Relacje

Inter jedną nogą w fazie grupowej Ligi Europejskiej! Stjarnan 0:3 Inter (28)

Źródło: inter.it
prawie 12 lat temu
759
28

Inter Mediolan wygrał 3:0 z Stjarnan. Bramki dla Interu strzelali Icardi, Dodo oraz D'Ambrosio.

 

Od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze Interu rzucili sie do ataku na bramkę gospodarzy. Już w 2. minucie Nerazzurri wywalczyli rzut rożny. Ze stałego fragmentu gry dośrodkowywał Dodo a strzał na bramkę głową oddał Ranocchia, jak się okazało chwilę później uderzenie głową włoskiego obrońcy przeleciało tuż nad porzeczką. Widać było, że Inter na treningach przedmeczowych ćwiczył stałe fragmenty gry. W 8. dośrodkowania z rzutu rożnego nie wykorzystał w polu karnym jeden z obrońców Nerazzurrich. W 11. minucie pierwszy strzał oddali piłkarze Stjarnan. Jednak Samir Handanovic nie miał problemu z tym uderzeniem i bez problemu złapał piłkę. Chwilę później swojego szczęścia próbował Hernanes. Jednak strzał Brazylijczyka nie trafił w światło bramki. Inter w dalszym ciągu atakował a gospodarze dzielnie bronili swojej bramki. w 20. minucie z około 20 metrów oddał Botta. Jednak piłka leciała w środek bramki i Jonsson bez najmniejszych problemów złapał piłkę. W 24. minucie z lewego narożnika bramki gospodarzy dośrodkowywał Jonathan. Pojedynek w powietrzu wygrał kapitan Interu, Ranocchia, jednak z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców Stjarnan. W 28. minucie strzał ze skraju pola karnego oddał Dodo. Jednak również i po tej próbie piłka nie leciała nawet w światło bramki rywali. W 41. minucie w końcu padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pole karne dośrodkowywał Dodo i po błędzie obrońcy podanie to wykorzystał Mauro Icardi. Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic ciekawego.

 

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia w wykonaniu gości. W 48. minucie było już 2:0. Jonathan dośrodkował piłkę w kierunku Dodo a ten skierował piłkę do bramki rywali. Chwilkę później głową uderzał Icardi, jednak piłka przeleciała obok bramki gospodarzy. W 54. minucie sprzed pola karnego z pierwszej piłki swojego szczęścia spróbował Hernanes. Jednak bramkarz Srjarnan złapał piłkę i szybko wznowił grę. W 60. minucie pierwszy strzał w drugiej połowie z drużyny gospodarzy oddał Bjorgvinsson. Jednak piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką Handanovicia. Przez kolejny kwadrans gra znacznie się uspokoiła i nie było zdecydowanych szarż na bramki rywali. Oba kluby zdecydowały się na atak pozycyjny oraz grę z kontrataku. Nerazzurri coraz częściej dośrodkowywali z lewej strony boiska. Jednak wszystkie próby wrzucenia piłki w pole karne wybijali dobrze ustawieni obrońcy gospodarzy. W 84. minucie groźny strzał sprzed pola karnego oddał zawodnik Srjarnan. Jednak czujnie w bramce Interu zachował się Handanowic, który sparował piłkę do boku. W 87. minucie groźny strzał sprzed pola karnego oddał Osvaldo, jednak piłka po dobrej interwencji bramkarza gospodarzy trafiła w poprzeczkę i wróciła na boisko. W 89. minucie było już 3:0. Ładną bramkę z pierwszej piłki sprzed pola karnego oddał D'Ambrosio. Asystę przy tej bramce zaliczył Kuzmanovic. Do końca spotkania nie wydarzyło się nic ciekawego. Oficjalny wynik to Stjarnan 0:3 Inter.

 

Stjarnan 0:3 Inter

Bramki: 41' Icardi, 48' Dodo. 89' D'Ambrosio

Żółte kartki: Vidic

 

INTER: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 2 Jonathan (75' D'Ambrosio) , 88 Hernanes (88' Kuzmanovic) , 90 M'Vila, 10 Kovacic, 22 Dodò; 19 Botta (61' Osvaldo) ; 9 Icardi.

 

STJARNAN: 1 Jonsson; 4 Vemmelund, 9 Laxdal D., 29 Rauschenberg, 14 Arnason; 7 Johannsson A., 16 Runarsson (70' Toft) 11 Bjorgvinsson, 8 Punyed, 17 Finsen; 10 Gunnarsson (70' Johannsson G.)

