Plotki transferowe

Transfer Kovacica do Interu niemal pewny! (63)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
17 dni temu
4452
63
Kovacic2

Wydaje się, że przejście Mateo Kovacica do Interu jest już niemal pewne. Chorwacki pomocnik jest prawdziwym celem transferowym, a jego nazwisko było głównym tematem spotkania Piero Ausilio, Giuseppe Marotty i kierownictwa Realu Madryt.

Inter ma już aprobatę pomocnika Realu Madryt, który wraca do hiszpańskiego klubu po spędzeniu roku na wypożyczeniu w Chelsea.

Jak napisała La Repubblica:

Kovacic wróci do Interu po Realu i Chelsea. Fiorentino Perez wycenia go na około 60 mln euro, a Inter oferuje wypożyczenie z opcją wykupu. Chorwat dał już zgodę na swój powrót do zespołu Nerazzurrich, w którym grał przez 30 miesięcy do lata 2015.

Zobacz też

Daniele De Rossi

Di Marzio: Fiorentina, Milan i Bologna walczą o De Rossiego (1)

25.06
10:51
Nicolo Barella

Optymizm w sprawie przenosin Barelli do Interu (2)

25.06
08:41

Komentarze (63)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.06.2019 o 04:58 przez oster
oster
Na Intermediolan.com nic o tym szrocie nie piszą więc miejmy nadzieję że to jakieś bzdury napisane przez redakcję.
09.06.2019 o 22:22 przez Chuchu
+1
Chuchu
Kovacić jest spoko, ale 60 mln € to raczej mocno przesadzona cena za niego. Chętnie go u nas znowu bym zobaczył, ale czy w tej cenie nie ma kogoś ciekawszego?
09.06.2019 o 21:47 przez Seba.
Seba.
Prawda jest taka, że lepiej było zostawić wtedy Kovacevica, niż kupować Kondogbiego. Swoją drogą Chorwat byłby obecnie najbardziej utytułowanym piłkarzem Interu :D

- 1 x Mistrzostwo Hiszpanii
- 2 x Superpuchar Hiszpanii
- 3 x Liga Mistrzów
- 3 x Klubowe Mistrzostwo Świata
- 1 x Liga Europy

