Pozostałe

Suning już w weekend przejmie 100% udziałów w Interze?! (22)

Autor:
Źródło: gazzetta.it
2 miesiące temu
2076
22
Suning inter

Najprawdopodobniej już w następny weekend będziemy świadkami ważnego wydarzenia w historii Interu. 

Mianowicie: chodzi o sprzedaż 31% akcji klubu, które posiada Erick Thohir. Kupcem tych akcji ma być oczywiście Suning. Jak sugeruje Gazzetta dello Sport negocjacje weszły w kluczowe stadium, a prawnicy obu stron pracują nad zakończeniem całej transakcji. Już w ten weekend, prawdopodobnie w Hong Kongu, ma dojsć do spotkania pomiędzy obiema stronami, co dowodzi, że porozumienie jest już naprawdę blisko i prawdopodobnie właśnie po tym spotkaniu Suning zostanie właścicielem 100% akcji Interu. 

Banki włączone w przebieg wykupu tj. Goldman Sachs i Linx Capital, pracują nad wyceną akcji posiadanych przez Ericka Thohira, mówi się o 200 milionach euro. Po zakończeniu całej transakcji nowym prezydentem Interu ma zostać Steven Zhang. 

W związku z prawdopodobnym odejściem z klubu Ericka Thohira - jakie jest Wasze zdanie na temat jego udziału w historii Interu? Pozytywna, czy raczej negatywna ocena?

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Udinese

Kadra Udinese na mecz z Interem (1)

14.12
14:57
Marotta

Prezentacja Marotty w czwartek (0)

11.12
18:49

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.10.2018 o 09:21 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Ok 54 banki zarobione od początku sezonu do teraz. Genialnie! Liczę że faktycznie wzrost przychodów spowoduje że worek z pieniędzmi na transferowe bomby przede wszystkim w środku pola się rozwinie. Wiele nie trzeba. Rafinha plus Def pomocnika na wzór niezapomnianego Cambiasso i skrzydła. Wtedy antyjude będzie można uznać za coś realnego.
10.10.2018 o 17:51 przez Ciechan20
+3
Ciechan20
Użytkownicy @IlCapitano i @Orzeu genialnie opisali kadencję Thohira w Interze. Z punktu widzenia finansów i marketingu facet ma spory plus. Szkoda tej niefortunnej wypowiedzi o holenderskim tercecie, bo z tego również zostanie zapamiętany.
10.10.2018 o 16:09 przez interista1987
+1
interista1987
W podobnym czasie kiedy Thohir kupowal Inter sprzedawany byl Milan i wartosc rywala byla o wiele wieksza. Trzeba dziekowac Thohirowi za pomoc w odbudowie klub_, prawdziwym prezydentem nigdy nie byl ale po jego przejeciu klubu to jego biznes stal sie biznesem klubu wiec gdyby on byl w plecy to klub takze.
10.10.2018 o 14:01 przez Endru
Endru
Thohir dobrze nas wypromowal w Azjii przykul zaInteresowanie Suning to teraz moze sie zawijac, prawdziwy biznesmen. Chwała mu za to , ze zostawia nas w ogarnietych rekach, a nie jakiejs firmie krzak.
10.10.2018 o 12:48 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Dzięki Thohir za "początek odbudowy", ale najwyższa pora się pożegnać, Forza Suning!
10.10.2018 o 09:40 przez KoBa
+3
KoBa
Niektórzy mają sapy, że Stevie jest bardzo młody, ale już nauczył się języka, obycia w klubie, mechanizmów - jest zaangażowany w projekt i co najważniejsze, mieszka w Mediolanie. Pomijając oczywiste korzyści z przejęcia przez Suning całości udziałów, sama zmiana na stanowisku trenera z prezesa-widmo Thohira na medialnego Stevena będzie korzystna.
10.10.2018 o 09:25 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Ależ mi Suning imponuje. Ciekawe jakie zmiany zajda gdy przejmą 100%
09.10.2018 o 23:47 przez Kondzik
+1
Kondzik
Udziały kupił. A długi czasem nie były oddzielnie liczone ? To było pewne że po wejściu Suning wartość klubu wzrosnie, tymbardziej po awansie do LM. Dlatego to jest biznesmen, wie co zrobić by zarobić. Ale dziękować mu trzeba.
09.10.2018 o 22:52 przez Towarzysz
+4
Towarzysz
Co ciekawe, Thohir kupił swego czasu 70% udziałów za 270 mln, teraz 30% sprzedaje za 200 mln, co oznacza, że od tamtego czasu wartość Interu, można powiedzieć, wzrosła o aż 73%!
11.10.2018 o 13:19 przez interbig
interbig
był, całkiem niedawno art na ten temat, i o ile wszystko dobrze pamiętam, to wzrost wartości był nawet wyższy
09.10.2018 o 22:21 przez Kondzik
+2
Kondzik
Erick swoje zrobił. Wyciągnął nas z bagna w którym byliśmy po jaja. To jest biznesmen. Taniej kupić, drożej sprzedać. I to mu się udało. To też dzięki niemu jesteśmy gdzie jesteśmy. Było wiadome że on nie ma do tego głowy żeby aż tak iść w sport jak Suning. Teraz tylko niech zatrudnia Marotte i jestem spokojny o przyszłość bo kapitał jest tylko kieszeń nie może się jeszcze otworzyć.
09.10.2018 o 22:58 przez Diaby_10
Diaby_10
Dokładnie. Nic dodać nic ująć !
09.10.2018 o 22:17 przez bodzio1911
+4
bodzio1911
Ja myślę że młody Zhang jest kibicem Interu od małego A ojciec zamiast konsoli i FMa kupił mu klub, no bo przecież kto bogatemu zabroni xD
09.10.2018 o 21:55 przez kierek
kierek
Erick podniósł klub z finansowej przepaści, znalazł sponsora w postaci Suning Group dzięki czemu Inter znowu zaczyna miejmy nadzieję być top marką w Europie. Po przejęciu 100% akcji licze,że zaczną inwestować w klub jak katarczycy z City czy PSG.
09.10.2018 o 22:02 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Mordo oby nie, tu ma być racjonalny biznes a nie szastanie hajsem. Jak jeszcze przybędzie Marotta, to będę spokojny całkowicie.
09.10.2018 o 21:27 przez IlCapitano
+23
IlCapitano
Ustalmy fakty: Thohir zakupił klub od Morattiego i zastał go w stanie tragicznym. Pod względem finansowym odnotowaliśmy spory wzrost, nasprowadzał sponsorów i ogarnął strukturę zarządzania. Pod względem marketingowym wykonał bardzo dobrą robotę, a na końcu - co najważniejsze - znalazł mega poważnego inwestora w postaci Suning. Przeprowadził nas przez te bagno post Moratti i sprzedał klub odpowiednim ludziom. W skrócie: nie powinien być tu szkalowany, wręcz przeciwnie. Dzięki grubciu indonezyjski za wszystko, ale przy Suning jesteś malutki. Dobrze, że w porę zrozumiałeś, że Twój czas się skończył, bo Inter musi wskoczyć na poziom top. Pozdro 600 kuzynku, powodzonka tam, kto ma wiedzieć ten wie i pamiętaj słowa matki.
09.10.2018 o 21:34 przez Orzeu
+8
Orzeu
Ma plusik ode mnie za przejęcie klubu i przeprowadzony rebranding, no i w sumie największy za znalezienie Suning i przekonanie do inwestycji. Ale powiedzmy sobie szczerze - to nie był idealny Prezydent, to nie był pasjonat piłki nożnej, to nie był człowiek zaangażowany w Inter. Wydaje mi się, że to od początku było działanie ukierunkowane tylko i wyłącznie na zarobek: zakupić po okazyjnej cenie wielką markę, lekko ją przypudrować i sprzedać po kilku latach z dużym zyskiem.

