Reprezentacje

Świetny występ Sebastiano Esposito (10)

Autor:
Źródło: inf. własna
30 dni temu
2100
10
Sebastiano Esposito Włochy

Reprezentacja Włoch u-19 świetnie rozpoczęła eliminacje do Mistrzostw Europy. 

Sebastiano Esposito został najlepszym graczem w meczu przeciwko Malcie, który Azzurri wygrali pewnie 2-0. Piłkarz Interu strzelił w tym spotkaniu bramkę, a w drugiej połowie dołożył asystę przy golu Riccardiego.

Jak widać, młody gracz Nerazzurrich notuje dobre występy nie tylko w klubie, ale i w narodowych barwach. Włosi prowadzą aktualnie w swojej grupie i są faworytami do awansu z pierwszego miejsca.

 

 

Zobacz też

Romelu Lukaku Belgia

Lukaku z powołaniem do reprezentacji (0)

08.11
18:25
reprezentacja włoch

LGdS - Sensi i Barella pewni powołania na EURO 2020 (4)

15.10
19:38

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.11.2019 o 19:05 przez Gajdzik
Gajdzik
Musi w końcu ktoś z naszej młodzieżówki wypalić i będzie to Esposito! ;)
14.11.2019 o 16:09 przez oster
+2
oster
Hmm z taką Maltą to oni powinni wygrać minimum 6:0 A Esposito powinien zdobyć że 3-4 bramki, nie ma czym się zachwycać po meczu z amatorami...
14.11.2019 o 17:06 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Dobrze, że jak Zaniolo przez pół roku dobijał do pustej albo strzelał po rykoszecie to była ekstaza.
Esposito to złoto i da nam jeszcze mnóstwo pociechy
14.11.2019 o 17:40 przez Kondzik
Kondzik
oster jak widać wymagasz od gościa jakby był Messim. Jedyny gość który wybija się znacząco z naszych młodych A tobie mało xD co za naród
14.11.2019 o 18:20 przez oster
+2
oster
Kondzik
Jakby strzelił Hiszpanii czy niemcom to bym zrozumiał ten zachwyt ale Malta to żaden przeciwnik i naprawdę 2:0 to bardzo marny wynik jak na potencjał tej reprezentacji...
14.11.2019 o 18:30 przez oster
oster
I dodam jeszcze że Austria U19 wygrała z Giblartarem 14:0 przy podobnej klasie przeciwnika więc 2:0 to bardzo słaby wynik...
14.11.2019 o 19:29 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
Człowieku, porównujesz Gibraltar, który w ostatnich 10 spotkaniach strzelił 0 bramek i stracił 62 do Malty, która w swoich 10 ostatnich spotkaniach straciła 21 bramek, strzelając przy tym 7 - dodatkowo, Gibraltar oczywiście wszystkie 10 spotkań przegrał, a Malta zanotowała 2 remisy i 2 zwycięstwa - prawdziwy znawca z Ciebie.
15.11.2019 o 07:12 przez VVujek
VVujek
oster, Jeśli Malta się okopała w polu karny to wynik jest jak najbardziej normalny.
15.11.2019 o 21:23 przez ddamiann17
ddamiann17
Widzę, że jedyne na co Cię stać, to dać minusa 😂 cóż za argumenty 😂 idź się lepiej schowaj do nory i z niej nie wychodź, bo to co piszesz, jest po prostu słabe i kompletnie odrealnione 👍
16.11.2019 o 19:19 przez oster
oster
Jak skończy jak Longo to zobaczysz ze nie warto było się zachwycać bramką w meczu z... Maltą, ja będę się zachwycał jak zacznie strzelać lepszym reprezentacjom albo w Serie a.. Malta to żaden przeciwnik.

Shoutbox

mastersnake 14.12.2019 03:32

Co jest?😎

Nerazzurri83 14.12.2019 03:06

Jest tu jakiś cwaniak ?

Ojciec SB 13.12.2019 22:37

wyklepie sie

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Ljarro 13.12.2019 18:13

Piter, to jakie masz auto że to zauważyłeś? Że się każdy chce pokazać?

Yascarr 13.12.2019 16:44

No i gdzie te łamaki dzisiaj bo chce dużo postawić

WirtuozTaktyki 13.12.2019 16:43

cieszy tak liczna reprezentacja Interu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29042

Liczba newsów: 35411