Relacje

Inter jedną nogą w fazie grupowej Ligi Europejskiej! Stjarnan 0:3 Inter (28)

Źródło: inter.it
prawie 12 lat temu
758
28

Inter Mediolan wygrał 3:0 z Stjarnan. Bramki dla Interu strzelali Icardi, Dodo oraz D'Ambrosio.

 

Od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze Interu rzucili sie do ataku na bramkę gospodarzy. Już w 2. minucie Nerazzurri wywalczyli rzut rożny. Ze stałego fragmentu gry dośrodkowywał Dodo a strzał na bramkę głową oddał Ranocchia, jak się okazało chwilę później uderzenie głową włoskiego obrońcy przeleciało tuż nad porzeczką. Widać było, że Inter na treningach przedmeczowych ćwiczył stałe fragmenty gry. W 8. dośrodkowania z rzutu rożnego nie wykorzystał w polu karnym jeden z obrońców Nerazzurrich. W 11. minucie pierwszy strzał oddali piłkarze Stjarnan. Jednak Samir Handanovic nie miał problemu z tym uderzeniem i bez problemu złapał piłkę. Chwilę później swojego szczęścia próbował Hernanes. Jednak strzał Brazylijczyka nie trafił w światło bramki. Inter w dalszym ciągu atakował a gospodarze dzielnie bronili swojej bramki. w 20. minucie z około 20 metrów oddał Botta. Jednak piłka leciała w środek bramki i Jonsson bez najmniejszych problemów złapał piłkę. W 24. minucie z lewego narożnika bramki gospodarzy dośrodkowywał Jonathan. Pojedynek w powietrzu wygrał kapitan Interu, Ranocchia, jednak z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców Stjarnan. W 28. minucie strzał ze skraju pola karnego oddał Dodo. Jednak również i po tej próbie piłka nie leciała nawet w światło bramki rywali. W 41. minucie w końcu padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pole karne dośrodkowywał Dodo i po błędzie obrońcy podanie to wykorzystał Mauro Icardi. Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic ciekawego.

 

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia w wykonaniu gości. W 48. minucie było już 2:0. Jonathan dośrodkował piłkę w kierunku Dodo a ten skierował piłkę do bramki rywali. Chwilkę później głową uderzał Icardi, jednak piłka przeleciała obok bramki gospodarzy. W 54. minucie sprzed pola karnego z pierwszej piłki swojego szczęścia spróbował Hernanes. Jednak bramkarz Srjarnan złapał piłkę i szybko wznowił grę. W 60. minucie pierwszy strzał w drugiej połowie z drużyny gospodarzy oddał Bjorgvinsson. Jednak piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką Handanovicia. Przez kolejny kwadrans gra znacznie się uspokoiła i nie było zdecydowanych szarż na bramki rywali. Oba kluby zdecydowały się na atak pozycyjny oraz grę z kontrataku. Nerazzurri coraz częściej dośrodkowywali z lewej strony boiska. Jednak wszystkie próby wrzucenia piłki w pole karne wybijali dobrze ustawieni obrońcy gospodarzy. W 84. minucie groźny strzał sprzed pola karnego oddał zawodnik Srjarnan. Jednak czujnie w bramce Interu zachował się Handanowic, który sparował piłkę do boku. W 87. minucie groźny strzał sprzed pola karnego oddał Osvaldo, jednak piłka po dobrej interwencji bramkarza gospodarzy trafiła w poprzeczkę i wróciła na boisko. W 89. minucie było już 3:0. Ładną bramkę z pierwszej piłki sprzed pola karnego oddał D'Ambrosio. Asystę przy tej bramce zaliczył Kuzmanovic. Do końca spotkania nie wydarzyło się nic ciekawego. Oficjalny wynik to Stjarnan 0:3 Inter.

 

Stjarnan 0:3 Inter

Bramki: 41' Icardi, 48' Dodo. 89' D'Ambrosio

Żółte kartki: Vidic

 

INTER: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 2 Jonathan (75' D'Ambrosio) , 88 Hernanes (88' Kuzmanovic) , 90 M'Vila, 10 Kovacic, 22 Dodò; 19 Botta (61' Osvaldo) ; 9 Icardi.

 

STJARNAN: 1 Jonsson; 4 Vemmelund, 9 Laxdal D., 29 Rauschenberg, 14 Arnason; 7 Johannsson A., 16 Runarsson (70' Toft) 11 Bjorgvinsson, 8 Punyed, 17 Finsen; 10 Gunnarsson (70' Johannsson G.)

