Wywiady z trenerami

Stramaccioni: Przyznaję, ja też popełniłem błędy (20)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 7 lat temu
143
20
fcinter serwisowe

Andrea Stramaccioni powiedział kilka słów w wywiadzie z włoską telewizją RAI po kolejnym przegranym meczu.

 

- Ten mecz był symbolem tego, co stało się w tym sezonie. Inter zasłużył na więcej. W tym meczu wydarzyło się wiele nieszczęśliwych incydentów, Alvarez miał pecha przy rzucie karnym, Marchetti doskonale wybronił kilka strzałów, nie mówiąc o słupku po strzale Cambiasso. Nie mogę za nic winić publiczności, oni w tym sezonie ustalili rekord frekwencji w Serie A. To prawda, że mieliśmy do czynienia z protestem, ale Curva Nord wspierała chłopaków i wszyscy zdali sobie sprawę, że oddaliśmy serce w grze. Stoję po stronie prezydenta i mogę zapewnić, że kocha Inter.

 

- Ten sezon to jeden wielki pech? Nie, nie mogę tak powiedzieć. Ja też popełniłem błędy i muszę się do tego przyznać. W proteście kibiców nie było krytyki zespołu oraz trenera. Pecha mieliśmy tylko w dzisiejszym meczu. Prawda jest taka, że kiedy byliśmy w pełnym składzie odnieśliśmy wygraną nad Juventusem. Zabierzcie z Lazio Klose, Hernanesa i Candrevę i dajcie mi Palacio, Milito i Cassano i wtedy zobaczymy jak pójdzie. Inter zakończył mecz z dwoma obrońcami urodzonymi w 1994 roku.

 

- Inter jest zainteresowany wprowadzaniem swoich młodych piłkarzy do pierwszego zespołu. Obecnie kupujemy zdolnych, utalentowanych zawodników takich jak Kovacić i Juan, którzy zawsze wychodzą w pierwszym składzie. W tym sezonie dwunastu zawodników z Primavery zadebiutowało w pierwszym zespole.

udostępnij

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: to dla nas kolejny test (6)

30.11
17:30
Dominik Szoboszlai

Costantino: Inter jest zainteresowany Szoboszlaiem (13)

30.11
08:27

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.05.2013 o 22:12 przez el_loco
el_loco
ok. zadebiutowało 12 ale ciekawi mnie po ile minut na boisku spędzili. Mam wrażenie iż szału nie będzie.
09.05.2013 o 20:31 przez dodo_IM
dodo_IM
Już nie mam sił do Stramy. Dlaczego on się nie poda do dymisji? Rozwiązało by to wiele. Mam nadzieję że pytania skierowane do Morattiego ruszę jego sumienie i zrobi wreszcie tą rewolucję bez żadnych sentymentów.
09.05.2013 o 19:10 przez Pawel1992
Pawel1992
""Zabierzcie Lazio Klose Hernanesa i Candrevę i dajcie mi Palacio Milito i Cassano...."
trzeba było dobrze przygotować do sezonu nasz zespół to by teraz mógł z nich korzystać
09.05.2013 o 17:26 przez timon
timon
Co za ścierwo bez honoru. Najpierw mówi o tym że też popełnił błędy, a kiedy człowiek liczy że wymieni jakie, ta pała zaczyna znowu zwalać wszystko na kontuzje, nie zdając sobie sprawy że w dużej mierze to też jego wina !! ! Najgorsze jest to że temu zadufanemu w sobie idiocie nawet przez myśl nie przechodzi dymisja. Będzie teraz ciągnął siano przez kolejny rok(kontrakt do 2014) za bycie najgorszym ,,trenerem" w historii naszego klubu. Kiedyś ktoś powiedział że idiotom jest na tym świecie łatwiej, bo nie zdają sobie sprawy ze swoich błędów i zawsze znajdą usprawiedliwienie na swoją głupotę, dzięki czemu nie przeżywają wszystkich porażek tak jak inni i ten karykatura parodii trenera jest na to idealnym przykładem...
09.05.2013 o 17:02 przez pomiot
pomiot
Jego wypowiedzi są co raz gorsze...
09.05.2013 o 15:40 przez Kebo
Kebo
Najlepsza opcja to Blanc i Strama jako jego asystent :)
09.05.2013 o 14:56 przez mari85
mari85
Co on nie powie - wymówki sie skonczyly to stwierdza że kilka błedów popełnił...
09.05.2013 o 14:19 przez hQ
hQ
Kovacić ciągle gra nie dlatego, że jest dobry tylko dlatego, że Gargano, Dejan, Mudi, Obi mają kontuzje, bo pewnie jakby oni byli zdrowi to by nie powąchał murawy. Do tego gdyby byli zdrowi napastnicy to i Guarin grałby w pomocy. Pierdzielenie o Szopenie.