Przybywaj mistrzuniu.
09.06.2019 o 23:55 przez IlCapitano
IlCapitano
To Orlandoniego jeszcze sprowadźmy z emeryturki, niesłychany wychowanek i bardziej utytułowany od Buffona. Wkład w wygranie tych trofeów podobny jak Kovacicia
10.06.2019 o 15:38 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Popieram Sebe. Mancini zdemontował nam pomoc. Za umiejącego kierować grą drużyny Kovacica przyszedł Kondogbia, który z rozgrywaniem piłki nie ma za wiele wspólnego, a później lekką ręką oddał kolejnego, który umiał grać do przodu Guarina za Edera zostając w pomocy z Medelem, Melo, Kondo oraz jedynym kreatywnym Brozo.
09.06.2019 o 20:37 przez Steryd1986
-1
Steryd1986
Won z nim , kolejny Brzozovic!
09.06.2019 o 20:37 przez Imrahil
+1
Imrahil
ogólnie dobra i dość zaskakująca opcja na pomoc
09.06.2019 o 19:48 przez Adi03
Adi03
Grał u nas i wie do jakiego klubu wraca, zna sie z Conte grał z kilkoma zawodnikami w Interze i Reprezentacji.Wspominajac zawodników których mieliśmy z Realu, dobrze na tym wychodzilismy.
09.06.2019 o 19:42 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Chwile się nie wypowiadałem, ale po plotkach transferowych i zatrudnieniu Conte (byłem przeciwny i dalej jestem - mam nadzieję, że to odszczekam) nie przewiduję aby kolejny sezon był dużo lepszy niż ten co minął. Do LM pewnie awansujemy jednak nie mogę uwierzyć w to aby Inter znów walczył przynajmniej o drugie miejsce. Czas pokarze ale walka o 2 miejsce w lidze i wyjście z grupy LM to musi być na przyszły sezon obowiązek.
FORZA Inter.
09.06.2019 o 19:19 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Mateo swego czasu nas ciągnął na spółkę z Mauro i od tego zaczął się budować nowy Inter. Nie ma co oceniać transferu przed skończeniem pierwszej rundy, bo wiele nas jeszcze może zaskoczyć. Skriniara też uważano za przepłaconego średniaka.
09.06.2019 o 18:11 przez ciechan
ciechan
Bardzo lubię styl gry Kovacic'a, uważam go za świetnego pilkarza i zdecydowane wzmocnienie. Przemyślany transfer, ze względu na to, że może grać na każdej pozycji w pomocy. Mam jedną obawę. Przychodzą zawodnicy, których liczby nie powalają. Nie ma zawodników w pomocy, którzy zapewniają bramki, prócz Naingollan'a i Vecino, kolejno bez formy oraz zbyt ograniczony w innych aspektach. Trzeba ufać Conte bo to jedyna nasza nadzieja na lepsze lata!
09.06.2019 o 17:36 przez Seba.
-1
Seba.
Czekam z niecierpliwością na jego powrót.
09.06.2019 o 16:34 przez SlimShady
+1
SlimShady
Kovavic na pewno dorósł piłkarsko przez ten czas, przedtem to była typową 10 teraz to zawodnik bardziej w stylu Krossa czy Rakitica. Jego przejście oznacza jednak pożegnanie z Ninją bo Barella chyba raczej pewny
09.06.2019 o 15:42 przez maverik
+1
maverik
Na wypożyczenie z opcją wykupu może przyjść. Nie przekonuje mnie on, ale w takiej formie transferu nic nie ryzykujemy. W miejsce beznadziejnego J.Mario jak znalazł.
09.06.2019 o 15:22 przez Granat105
+4
Granat105
Ale was boli. Spotkań Chelsea to też raczej nie oglądaliscie. Lepszy od każdego naszego pomocnika prócz Najgo, i w końcu zawodnik który potrafi kogoś przedryblować i zagrać do przodu. Wiadomo że lubi znikać podczas spotkań, ale od tego mamy speca Conte by ustabilizował jego wahania formy. Bez wątpienia brać na wypożyczenie.
09.06.2019 o 16:13 przez IlCapitano
+5
IlCapitano
Od Borowika też lepszy? Nie wydaje mnie siem
09.06.2019 o 17:22 przez kibol123
+3
kibol123
Borowiak to umi zagrać 5 meczy na sezon popalić się a później to już tylko macha łapami jakby się uczył latać :D
10.06.2019 o 10:49 przez Guarin
Guarin
To i tak dużo więcej niż Kowaczycz
10.06.2019 o 15:32 przez AveCaesar
AveCaesar
Kova nie macha łapami dlatego Brozo jest cały czas widoczny, a Kova znika. To, że jest czy nie jest lepszy od Brozo to nie jest żaden argument bo jest lepszy od 80 % naszej pomocy, z której jak wiadomo tylko Brozo i Najgo się nadają, reszta ma kłopot z podaniem do najbliższego partnera.
09.06.2019 o 15:06 przez AveCaesar
AveCaesar
Godin, Kolarov, Danilo, Kovacic, Barella, Dzeko, Lukaku - ładnie zaczęlibyśmy okienko :D Jeszcze tylko jakiś pomocnik do środka (Pellegrini ?) i Conte ma gotową ekipę.
09.06.2019 o 13:35 przez djguclo87
djguclo87
Pieknie to by wygladalo Srodek pomocy kovacic - Barella/nainggolan i Brozovic cofniety :)
09.06.2019 o 13:27 przez kovacic10
kovacic10
Ja się bardzo cieszę jeśli do nas wróci. W końcu ktoś kto umie rozegrać w środku pola fajnie piłkę, a na pewno to nie będzie jedyny transfer do środka pomocy.
09.06.2019 o 13:30 przez oster
-3
oster
Ta oferma ma 25 lat i jest wciąż uważana za talent a tacy ludzie są przegrani, nie ma się z czego cieszyć...
09.06.2019 o 13:03 przez Wisniapl
+2
Wisniapl
Jedynie wypożyczenie bez przymusu wykupu. Uzupełnienie pomocy. Na ławę, bo do pierwszej 11 się nie nadaje. Kolejny wieczny talent.
09.06.2019 o 13:01 przez Czarson
-1
Czarson
Jesli wypozyczenie z opcja wykupu to szukamy opcji low cost, od samego poczatku.

