Wywiady z piłkarzami

Stanković: "Inter jest moją rodziną" (33)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
978
33
Pomocnik Interu, Dejan Stanković przygotowuje się do 300 występu w Serie A, kiedy to w 10 kolejce Inter zmierzy się z Palermo.

"Tak, jestem gotowy. Z jednej strony jestem szczęśliwy, ale z drugiej zaczynamy mówić o dużych liczbach. Chcę tu zostać na dłużej. Inter? Oczywiście, chcę zdobyć kolejnych pięć mistrzostw. Nie potrzeba zbyt wiele, aby omówić moją nową umowę. Nie mogę siebie wyobrazić w innej koszulce. Jestem częścią rodziny tutaj" - powiedział Serb dla Corriere dello Sport.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.10.2009 o 11:51 przez Raffal
Raffal
hehe nie chce mi sie ale chetnie poszukałbym jakiegoś newsa z przed pół roku o stanko <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Złapał forme po 2,5 roku cieniowania choć być może jest to zwiazane z powrotem na swoja nominalna pozycje <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Tak czy inaczej graj tak jak teraz jak najdłużej <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 23:00 przez Arek223
Arek223
<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 22:08 przez interfan88
interfan88
Dejan to symbol! Koleś nigdy nie odpuszcza i widać, że w każdym meczu daje z siebie wszystko i widać też, że jest mocno związany z Interem. Należy mu sie szacunek i tyle, bez względu na to jak będzie grał.
28.10.2009 o 21:45 przez SlimShady
SlimShady
OOO tak !! ! <br /> Jeden z moich ulubieńców, nie ma mowy, musi do końca zostać z nami. Aż dziwi, ze Mou chciał sie go pozbyć, całe szczęście, ze do tego nie doszło, nie wyobrażam sobie Dejan w innym klubie. <br /> Pamiętam kiedy to usłyszałem jak Mou przejmował /Inter to myślałem, ze dostane szału, na szczęście wszystko sie ułożyło i Stanko został z nami i znowu łapie wielką forme, jak za czasów Mancio.
28.10.2009 o 20:12 przez duesouth
duesouth
więcej takich piłkarzy w Interze<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 20:09 przez mati1908
mati1908
Stanko brawo <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 19:19 przez MarcoPolo
MarcoPolo
A jak Deki zwali , a Inter przegra to wszyscy go znienawidzą
28.10.2009 o 18:51 przez vviktorek
vviktorek
Stanko oooooooeeeeeeeeaaaaaaaaaa
aaooooooo !!
28.10.2009 o 18:17 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Forza Deki !! !! !! !! (dla mnie to najwiekszym symbolem interu po Zanettim jest zdecydowanie Ivan Ramiro Cordoba!)
28.10.2009 o 17:47 przez dodo_IM
dodo_IM
Tak jak już napisaliście, to jest PRAWDZIWY INTERISTA. Forza Il Drago! Dożywotni kontrakt dla Dejana.
28.10.2009 o 17:28 przez adriano:)
adriano:)
Deki jest bardzo przywiązany do klubu i chwała mu za to. Stanko jest w świetnej formie i życzę mu strzelenia bramki w tym 300-setnym spotkaniu w Serie A.
28.10.2009 o 17:07 przez Omen
Omen
Jak dla mnie to po Zanetti, i Materazzim trzecia ikona Interu !! Też nie wyobrażam go sobie w innej koszulce...
28.10.2009 o 16:44 przez mikruzzo
mikruzzo
pajo hamuj z takimi tekstami jak nie masz bladego pojecia kto jechal po Stanko a kto nie
28.10.2009 o 16:37 przez Pajo
Pajo
Kibice.A jeszcze sezon temu jechali na niego.
28.10.2009 o 16:29 przez mikruzzo
mikruzzo
Dejan to fantastyczny zawodnik zawsze go darzylem wielkim szacunkiem za to ze na boisku daje z siebie 110%<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> i oby byl do konca kariery w interze<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 15:34 przez Padik
Padik
Przepraszam Deki, ze chcialem sie Ciebie pozbyc przed tamtym sezonem... moja wina, moja bardzo wielka wina...
28.10.2009 o 15:25 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Prawdziwy interista takich pilkazy sie pamieta i szanuje za oddanie brawo Stanko !! !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 15:22 przez Tomek8990
Tomek8990
Moim zdaniem należy mu się opaska po Zanettim. Wiele meczów już dla nas rozegrał, wiele bramek pięknych strzelił, szczególnie w tym sezonie, doświadczenie, oddanie, to się ceni. Wielkie uznanie, Stanko aaaeeeaaaooo <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 15:21 przez Rebelde
Rebelde
Forza Deki.Wielkie słowa... <br /> <br /> I pomyśleć że jeszcze rok temu większość chciała jego odejścia ( w tym ja , z tego co pamiętam).<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 15:11 przez andre
andre
Stanko przyszły EL Capitano ?...
28.10.2009 o 14:32 przez siemanko94
siemanko94
Stanko oooooooeeeeeeeeooooooo <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 14:18 przez Kamikaze
Kamikaze
Forza Deki !! Respect ;] <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 14:13 przez Imrahil
Imrahil
w drodze dedukcji...skoro Inter to moja rodzina i rodzina Dejana,to jestesmy w jedenj rodzinie <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 14:09 przez Muczapa
Muczapa
Widać to po jego zachowaniach, jak choćby po golu z Genoą.
28.10.2009 o 13:28 przez sas111
sas111
duzy szacunek<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> oby wecej takich ludzi w Interze<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Forza Stanko <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 13:14 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Jeden z symboli ostatnich lat.Pamietam jak przed sezonem w ktorym przychodzil Jose ktos zadzwonil do Stanko i powiedzial mu ze jest na wylocie z Interu...ponic Serb sie wtedy popłakał<img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 13:03 przez internazionalista1
internazionalista1
Prawdziwy INterista<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.10.2009 o 13:02 przez bardzoostry
bardzoostry
Trzeba mu przyznać, że ma ostatnio formę <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Oby tak dalej - pamiętam zamieszanie jak przychodził MU, że Dejan jest pierwszy do odstrzału! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <br /> Fantastyczny Piłkarz!
28.10.2009 o 13:01 przez hen
hen
bravo Dejan !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> tylko nerrazuri
28.10.2009 o 12:39 przez leszczyko
leszczyko
deeeeekiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiii forza<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się