 

Sędzia główny: Marijo Strahonja

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2014 o 11:54 przez wrobel1908
wrobel1908
@Snake86 zgadzam sie z tobą ok Dodo zagrał świetny mecz ale poczekajmy i oceńmy go jak i również cały Inter po kilku kolejkach Serie A bo może sie okazać, że zagra kilka słabszych meczów i zaraz nagle wszyscy będą
na niego najeżdzać jaki to jest beznadziejny piłkarz
21.08.2014 o 10:44 przez Snake86
Snake86
Widzę, że Dodo dla niektorych juz bohaterem... Nie podniecajcie sie tak - gralismy z jakims tam czyms tam...
21.08.2014 o 09:57 przez niproxdk
niproxdk
Brawa dla Dodo to był świetny transfer świetne spotkanie a do tego bramka , cieszy też czyste konto i brawa także dla D'Ambrosio za bramkę i dobrze że gola strzelił Icardi bo on powinien i cieszy też asysta Kuzmanovica Brawo panowie Forza Inter :)
21.08.2014 o 09:13 przez cubolan
cubolan
Przykro stwierdzić, ale relacja z meczu napisana w tragiczny sposób pod względem gramatyczno-stylistycznym. Strasznie ciężko się to czyta.
21.08.2014 o 07:29 przez mikruzzo
mikruzzo
Dodo bardzo dobre spotkanie :)
A gdzie są Ci wszyscy "krzykacze" co twierdzili że Dodo to żadne wzmocnienie... sugerując się komentarzami jakichś debili ze strony Romy?
21.08.2014 o 01:30 przez Kebo
Kebo
Dodo, MVila i JJ najlepsi zdecydowanie. Brazylijczyk pokazał, że bije na głowę Nagatomo i powinien mieć pewne miejsce w składzie
21.08.2014 o 01:21 przez Gajdzik
Gajdzik
Dodo na Wielki Plus, szkoda tej akcji Osvaldo, bo by była ładna brama, a mecz może nie porywał, ale wynik korzystny i to najważniejsze ;)
Bramki z komentarzem Scarpiniego jakby ktoś chciał: https://www.youtube.com/watch?v=0kByv3VY-tY
21.08.2014 o 01:10 przez InterMistrzKamil
InterMistrzKamil
Mamy zastępce Milito a teraz trzeba znaleźć Palacio bo Palacio wiecznie na wysokim poziomie nie będzie grał.
21.08.2014 o 01:04 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Graliśmy jak Barcelona tiki take, oby tak w Serie A.
Palacio niech wraca szybko bo trzeba go wstawić na drugiego napastnika obok Icardiego i będzie jeszcze lepiej
FORZA INTER ! WITAJ LIGO EUROPY ! :D
21.08.2014 o 00:51 przez Janosv360
Janosv360
Jak na razie Dodo gra prze zajebiście :) oby tak dalej
21.08.2014 o 00:50 przez kajtek213
kajtek213
Dodo>Nagatomo
20.08.2014 o 23:50 przez Pjerun
Pjerun
Nie ma co płakać. Widać, że Stjarnan próbuje stawiać autobus, ale przy 1-0 dla Interu w drugiej połowie powinno być dla nas więcej miejsca i liczę na końcowy wynik 4-0.
W pierwszej połowie według mnie najlepiej M'Vila i Dodo.
20.08.2014 o 23:31 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Odet musze sie z Toba zgodzic
20.08.2014 o 23:25 przez Odet
Odet
na razie (23min) straszna kupa.
1 okazja Rano
Botta, Dzony, Kovacic idealnie wpasowaliby się do zespołu z Islandii, prezentują ich poziom :(
Pozdr.
20.08.2014 o 23:13 przez metalopodobny
metalopodobny
dajcie link do transmisji
20.08.2014 o 23:05 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Komentarz ze Scarpinim i jazda ;)
20.08.2014 o 23:00 przez el_loco
el_loco
Zamiast Jonathana gdyby zagrał D'Ambrosio myślę, że byłoby optymalnie.
20.08.2014 o 22:51 przez piotrekninter
piotrekninter
licze na dobry mecz Dodo, niech pokaze naszym super wahadlowym jak sie powinno dosrodkowywac
Kova obudz sie, Twoj czas nadchodzi :P
20.08.2014 o 22:47 przez kajtek213
kajtek213
Palacio kontuzja...
20.08.2014 o 22:37 przez luuki
luuki
gdyby zamiast Botty był Palacjcusz lub Oswaldo, to chyba najlepsza nasza 11-stka,takze jest okej.
20.08.2014 o 22:36 przez Kebo
Kebo
Nawet spoko pomijając formację i brak Osvaldo
20.08.2014 o 22:36 przez Sarna2318
Sarna2318
Takim składem powinniśmy rozpoczynać każdy mecz w nowym sezonie, pomijając Botte w ataku, bo myślę, że jego miejsce zajmie Osvaldo lub Palacio. zastanawia mnie jeszcze kwestia M'Vili w pomocy, gdyż nie wiem, czy Medel nie okaże się lepszą opcją. Dzisiaj każdy inny wynik niż zwyciestwo będzie dla nas porażką. Forza Inter!
20.08.2014 o 22:36 przez Pawel1992
Pawel1992
Skład optymalny.Liczę na pogrom.
20.08.2014 o 22:35 przez LuisSuarez
LuisSuarez
Wszystko fajnie oprócz tego ze gra Jonathan ze gramy 3 z tylu i ze na ławce siedzi Beton
20.08.2014 o 22:35 przez FcDavids
FcDavids
Ja bym spróbował Guarina na skrzydle
20.08.2014 o 22:33 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Forza Inter! Jedziemy z leszczami :)

Shoutbox

Piotrek85 23.06.2026 19:57

Messi i tak lepszy

Claudio 23.06.2026 19:49

słabo się zestarzało

Claudio 23.06.2026 19:49

Cny 22.06.2026 22:09 CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się