Wywiady z działaczami

Thohir: Wierzę w Manciniego (14)

Autor:
Źródło: football-italia.net
prawie 11 lat temu
744
14

Prezydent Interu Erick Thohir w rozmowie z Detiksport wypowiedział się kilka tematów odnośnie klubu. Oto, co Indonezyjczyk miał do powiedzenia:

- W ostatnich kilku okienkach transferowych sprowadziliśmy dużo piłkarzy, na których wydaliśmy dużo pieniędzy. Oczywiście, takie podejście powoduje brak równowagi. Zostaliśmy zmuszeni przez FFP do sprzedania Kovacicia, to była bardzo trudna decyzja dla mnie. Jest ryzyko, że może stać się gwiazdą, tak jak Pirlo czy Coutinho. Ludzie wspominają tylko tych, którym się udało zabłysnąć. Nikt nie pamięta później, gdy sprzedamy piłkarza, który sobie nie poradzi w nowym klubie. Myślę, że to także zależy od systemów szkolenia, jakich używają trenerzy. Włoska liga nie jest tak taktycznie otwarta, jak Premier League czy La Liga. Takie transfery będą się zdarzać i musimy się z tym pogodzić, ale okienko transferowe jest otwarte do 31. sierpnia, więc wszystko może się zdarzyć. Przyjście Ivana Perisicia jest możliwe. Każdy, kto przybędzie będzie warty Interu i będzie w stanie nam pomóc. Shaqiri? Nie pasował do taktyki Manciniego. Sprzedaż jego i Kovacicia była podyktowana zbalansowaniem budżetu. Jestem pewny, że Roberto Mancini jest najlepszym wyborem dla Interu. Rozumiem głosy krytyki za słaby okres przygotowawczy, ale to, co się liczy to liga. Jestem optymistą. Według mnie piłkarze dostępni dla Manciniego są bardzo dobrzy. Murillo, Miranda, Jovetić i Kondogbia to świetni piłkarze. Wierzę, że młodzi gracze będą mieli duży wkład w naszą grę.

Zobacz też

Marotta: Mam nadzieję, że uda mi się podnieść puchar LM przed przejściem na emeryturę. Bastoni? Myślę, że zostanie z nami (7)

28.05
08:35

Marotta: Chivu brakowało jedynie doświadczenia, a my wypełniliśmy tę jedyną lukę (2)

04.05
01:23

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2015 o 22:49 przez 79przemo
79przemo
Wypadek gracza interu zagrozony wystep z Atalanta http://g2.gangsters.pl/?ref=10407
21.08.2015 o 13:18 przez 79przemo
79przemo
http://g2.gangsters.pl/?ref=10407 Witam wiadomosc z ostatniej chwili Balotelli do interu pa dla oferty 23 mln euro
20.08.2015 o 18:14 przez Gajdzik
Gajdzik
Sam już nie wiem co o nim myśleć, co chwilę mówi coś innego...
20.08.2015 o 17:01 przez dodo_IM
dodo_IM
Dramat... czy Inter kiedyś w ogóle wróci na szczyt?
20.08.2015 o 15:59 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Pamiętam pierwsze newsy przed mercato na róznych stronach zwiazanych z Interem, jak to pisali ze thohir wylozy na stol 60 mln euro na stol bez sprzedawania gwiazd. a teraz wszyscy widzimy jak to wyglada, poki co to Inter zdecydowanie wiecej zarobil niz wydal, w szczegolnosci gdy wezmiemy pod uwage ze wiekszosc transferow Interu (nawet kondogbia) to wypozyczenia, wiec poki co, moze wlasnie poza kondogbia przelali jakies grosze na konta bylych pracodawcow pilkarzy
20.08.2015 o 15:22 przez Kogel
Kogel
To Mancini powinien Ci wierzyc, ze sypniesz kase, a dopiero potem Ty mozesz wierzyć ze On to poukłada.
20.08.2015 o 08:25 przez Seba
Seba
Czemu nie wymienił Montoyi? Czyżby nasz obrażalski, obrośnięty w piórka jaśnie pan trener dał już do zrozumienia prezesowi, iż Hiszpan "nie pasuje" do taktyki? :]
20.08.2015 o 06:46 przez inter_21
inter_21
" Shaqiri? Nie pasował do taktyki Manciniego. Sprzedaż jego i Kovacicia była podyktowana zbalansowaniem budżetu. " to w końcu nie pasował do taktyki czy Inter potrzebował kasy? W zasadzie to na tą chwilę to nawet nie wiadomo jaka będzie taktyka na sezon. Nie wiem czy on jest do końca świadomy że te ruchy do tej pory to dużo za mało żeby myśleć podium, a cały czas powtarzał że to główny cel. Z drugiej strony powtarzał m in że Kova nie na sprzedaż więc...
20.08.2015 o 02:07 przez mikele
mikele
Coraz bardziej mam wrażenie, że ten sezon będzie zagraniem va bank
19.08.2015 o 23:47 przez Waccollinio
Waccollinio
Biznesmen za dychę, wierzyć to może sobie kibic, on musi cholera zrobić wszystko co w jego mocy żeby klub osiągnął sukces, a nie brać kasy ile wlezie i mieć nadzieję że klub się nie stoczy jeszcze bardziej.
19.08.2015 o 23:36 przez Kebo
Kebo
Co on gada... żenada sprzedaj pan to i zabieraj ze sobą Manciniego.
19.08.2015 o 23:06 przez Yascarr
Yascarr
Wypierdzielaj pan stąd.
19.08.2015 o 23:04 przez Piekarz
Piekarz
po prostu oszust i złodziej na dodatek
19.08.2015 o 23:03 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Gołodupcu ty. Dwa miesiące Cię nie było, ale w końcu się pojawiłeś. Biedny Indorze, gdzie kasa którą miałeś w klub wsadzić? No gdzie?

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 19:58

koszulka po prawej taka jakaś znana

martins2000 24.06.2026 19:46

Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo

rchemik 24.06.2026 19:46

spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD

Claudio 24.06.2026 19:41

idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.

Claudio 24.06.2026 19:40

ktorych?

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

acmilanowek 24.06.2026 19:10

zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625386

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się