Najgo out a w jego miejsce ktos bez charakteru, fajnych zolnierzy dobiera sobie Conte


Nasze mercato Barella, Kova, Pellegrini( zalezy do Icardiego) + jakis gowniak ligowy, z czym go ludzi
09.06.2019 o 12:49 przez kibol123
+4
kibol123
Co wy k... Za głupoty wypisujecie to hit... U nas grają tuzy Vecino, Gaglia, Valero, Mario a wy nie chcecie Kovacicia? Gościa który rozgrywa piłkę jak marzenie (no tak nie przebił się w Realu w Chelsea grzał ławkę) faktycznie to mu ujmuje wkoncu Casemiro Modric itp. to slabiaki albo w Chelsea tam Kante Barkley czy ukochany Sariego Jorginho który gra co by nie zrobił (no i w finale LE wystawili kove bo chcieli dać odpocząć innym graczom wkoncu Arsenal miał przegrana tuż przed meczem...) Patrxycie na niego przez pryzmat że nic nie osiągnął w Interze, z kim miał osiągnąć ja się pytam? Jak na moje patrząc to Kovacic będzie ogromnym wzmocnieniem środka pola dla Interu i wielkie tak dla niego.
09.06.2019 o 12:54 przez oster
-6
oster
Co ty za bzdury wypisujesz, był jednym z gorszych w tamtym kiepskim Interze i został oddany pierwszym frajerom bez żalu co złożyli ofertę, w Realu tyle znaczył że nawet Ronaldo do dzisiaj nie wie jak on ma na nazwisko, szrot i nic więcej
09.06.2019 o 13:59 przez RedKhmer
RedKhmer
Oster to chyba fan Vecino i Valero.
09.06.2019 o 14:55 przez oster
oster
Nie jestem fanem Vecino ani Valero tylko nie chce w klubie ofermy która jest niechciana przez dwa europejskie kluby bo zaniżał poziom w drużynie, on jest słaby
09.06.2019 o 17:19 przez kibol123
+2
kibol123
Pierwszy frajerzy "Real Madryt" z lapanki go wzięli jak kiedyś Niemcy :D ....w którym wygrał 3 LM może nie jako postać pierwszoplanowa ale naoewno nie zbędna dobre sobie, skoro Kovacic był najgorszy w drużynie to ty chyba Inter Turku oglądałeś a nie Mediolan zresztą o czym gadać z takim gościem, który przeczy faktom... A no i wiadome Inter jest na wyższym poziomie niż jakiś Real czy Chelsea to po co mają ściągać odpadki to przecież powinnno być na odwrót Real powinien się zabijać o Dalberta 😄
09.06.2019 o 21:19 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Dodam tylko, że Wesley i Cambiasso to też odpady z Realu. Ale co tam, kupmy pierwszoplanową postać ze Spall czy Sassuolo :)
09.06.2019 o 12:41 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Oby oby. Nasz najlepszy pomocnik w czasach kiedy był u nas. Niby była wtedy potrzebna kasa a jakoś te 30 baniek zaraz przeznaczyli na Kondo którego przygodę w klubie chyba każdy pamięta... Razem z Brozkiem, Barella I Najgo lub kimś bardziej konkretnym stwozyliby fajna pomoc. Bez porównania do biednego Valero i vecino..
09.06.2019 o 12:21 przez Guarin
+2
Guarin
Tytuł mylący bo nikt z środowiska gracza nie potwierdził nawet zaczętych rozmów.
09.06.2019 o 12:14 przez oster
-7
oster
No to czekamy teraz ja Kuzmanovicia, Jonathana i paru innych i cofamy się do sezonu 14/15 , Marotta obudź się człowieku i nie kupuj tego SZROTU !!
09.06.2019 o 12:05 przez Vancore
+1
Vancore
Jesli na tego placka pojdzie 60 mln to bedzie to dramat fest. Za tyle to mozna kupic klase lepszego gracza bez problemu.
09.06.2019 o 15:42 przez Bonhart25
Bonhart25
Na przykład kogo?
09.06.2019 o 11:59 przez Drakan83
Drakan83
Nie rozumien, czemu większości przeszkadzają kwoty o których piszą w newsach, za ile ktoś by mógł przyjść. Wyszliśmy na prostą, mamy dzianych właścicieli...jak nas stać, nie przeszkadza nam FFP i chce go trener...to niech nawet 60 mln za niego zapłacą, a za Lukaku 100...to ich kasa, a nam kibicom z prywatnych nie ubędzie. Całę lata z zazdrością patrzeliśmy na kluby angielskie, hiszpańskie czy PSG...to teraz jak się do nich zbliżymy z wydatkami, to mi to akurat nie przeszkadza.
