Wywiady z piłkarzami

Stevanović: "Myślę tylko o pracy" (5)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 17 lat temu
317
5
Alen Stevanović, serbski pomocnik Primavery, który wkrótce ma stanowić o sile pomocy Interu, udzielił krótkiego wywiadu portalowi FcInterNews.

Niedawno do Interu trafił Wesley Sneijder, który tak jak Ty gra na pozycji trequartisty. Co myślisz na temat tego zawodnika?
To nieprawdopodobny zawodnik, po prostu fenomen. Wiem, że Inter wraz z jego przybyciem stanie się o wiele silniejszy.

W czerwcu przyjdzie kolejny młody rozgrywający, Coutinho. Będziesz miał sporą konkurencję.
Nie zastanawiam się na tym. Wiem że to bardzo dobry zawodnik, ale skupiam się na trenowaniu. Poza tym mogę grać na wielu pozycjach w pomocy.

Nie boisz się, że wraz z jego przybyciem klub będzie chciał Cię wypożyczyć? Zgodzisz się na takie rozwiązanie?
Chcę po prostu grać. Jestem młody, nie mogę sobie pozwolić na siedzenie na trybunach. Nie zastanawiam się nad tym, co może się zdarzyć, chcę pracować i zasłużyć na powołanie od Mourinho; jestem pewien, że jeżeli będę się dobrze prezentował to trener da mi zadebiutować.

Widziałeś ostatnie derby?
Oczywiście, fantastyczny mecz. Inter pokazał, że jest o wiele silniejszy od Milanu, dosłownie go zmiażdżył.

Czyli podoba Ci się nowy Inter? Przewidujesz, jak zakończy się sezon?
Ten Inter bardzo mi się podoba, z tymi piłkarzami możemy być mistrzami już w lutym.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (5)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.09.2009 o 20:49 przez SlimShady
SlimShady
Coutinho - zbawca Interu, tylko, ze w jego lidze bardzo cicho o jego talencie, nie zdziwiłbym sie gdyby Stevanović okazał sie lepszy i stał sie nowym Stanko. Ostatnio bardzo dużo świetnie zapowiadających sie graczy zaczyna z podobnych rejonów wychodzić np. Pjanic czy Jovetić.
07.09.2009 o 14:31 przez adriano:)
adriano:)
Dokładnie, powinien gdzieś zostać wypożyczony aby się ogrywał i nabierał doświadczenia, które będzie mu bardzo potrzebne.
07.09.2009 o 13:48 przez mati1908
mati1908
wypozyczyc zeby sie ograł
07.09.2009 o 10:36 przez Andruś
Andruś
Nie boisz sie wypozyczenia<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Oczywiste jest to, ze takiego pilkarza powinno sie wypozyczyc, aby sie ogrywal i nabieral doswiadczenia. Tu nie ma sie czego bac, bo tak nalezy zrobic <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
06.09.2009 o 21:20 przez Seba
Seba
Ciekaw jestem tego piłkarza.

Shoutbox

Cny 26.06.2026 14:34

starego sommera zastępuje duet w którym nikt nie jest obecnie 1 na poziomie klubu jak inter

Cny 26.06.2026 14:33

czyli Inter bez żadnej konkretnej zmiany i wizji

KibicInteru 26.06.2026 14:33

Włoskie kluby nie stać na rozchwytywanych zawodników

Cny 26.06.2026 14:33

Solet to uzupełnienie, Jones jest całkowicie zbedny

KibicInteru 26.06.2026 14:32

Paz byłby celem jeśli do poniedziałku Como by się nie dogadało z Realem. Dogadało się więc nie ma tematu

Orzeu 26.06.2026 14:32

teraz spodziewam się że przyspieszymy w temacie Solet / Jones

Cny 26.06.2026 14:32

w LM*

Cny 26.06.2026 14:32

Solet provedel i Jones w takim razie to kiepskie plany jak na mistrza Włoch deklarującego chęć walki w :)

timon 26.06.2026 14:32

Swoja droga to kiedy my ostatnio zrobilismy transfer rozchwytywanego zawodnika? Wszystkie nasze transfery to uzuplelnienia jak Bonny czy LH, lub transfery gosci ktorym nikt za bardzo sie nie interesowal typu Akanji

Orzeu 26.06.2026 14:32

no Paz to było takie marzenie Interu

KibicInteru 26.06.2026 14:31

Bez przesady

KibicInteru 26.06.2026 14:31

Jaka przebudowa planów, bo Palestry nie kupiliśmy?

Cny 26.06.2026 14:31

przecież paź to żadna kompromitacja. Como miało pierwszeństwo i skorzystało

KibicInteru 26.06.2026 14:31

wiadomo Orzeu że każdy się łudzi i trzyma kciuki ale cóż począć

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:30

Wiadomo, ale on nie nadaje się do gry po 90 min. Ale przy częstej rotacji może udałoby się uniknąć kontuzji

Cny 26.06.2026 14:30

i przyjd,ile tu jeszcze ten zbędny Jones i nie daj Boże Dodo xd

coco 26.06.2026 14:30

Całe plany na mercato do przebudowy, aż jestem ciekaw co nasze asy wymyślą. Ostatnio kompromitacja za kompromitacją, łysego Ausilo już dawno nie powinno być w tym klubie.

Orzeu 26.06.2026 14:30

człowiek miał nadzieję

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:30

Claudio 26.06.2026 13:18 nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Orzeu 26.06.2026 14:30

mogli to przeciągnąć chociaż do tego poniedziałku

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625507

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się