'Ja też popełniłem błędy..' NO CO TY NIE POWIESZ?! Przede wszystkim Ty popełniłeś błędy!
09.05.2013 o 13:08 przez elotomasz
elotomasz
weźcie pod uwagę że nie możemy od razu wystawić całego składu młodzików bo to by była porażka... jakaś równowaga musi być między młodością a doświadczeniem moim zdaniem.
09.05.2013 o 12:59 przez Snake86
Snake86
"W tym sezonie dwunastu zawodników z Primavery zadebiutowało w pierwszym zespole." -> po prostu leże :D
09.05.2013 o 12:44 przez piotrekninter
piotrekninter
ale trzon zespolu to dalej emeryci
Zanetti mimo tego kim jest, uraz pol roku nie gra, i co powrot zeby pograc ,pewnie tyle co AADeki
chcecie stawiac na mlodych, nie wykupowac Mundy, Gargano, pozbyc sie Cuchu Milito Deki Chivu i wtedy dopiero mowcie o mlodziezy
09.05.2013 o 12:22 przez kubadadej
kubadadej
"człowiek po stronie prezydenta" - jak tytuł thrillera :P
09.05.2013 o 11:48 przez Cny
Cny
A jeszcze dwa dni temu pisałem, że będzie gadał, ze wprowadził wielu młodych zawodników z Primavery do drużyny, bo inaczej jego wypowiedzi nie rozumiem, że niby on daje szanse młodym. tak, ale 15 minut i tyle.
09.05.2013 o 11:39 przez Est
Est
Zapomniał tylko dodać, że te debiutanckie występy zawodników z Primavery miały miejsce tylko dzięki pladze kontuzji.
09.05.2013 o 11:08 przez kibol123
kibol123
akurat panie debilu/trenerze karny to powinien bic guarin jako najbardziej jakosciowy i posiadajacy najsilniejszy strzal z zlepka tych pseudo graczy
09.05.2013 o 10:19 przez Bandyta
Bandyta
Strama przed meczem : Nigdy nie szukam wymówek
A tu co ? Zabierzcie z Lazio Klose, Hernanesa i Candrevę i dajcie mi Palacio, Milito i Cassano i wtedy zobaczymy jak pójdzie

HAHAHAHAHAH
09.05.2013 o 09:41 przez Ljarro
Ljarro
Kiedy byliśmy w pełnym składzie przegraliśmy ze Sieną, Hajdukiem, Atalantą, Parmą i Rubinem. Zwycięstwo z juvętusem i tak by nic nie dało.
09.05.2013 o 09:13 przez Piter
Piter
Jeżeli Inter ma grać tak jak wczoraj, to niech wuefista zostanie.
09.05.2013 o 03:27 przez Vancore
Vancore
NO SHIT SHERLOCK
09.05.2013 o 03:19 przez Chuchu
Chuchu
Już myślałem, że chłop zaczął mądrze się wypowiadać, aż tu nagle "Prawda jest taka, ze kiedy byliśmy w pełnym składzie odnieśliśmy wygraną nad Juventusem. Zabierzcie z Lazio Klose, Hernanesa i Candrevę i dajcie mi Palacio, Milito i Cassano i wtedy zobaczymy jak pójdzie"

Shoutbox

nicolas80 01.12.2020 16:31

Endru zastanowię się nad twoja poradą bo Lopez jest w porządku do mnie

nicolas80 01.12.2020 16:27

Odet chciałbym żeby tak było ale w tym wypadku trochę chyba mój opis na wyrost ale bardzo bym chciał żeby tak było 🙂

Odet 01.12.2020 16:25

nicolas a Ty serio jesteś przekonany że to dżentelmeni ? :)

nicolas80 01.12.2020 16:25

Niestety Endu ale od nas już nic nie zależy w tej grupie ale ciekawą opcje

Endru 01.12.2020 16:25

Nicolas musisz sie udac na porady do lopeza na fb to bedziesz im dokuczal jak ja

Endru 01.12.2020 16:23

Szachtar dzis goli real my gladbach i ostatnia kolejka arcyciekawa

nicolas80 01.12.2020 16:21

Na tym shoutboxie jest kilku dżentelmenów co mnie próbują zdyskredytować ale to jest normalne 🙂

FReeFonix 01.12.2020 16:15

Adryjano furewer, czy Twój nick związany jest z tym że po niemiecku straż pożarna to fuerwehr?

nicolas80 01.12.2020 16:14

Coś mnie nie chcą przyjąć do tej grupy

Odet 01.12.2020 16:12

witam

nicolas80 01.12.2020 16:12

Witam Odet

Odet 01.12.2020 16:09

choć nie tylko :)

Odet 01.12.2020 16:08

:)

Odet 01.12.2020 16:08

ja dostałem za "matołka"

Odet 01.12.2020 16:08

Orzeu za nazwanie kogoś "mordko" nie ma bana?

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038