Wywiady z trenerami

Stramaccioni: Coutinho jest wielkim graczem (16)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 6 lat temu
214
16
fcinter serwisowe

Były trener Interu, Andrea Stramaccioni wypowiedział się dziś dla Fox Sport Italia o meczu Liverpool-Chelsea. 

 

Strama pochwalił swojego byłego podopiecznego Philippe Coutinho:

- Jestem zachwycony jego grą. Patrząc na drugą część sezonu, poczynił ogromny postęp. Jest wielkim graczem i zasługuje na bycie tam gdzie jest.

 

Coutinho został sprzedany do Liverpoolu 30 stycznia 2013 roku za kwotę około 8,6 miliona funtów. Od tamtej pory rozegrał w barwach The Reds 31 razy, strzelając 5 bramek i asystując 7 razy.

Zobacz też

Christian Eriksen Romelu Lukaku

De Biasi: Eriksen jest traktowany jak pies (5)

28.11
09:39
Roberto De Zerbi

de Zerbi: Inter to wciąż wielki zespół (4)

27.11
18:44

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2014 o 18:56 przez hQ
hQ
Skoro Ranieri i Gasp nie mieli pomysłu na drużynę, to co po ich zatrudniać?
Skoro klub nie spełniał ich wymogów co do wzmocnień to czemu ich zwalniać, skoro nie mają materiału jaki by chcieli mieć i pracują z tym co dostają pod nos?

Faktycznie, cyrk.
28.04.2014 o 13:49 przez SlimShady
SlimShady
Cou to chyba po Suarezie najlepszy zawodnik Liverpoolu, chyba nawet lepszy od Gerranda.
Nie spodziewałem sie że Liverpool bedzie miał taki sezon, patrząc na skład chyba nikt sie tego nie spodziewał gdzie im do takich gwiazd jak z Man Unt czy City, Chelsea, Tottenham a nawet Arsenalu. Do bardzo fajnie wygląda ze nazwiska to nie wszystko, są o krok od mistrza Anglii,podobnie jak Atletico w Hiszpani. Takie coś cieszy.
28.04.2014 o 12:47 przez Kazam
Kazam
przepraszam...oczywiście trenera Rodgersa
28.04.2014 o 12:45 przez Kazam
Kazam
Z Mourinho była jasna sytuacja. Klub wiedział jaką trener ma renomę, że zna się jak mało kto na swojej robocie. Można było mu zawierzyć, spełnić chociaż część jego zachcianek, bo wiadomo było że ten czy inny zawodnik zaskoczy w jego koncepcji i będzie z niego pożytek. Za Gaspa czy Ranieriego nie było takiej siły przebicia (nie mieli takich papierów żeby wywierać skuteczną presję na władzach). Poza tym ani jeden ani drugi nie miał jasnej koncepcji na to jak prowadzić klub. Straciatella umiał dać szansę młodym graczom ale akurat na Coutinho się nie poznał. Dlatego jego "chwalenie" byłego podopiecznego jest moim zdaniem nie na miejscu. Inaczej by to wyglądało, gdyby faktycznie był u niego podstawowym zawodnikiem, którego po prostu klub postanowił sprzedać. Wydawać by się mogło że na Moratti i spółka wyciągnie wnioski na przykładzie Santona (sprzedaż do Premier League). Okazało się jednak, że nic z tego. Coutinho wyrasta naprawdę na bardzo dobrego gracza. Już teraz jest ważną częścią układanki Rogdersa...i można podejrzewać, że dopiero się rozkręca. A większość tifosich wieszczyła, że w silnej, bezkompromisowej Premier League, po prostu Coutinho się połamie. Szkoda, naprawdę szkoda naszych talentów, których się po prostu pozbywaliśmy. Jest jednak nadzieja :) Z przybyciem Thohira widać już pewne zmiany...jest szansa, że coraz rzadziej będziemy pudłowali w rozpoznaniu prawdziwych perełek.
Pozdrawiam
28.04.2014 o 12:10 przez piotrekninter
piotrekninter
Cou w Anglii, to dobry ruch,tam bardziej pasuje, niz do statycznej wloskiej gry
inter_21 dokladnie,po 2010 to cyrk nie klub
tyle osob jezdzilo,ja tez po Benku a to i tak nasz jeden z lepszych
najlepiej nam szlo za LEo, za Stramy jak nie bylo kontuzji super gralismy z kontry, atak Cassano Palacio Milito plus Guaro do pomocy miazdyl, polowa kontr gole, a teraz 6 na 2 wychodzimy i nic
nikt nie mail nic do powiedzenia przy transferach,benek chcial 2 nie dostal nic, dopiero teraz Mazzari cos powie, i dostaje, mysle ze Thohir po sezonie, kupi mu bocznego obronce i napadziora
co do trenerow to najgorzej szlo nam za Gaspa, gra srednia, wyniki zerowe
za Ranieriego dobry start,a potem dno i gra super kreatywna pomoca Zanetti Deki Cuchu
Leo>Mazzari>Benek>Strama>Ranieri> Gasp tak to widze
28.04.2014 o 11:09 przez Pawel1992
Pawel1992
Coutinho gra świetnie w Liverpoolu. Żałuję jego sprzedaży , ale posiadanie Kovacicia w dużym stopniu rekompensuje mi stratę Brazylijczyka.
28.04.2014 o 11:00 przez inter_21
inter_21
To tylko świadczy o tym że Inter po 2010 przypominał bardziej cyrk niż profesjonalny klub. Akurat do stramy żółtodzioba to ciężko mieć pretensje że się nie postawił, podejrzewam że mechanizm wyglądał tak że najpierw coś trenerom obiecywali a potem radźta sobie tym co macie. Jego ewidentna wina że nie nie potrafił wykorzystać Cou, ale jeśli chodzi o sprzedaż za zaniżoną cenę to tylko głupota Morattiego, który chciał jeszcze coś wycisnąć dla siebie przed odejściem. Ogólnie cały klub się ośmieszył
28.04.2014 o 10:37 przez hQ
hQ
To znaczy, że nie mieli jaj. Mou przyszedł, chciał tego, tego i tego, a tego nie. Zbudował coś po swojemu i z tego mogliśmy rozliczać. A jak patrzyłem na następców, którzy w sprawach transferowych zachowywali się biernie to mnie to śmieszy. Jedynie Benek się odezwał i dostał bilet pożegnalny, ale chociaż miał jaja.
28.04.2014 o 01:41 przez inter_21
inter_21
hQ - a który trener po Mou miał coś do powiedzenia w sprawie transferów? A strama w kwestii cou dał dupy na całej linii
27.04.2014 o 23:05 przez hQ
hQ
No tak, z tym, że co to za trener, który nie decyduje o transferach? Przecież Coutinho nie był drogi w utrzymaniu, a mimo to pozwolił mu odejść stawiając na Stankoviciów i innych dziadów, a po sprzedaży Cou i kupnie Kovy stawiał na Chorwata. Fuck logic. Jakby dało radę to byśmy mieli obu.
27.04.2014 o 21:10 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Dokladnie co wy macie do Stramy? Od kiedy to trener jest głównie odpowiedzialny za transfery? Tych przeciętniaków sprowadzał Branca wraz z zarządem, a Strama jako młody trener mial najmneij do powiedzenia i gral tym co miał. Poza tym jakoś jak prowadzil Primaviere to nikt go żadnym wuefistą nie nazywał, a dlaczego?- bo odnosil sukcesy!

