego

pablo77 18.01.2021 21:28

to przeczytaj moje komentarze po wczorajszym meczu kolego :)

HB 18.01.2021 21:28

ja zanim przeczytam Twojego posta to juz wiem po samym nicku, ze albo jest jakis pojazd po grze Interu, zachwyt nad Milanem/Sass albo umniejszenie jakiegos dobrego wyniku zanotowanego przez Inter

pablo77 18.01.2021 21:28

i kibic ma prawo krytykować trenera jak i jego decyzje. Tym bardziej jezeli wyniki sie nie zgadzaja

pablo77 18.01.2021 21:27

Conte to nie Inter

pablo77 18.01.2021 21:27

może Conte tak ale nie Inter

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 45'

    Cagliari

    0 - 1

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27112

Liczba newsów: 38439