Wywiady z piłkarzami

Suarez: "Guardiola zgodziłby się poprowadzić Inter" (23)

Autor:
około 15 lat temu
286
23

Były legendarny piłkarz, a także trener Nerazzurrich - Luis Suarez, wypowiedział się dla La Gazzetta dello Sport, na temat ewentualnego przybycia obecnego szkoleniowca FC Barcelony - Josepa Guardioli do stolicy Lombardii. Twierdzi, iż po sezonie, przybycie Hiszpana do Mediolanu jest całkiem możliwe. Co więcej, podobno Guardiola zgodziłby się na poprowadzenie Interu.

 

- Ostatnio rozmawiałem z Pepem, twierdzi, że jeśli Massimo Moratti zaproponowałby mu pracę z Interem, to nie odmówiłby. Guardiola nie może odmówić propozycji objęcia posady szkoleniowca tak wielkiego klubu jakim jest Inter. - zakończył Suarez.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.04.2011 o 15:59 przez grzegor445
grzegor445
Guardiola uważany jest za dobrego trenera Barcelony a tak naprawdę kontynułował dalszy plan poprzedniego trenera. Niech zostaje w Barcelonie
26.04.2011 o 12:24 przez Gajdzik
Gajdzik
I tak zostanie w Barcie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
25.04.2011 o 10:04 przez mati1908
mati1908
najpierw Mourinho,potem Hiddink,potem Boas,Leo i ostatecznie Pep...
25.04.2011 o 08:45 przez el_loco
el_loco
dajmy szanse Leo. Jeśli się nie sprawdzi będziemy szukać dalej.
24.04.2011 o 23:46 przez Helton
Helton
Nie panowie nie robmy sobie jaj z pogrzebu guardiola nie pasuje do interu<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
24.04.2011 o 21:54 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Nie jestem za tym żeby nas objął, jak nie Mourinho to Boas. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
24.04.2011 o 21:02 przez Drago194
Drago194
#8 haha człowieku skąd ty tego newsa wytrzasnąłeś Villas Boas trenerem juve<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Nie no nie mogę teraz to mnie rozbawiłeś<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
24.04.2011 o 20:57 przez Michal_fci
Michal_fci
zawsze lepiej Pep niz Leo
24.04.2011 o 20:13 przez devil162
devil162
zdecydowane NIE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Guardiola jest mocno przereklamowanym trenerem , tak na prawdę praktycznie wiekszość trenerów z wyzszej polki majac taki sklad w Barcelonie by wszystko wygrała <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <br />
<br />
Już wolę Boasa jeśli na Mourinho nie ma szans
24.04.2011 o 20:12 przez adriano:)
adriano:)
Na pewno lepszy od Leonardo, więc jeśli nie będzie sensownych kandydatów na posadę trenera, to właśnie Pepa widziałbym na tym stanowisku.
24.04.2011 o 19:56 przez SlimShady
SlimShady
Pep nie byłby taki zły, choć osobiście marze o Villa Boasie.
24.04.2011 o 19:40 przez Arcadinho77
Arcadinho77
Jak by pep zostal trenerem Interu to jedyne co bylo by watpliwe to jego transfery <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> szmatanowicz -&gt; Eto'o <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> jeszcze ten ukrainiec chantorsky albo jak mu tam bylo <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
24.04.2011 o 19:34 przez Kusy
Kusy
zdecydowanie NIE
24.04.2011 o 19:19 przez Fqrve
Fqrve
NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.04.2011 o 19:19 przez luuki
luuki
won z guardiolą , tylko mourinho ;p
24.04.2011 o 19:17 przez pazzini7
pazzini7
niech nie gadają tylko dzialają <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<br />
jeszcze chcialbym odnieść się do Jacob3 boas ma byćtrenerem juve
24.04.2011 o 18:40 przez Castellazzi
Castellazzi
Jedyne z czym się zgodzę to ostatnie zdanie.
24.04.2011 o 18:14 przez LaBeneamata
LaBeneamata
Lepiej niech sobie siedzi Barcelonie.
24.04.2011 o 18:12 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
z Pepem to tylko taka zaleta że jest znany na całym świecie i raczej lubiany i mógłby działaś na plus przy transferach ciekawych piłkarzy, ale co do niego nie jestem przekonany
24.04.2011 o 18:07 przez czterydwafantazja
czterydwafantazja
ciekawe jaka będzie różnica między leonardo a pepe. wszak obaj preferują joga bonito które tak świetnie potrafi zneutralizować Mou<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
24.04.2011 o 18:06 przez microsoft666
microsoft666
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
24.04.2011 o 17:56 przez katax
katax
Niech się goni ten cały Pep <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
24.04.2011 o 17:56 przez Kebo
Kebo
Oby to były zwykłe plotki jeżeli nowy trener to tylko Mou albo Boas

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Rebelde 26.06.2026 23:04

U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln :D

HB 26.06.2026 23:02

BÓG DEMBELE

broda4991 26.06.2026 22:51

Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal

Claudio 26.06.2026 22:50

milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow

Cny 26.06.2026 22:49

armorim

Cny 26.06.2026 22:49

armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci

martins2000 26.06.2026 22:48

ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał

martins2000 26.06.2026 22:40

Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."

martins2000 26.06.2026 22:23

Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625622

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się