Wywiady z trenerami

Spalletti: To zaszczyt, że mogłem trenować Inter (15)

Autor:
Źródło: football-italia.net
4 miesiące temu
1460
15
Luciano Spalletti

„Jestem zaszczycony, że miałem okazję trenować taki klub jak Inter”. -  Takie słowa skierował do zgromadzonych dziennikarzy Luciano Spalletti na imprezie sponsorskiej, na którą otrzymał zaproszenie.

- Będę bardzo drogo cenił ten czas spędzony razem. Próbowałem budować. Klub jednak pragnął, żeby pewni ludzie pełnili ważniejsze role. To wspaniały zespół z cudownymi fanami. Naprawdę to zaczynasz rozumieć, gdy poczujesz tą atmosferę, jak musisz stanąć i tłumaczyć się fanom.

- Nie zrobię sobie rocznej przerwy od trenowania. Nie sądzę również, żeby jakiś klub myślał teraz, żeby mnie zatrudnić. Jestem szczęśliwy z faktu, że Fiorentina zatrzymała na następny sezon Vincenzo Montelle. To co widzieliśmy w ostatnich tygodniach w ich wykonaniu, nie pokazywało rzeczywistej wartości tej drużyny i jej trenera. To prawda, że Montellę ocenią dopiero od przyszłego sezonu, gdy zacznie swoją pracę od początku sezonu.

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Chcę jutro zobaczyć głód zwycięstwa (7)

01.10
21:38
Maurizio Sarri

Sarri: Juventus może wygrywać, nie grając na 100% swoich możliwości (0)

07.10
11:23

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.06.2019 o 15:10 przez Imrahil
Imrahil
Patrzac na ten cyrk z malpami to lysy i tak dal rade. Nie jeden by skonczyl w Choroszczy w kaftanie.
16.06.2019 o 13:15 przez kusy
kusy
Dziękujemy !! !
16.06.2019 o 02:21 przez DonDawido
DonDawido
#GrazieLuciano
16.06.2019 o 01:09 przez cristian08
+1
cristian08
Trzeba przyznać, że twarzyczka się cieszy na widok tego zacnego zacieszu
15.06.2019 o 19:34 przez timon
+3
timon
No I szacunek za te slowa., przynajmniej klasy odmowic chyba mu nie mozna :)
15.06.2019 o 18:54 przez Seba.
Seba.
Szacuneczek dla łysej pałki.
15.06.2019 o 17:59 przez Kebo
+3
Kebo
Zawsze wypowiada się o nas ciepło co by nie mówić to pod jego wodzą poszliśmy do przodu za co mu chwała, ale zwolniono go przez brak jaj. Na pewno o takim braku nie można powiedzieć u Conte, pytanie tylko czy inne aspekty trenerskie będą u niego na podobnym lub wyższym poziomie.
15.06.2019 o 17:25 przez Kazam
+6
Kazam
Co by nie mówić o nim, dobrze wypowiada się o klubie, mimo, że nie miał u nas łatwego życia. Nie do końca spełnił oczekiwania zarządu i kibiców, ale pokazuje takimi wypowiedziami, że nie żywi urazy do klubu. Nie szuka wymówek, nie sapie że został źle potraktowany czy że nie dostał czasu, odpowiednich piłkarzy. Powodzenia łysa główko.
15.06.2019 o 17:23 przez danielinter
+2
danielinter
Przecież Marotta powiedzial ze Spall bedzie trenowal Inter w przyszlym sezonie ;)
15.06.2019 o 17:21 przez Endru
+5
Endru
Trener dobry szkoda tylko, ze nie potrafil do konca utrzymac w szatnie w ryzach bo do grudnia sezon wygladal dobrze, a wystarczylo nie zremisowac z PSV i gubic frajersko punkty, a z pewnoscia nikt by nie chcial zmiany i kazdy by wierzyl w projekt Spalettiego.
15.06.2019 o 17:08 przez kibix
+5
kibix
Jak oglądałem mecz z Barca, to mimo że w dupe było wtedy 2 do jaja, to miałem wrażenie, że Ci zawodnicy wiedzą co robią, po co są i że wszystko idzie do przodu. I ta seria 7 zwycięstw pod rząd, niewielkich, ale to wydawało mi się, że świadczy o tym, że drużyna nabiera charakteru, że nawet jak nie idzie to po prostu wolą zwycięstwa umieli wciskać te gole dające jednobramkowe wygrane. Szkoda, że potem się gdzieś pogubili wszyscy i ten nieszczęsny Icardi odwalił szopkę i dalej to już też takie turlanie na CHAMA, 'byle do piątku (LM)'. no trudno powodzenia gdzie indziej.
15.06.2019 o 17:05 przez Kubuś:)
+2
Kubuś:)
Lubie tego łysego gamonia mimo wszystko, jakby nie patrzeć wspominam go najlepiej ze wszystkich trenerów po osieroceniu nas przez Mourinho a to jest niemało bo prawie dekada. Były dobre momenty, były i złe ale czas wrzucić 5 bieg, prowadź Antoniuszu, powodzenia Spal.
15.06.2019 o 16:58 przez maverik
+4
maverik
De Boer ucz się klasowego zachowania.
15.06.2019 o 16:43 przez KoBa
+5
KoBa
Szacunek jeden z niewielu trenerów którzy o swoich byłych klubach mówią albo dobrze albo wcale.
15.06.2019 o 15:51 przez WirtuozTaktyki
+6
WirtuozTaktyki
Klasa Panie Spalletti.

Shoutbox

Lopez 14.10.2019 21:50

To zwykly boczek jest

Klinsi64 14.10.2019 21:22

ukry maja chyba fajne perspektywy mistrzami świata w u20 w koncu zostali

Klinsi64 14.10.2019 21:21

nie opusciłem

kusy 14.10.2019 21:21

Taka mocna troche ta Ukraina 🇺🇦

Chuchu 14.10.2019 21:18

Klinsi a opuściłeś jakiś marsz KODu?

Klinsi64 14.10.2019 21:16

tez lubiłem swego czasu

kusy 14.10.2019 21:16

Lubie kabaret moralnego niepokoju

Klinsi64 14.10.2019 21:16

no ja byłem pewny że PO wygra

Chuchu 14.10.2019 21:14

Fascynuje mnie, że są ludzie, którzy myśleli, że PiS jest w stanie przegrać te wybory

Klinsi64 14.10.2019 21:13

piszę o moralnym :D

Klinsi64 14.10.2019 21:13

nie wiem czy on ma w ogóle kregosłup

Klinsi64 14.10.2019 21:12

kusy za to nie ma problemów pewnie :D

Chuchu 14.10.2019 21:10

Tak mówię, żeby mi ktoś wieku nie wypominał :P

Lopez 14.10.2019 21:10

Chuchu musisz kija w du... do kręgosłupa przymocować

Chuchu 14.10.2019 21:10

Z kręgosłupem to od dziecka problem miałem

kusy 14.10.2019 21:09

Kręgosłup pada?

Chuchu 14.10.2019 21:08

No więc wiem o czym mówię

Klinsi64 14.10.2019 21:07

chuchu nie chce cie martwic ale jestes 2 metrowym białasem

Klinsi64 14.10.2019 21:06

chyba:d

Klinsi64 14.10.2019 21:06

bo ma mocniejsze miesnie które trzymaja ten kregosłup

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 04 października

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 05 października

  • FT

    SPAL

    1 - 0

    Parma

  • FT

    Verona

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Milan

Niedziela, 06 października

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Lecce

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Lazio

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Napoli

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28728

Liczba newsów: 34929