Młody Zhang wydaje się być przeciwieństwem - jest cały czas w klubie, widać że mocno mu zależy na sukcesie, nawet sobie Lambo sprawił w kolorach Interu. No sportowy świr po prostu.
09.10.2018 o 22:11 przez Kaniol
+1
Kaniol
PAGANI HUYARA też ma w kolorach InterU - pozytywny świr
10.10.2018 o 14:14 przez Orzeu
+1
Orzeu
a no faktycznie :O, czyli ma 2 w kolorach Interu :D
10.10.2018 o 21:21 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Thohir nie mógł więcej zrobić, bo zwyczajne przestało go to finansowo. Zrobił tyle ile mógł i w nagrodę zarobi na sprzedaży swoich udziałów. Każda strona wygrywa i to jest najważniejsze. Jak suning przejmie 100% udziałów, to w końcu będą mogli inwestować w Inter na pełnej kurwie, że tak powiem brzydko.
09.10.2018 o 21:14 przez Orzeu
+1
Orzeu
Jak się Indora pozbędą to spodziewam się jeszcze większego zaangażowania grupy Suning w Inter - i dobrze!
09.10.2018 o 21:12 przez Claudio
Claudio
Kolejny krok ku stabilizacji w klubie.
Oby to była prawda.

Shoutbox

kusy 16.12.2018 01:58

Oki

Alfa 16.12.2018 01:37

tak

kusy 16.12.2018 01:36

Aha

Alfa 16.12.2018 01:36

http://livetv.sx/pl/ tu tez macie

maverik 16.12.2018 01:31

polecam

Kredence 16.12.2018 01:25

to pewne

Kredence 16.12.2018 01:25

sprawdze to

maverik 16.12.2018 01:11

http://nbahd.net/ takich stronek jak ta jest kilka :D

maverik 16.12.2018 01:09

no to polecam ta ruska strone :D ale tam nie trzeba znac ruskiego zeby sie polapac :D i tez jest opcja zmiany na angielski

Kredence 16.12.2018 01:09

no na zywo to wiem, wlasnie czasem chce cos z nocy obejrzec i tylko skroty 10 min mi zostaja na Yotoube

maverik 16.12.2018 01:08

a na zywo to wiadomo reddit i nbastreams :D

maverik 16.12.2018 01:07

720pier.ru jako torrenty w jakosci HD i 60 klatek, albo na nbahd.net tam wrzucaja w czesciach ale nie trzeba pobierac

Kredence 16.12.2018 01:07

dokl

maverik 16.12.2018 01:07

w sensie takie z retransmisji?

Kredence 16.12.2018 01:07

w sensie gdzie sac ogladales

Kredence 16.12.2018 01:07

gdzie ogladasz mecze z nocy?

maverik 16.12.2018 01:06

Sacramento gra chyba nastepny mecz z Dallas, takze czekam :D

Kredence 16.12.2018 01:06

i to bialy czlowiek :D

Kredence 16.12.2018 01:06

19 lat

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    16

    46

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    16

    32

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    16

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    11

  • 3

    Ciro Immobile

    10

  • 4

    Mauro Icardi

    9

  • 5

    Francesco Caputo

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Torino

    0 - 1

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19864

Liczba newsów: 32297