 

Sędzia główny: Marijo Strahonja

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Pokaz siły nowego Mistrza Włoch | Lazio 0:3 Inter (27)

09.05
16:46

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2014 o 11:54 przez wrobel1908
wrobel1908
@Snake86 zgadzam sie z tobą ok Dodo zagrał świetny mecz ale poczekajmy i oceńmy go jak i również cały Inter po kilku kolejkach Serie A bo może sie okazać, że zagra kilka słabszych meczów i zaraz nagle wszyscy będą
na niego najeżdzać jaki to jest beznadziejny piłkarz
21.08.2014 o 10:44 przez Snake86
Snake86
Widzę, że Dodo dla niektorych juz bohaterem... Nie podniecajcie sie tak - gralismy z jakims tam czyms tam...
21.08.2014 o 09:57 przez niproxdk
niproxdk
Brawa dla Dodo to był świetny transfer świetne spotkanie a do tego bramka , cieszy też czyste konto i brawa także dla D'Ambrosio za bramkę i dobrze że gola strzelił Icardi bo on powinien i cieszy też asysta Kuzmanovica Brawo panowie Forza Inter :)
21.08.2014 o 09:13 przez cubolan
cubolan
Przykro stwierdzić, ale relacja z meczu napisana w tragiczny sposób pod względem gramatyczno-stylistycznym. Strasznie ciężko się to czyta.
21.08.2014 o 07:29 przez mikruzzo
mikruzzo
Dodo bardzo dobre spotkanie :)
A gdzie są Ci wszyscy "krzykacze" co twierdzili że Dodo to żadne wzmocnienie... sugerując się komentarzami jakichś debili ze strony Romy?
21.08.2014 o 01:30 przez Kebo
Kebo
Dodo, MVila i JJ najlepsi zdecydowanie. Brazylijczyk pokazał, że bije na głowę Nagatomo i powinien mieć pewne miejsce w składzie
21.08.2014 o 01:21 przez Gajdzik
Gajdzik
Dodo na Wielki Plus, szkoda tej akcji Osvaldo, bo by była ładna brama, a mecz może nie porywał, ale wynik korzystny i to najważniejsze ;)
Bramki z komentarzem Scarpiniego jakby ktoś chciał: https://www.youtube.com/watch?v=0kByv3VY-tY
21.08.2014 o 01:10 przez InterMistrzKamil
InterMistrzKamil
Mamy zastępce Milito a teraz trzeba znaleźć Palacio bo Palacio wiecznie na wysokim poziomie nie będzie grał.
21.08.2014 o 01:04 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Graliśmy jak Barcelona tiki take, oby tak w Serie A.
Palacio niech wraca szybko bo trzeba go wstawić na drugiego napastnika obok Icardiego i będzie jeszcze lepiej
FORZA INTER ! WITAJ LIGO EUROPY ! :D
21.08.2014 o 00:51 przez Janosv360
Janosv360
Jak na razie Dodo gra prze zajebiście :) oby tak dalej
21.08.2014 o 00:50 przez kajtek213
kajtek213
Dodo>Nagatomo
20.08.2014 o 23:50 przez Pjerun
Pjerun
Nie ma co płakać. Widać, że Stjarnan próbuje stawiać autobus, ale przy 1-0 dla Interu w drugiej połowie powinno być dla nas więcej miejsca i liczę na końcowy wynik 4-0.
W pierwszej połowie według mnie najlepiej M'Vila i Dodo.
20.08.2014 o 23:31 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Odet musze sie z Toba zgodzic
20.08.2014 o 23:25 przez Odet
Odet
na razie (23min) straszna kupa.
1 okazja Rano
Botta, Dzony, Kovacic idealnie wpasowaliby się do zespołu z Islandii, prezentują ich poziom :(
Pozdr.
20.08.2014 o 23:13 przez metalopodobny
metalopodobny
dajcie link do transmisji
20.08.2014 o 23:05 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Komentarz ze Scarpinim i jazda ;)
20.08.2014 o 23:00 przez el_loco
el_loco
Zamiast Jonathana gdyby zagrał D'Ambrosio myślę, że byłoby optymalnie.
20.08.2014 o 22:51 przez piotrekninter
piotrekninter
licze na dobry mecz Dodo, niech pokaze naszym super wahadlowym jak sie powinno dosrodkowywac
Kova obudz sie, Twoj czas nadchodzi :P
20.08.2014 o 22:47 przez kajtek213
kajtek213
Palacio kontuzja...
20.08.2014 o 22:37 przez luuki
luuki
gdyby zamiast Botty był Palacjcusz lub Oswaldo, to chyba najlepsza nasza 11-stka,takze jest okej.
20.08.2014 o 22:36 przez Kebo
Kebo
Nawet spoko pomijając formację i brak Osvaldo
20.08.2014 o 22:36 przez Sarna2318
Sarna2318
Takim składem powinniśmy rozpoczynać każdy mecz w nowym sezonie, pomijając Botte w ataku, bo myślę, że jego miejsce zajmie Osvaldo lub Palacio. zastanawia mnie jeszcze kwestia M'Vili w pomocy, gdyż nie wiem, czy Medel nie okaże się lepszą opcją. Dzisiaj każdy inny wynik niż zwyciestwo będzie dla nas porażką. Forza Inter!
20.08.2014 o 22:36 przez Pawel1992
Pawel1992
Skład optymalny.Liczę na pogrom.
20.08.2014 o 22:35 przez LuisSuarez
LuisSuarez
Wszystko fajnie oprócz tego ze gra Jonathan ze gramy 3 z tylu i ze na ławce siedzi Beton
20.08.2014 o 22:35 przez FcDavids
FcDavids
Ja bym spróbował Guarina na skrzydle
20.08.2014 o 22:33 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Forza Inter! Jedziemy z leszczami :)

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625233

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się