Co do Stramy uważam że jest on trenerem z przyszlością o ile chciałby "siedzieć w tym". Gdyby przejął Inter zaraz po Mou mając podstawy dobre to nie zepsuł by tego jak wszyscy wielcy trenerzy jak np. Benitez, Gaspa... Ci doświadczeni trenerzy sobie nie poradzili, a Strama przynajmniej pierwsze poł sezonu mial dobre, no ale jak mu sie sprzedalo kilku mlodych dobrych zawodników, sprowadzilo starców, do tego doszły kontuzje to co trener wtedy może? Ci co tak jadą po Stramie powinni sobie przemyśleć kilka spraw zanim zaczną wypisywać glupoty. :D
27.04.2014 o 20:56 przez hbk
hbk
hQ
Od kiedy u nas trener sciaga kogokolwiek? Branca nasciagal tych de#ili, razem z pięknym Morasiem.
27.04.2014 o 20:16 przez Cou98
Cou98
zasługuje na bycie tam gdzie jest.ale nie zasługiwał na miejsce w drużynie stramy to chyba jasne XDDDDDD
27.04.2014 o 20:12 przez Bogdan
Bogdan
Bogdan: Stramaccioni jest wielkim trenerem
27.04.2014 o 19:38 przez hQ
hQ
Dzięki Strama, że go opchnąłeś i ściągnąłeś Rocchiego, Schelotto i Kuzmanovicia. Kochamy Cię, wróć.
27.04.2014 o 19:37 przez andyvdm
andyvdm
To trzeba bylo na niego stawiac baranie

Shoutbox

nicolas80 01.12.2020 16:31

Endru zastanowię się nad twoja poradą bo Lopez jest w porządku do mnie

nicolas80 01.12.2020 16:27

Odet chciałbym żeby tak było ale w tym wypadku trochę chyba mój opis na wyrost ale bardzo bym chciał żeby tak było 🙂

Odet 01.12.2020 16:25

nicolas a Ty serio jesteś przekonany że to dżentelmeni ? :)

nicolas80 01.12.2020 16:25

Niestety Endu ale od nas już nic nie zależy w tej grupie ale ciekawą opcje

Endru 01.12.2020 16:25

Nicolas musisz sie udac na porady do lopeza na fb to bedziesz im dokuczal jak ja

Endru 01.12.2020 16:23

Szachtar dzis goli real my gladbach i ostatnia kolejka arcyciekawa

nicolas80 01.12.2020 16:21

Na tym shoutboxie jest kilku dżentelmenów co mnie próbują zdyskredytować ale to jest normalne 🙂

FReeFonix 01.12.2020 16:15

Adryjano furewer, czy Twój nick związany jest z tym że po niemiecku straż pożarna to fuerwehr?

nicolas80 01.12.2020 16:14

Coś mnie nie chcą przyjąć do tej grupy

Odet 01.12.2020 16:12

witam

nicolas80 01.12.2020 16:12

Witam Odet

Odet 01.12.2020 16:09

choć nie tylko :)

Odet 01.12.2020 16:08

:)

Odet 01.12.2020 16:08

ja dostałem za "matołka"

Odet 01.12.2020 16:08

Orzeu za nazwanie kogoś "mordko" nie ma bana?

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038