09.06.2019 o 11:55 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Witam Mateuszka
09.06.2019 o 11:00 przez Stachoo
+3
Stachoo
Poziom newsów jak na pudełku i to na newsa głównego. Żadnego pewnego transferu nie ma, a na stronie ogłaszane jak oficjalka.
09.06.2019 o 11:26 przez ddamiann17
ddamiann17
Jak widać, dobrze znasz pudelka - niestety w takich portalach /stronach nie gustuję. Zaś jeżeli chodzi o transfer - nikt nie napisał, że jest to transfer oficjalny. Co więcej, masz napisane w tytule 'NIEMAL pewny', więc nie jest to ogłaszane 'jak oficjalka'. Kovacic się zgodził na wypożyczenie do Interu, a dogadanie się z Realem jest kwestią czasu (co pokazuje fakt, że w poprzednim sezonie Kova również był na wypożyczeniu). Więc bardziej jak ten news, to Twój komentarz nadaje się do pudelka.
09.06.2019 o 12:28 przez Stachoo
+2
Stachoo
Damian odbija sz piłeczkę zamiast przyznać się, że słabo to wyszło. Napisałem to może zbyt mocno, ale jak widzisz po kilku komentarzach, nie tylko ja tak sądzę. Bez spina.
09.06.2019 o 14:34 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Absolutnie bez żadnej spiny, bo przecież nie o to chodzi :D co nie zmienia faktu, że do pudelka jeszcze nam daleko :) Pozdr
10.06.2019 o 09:48 przez Stachoo
Stachoo
Robisz dobrą robotę, więc jako czytelnik wybaczam ten tytuł :D Pozdro!
09.06.2019 o 10:47 przez oster
-3
oster
Nieeeeee, pierwszy transfer Marotty będzie FATALNY i na szkodę klubu, z tym szrotem w składzie nie ma szans rywalizować z Juve o mistrza. Marotta wracaj do Juventusu i tam go kup !! !
09.06.2019 o 10:48 przez Rajin
Rajin
NIe spinaj się tak, póki co to plotka jakich wiele
09.06.2019 o 12:04 przez oster
-2
oster
Ale ten dzban grał tragicznie kiedyś u nas, rezerwowy w Realu, rezerwowy lub na trybunach w Chelsea , w reprezentacji przeważnie najgorszy , nie trawię tego drewnianego dzbana
09.06.2019 o 10:45 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Ddamian zachowaj te wykrzykniki na oficjalne transfery, chyba nie ma sensu w dodawaniu ich do każdej ploty przewijającej się w mediach.
09.06.2019 o 11:29 przez ddamiann17
ddamiann17
A co Ci przeszkadzają wykrzykniki? Służą one wyrażeniu dodatkowych emocji, a skoro transfer wydaje się być prawie pewny, to można dać wyraz temu za, pomocą wykrzyknika. Bez przesady
09.06.2019 o 11:38 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Według mnie to on jest tak pewny jak opady śniegu jutrzejszego ranka. Wykrzyknik przy newsie zawierającym jedynie spekulacje, bo żadnego potwierdzenia to tam nie ma, wydaje mi się głupim pomysłem i tyle. Szanuję Twoje zaangażowanie i czas jaki poświęcasz dla napisania newsów, ale jako użytkownik tego jakże zacnego portalu pozwalam sobie na skomentowanie ich treści jak i formy.
09.06.2019 o 11:44 przez ddamiann17
ddamiann17
Oczywiście, masz takie prawo i jeżeli uważasz, że coś jest nie tak, to śmiało pisz :) obgadamy sytuację dotyczącą wykrzyknikow w redakcji i zobaczymy, co z tym zrobić :) Pozdr.! ⚫🔵
09.06.2019 o 10:41 przez Rebelde
+1
Rebelde
Zagraniczne newsy jeszcze dodawały, że te 60mln jest mocno "elastyczne". Więc tą kwotę trzeba brać z przymrużeniem oka. A co do Kovacica, to bardzo dobra opcja. Wypożycza go, ocenią i zobaczymy. A zdobędziemy doświadczonego pomocnika i dodatkowo większe fundusze popłyną na wzmocnienie innych pozycji. Dla mnie duży plus dla Marotty
09.06.2019 o 10:22 przez danielinter
+1
danielinter
60 mln ? Hahahaha

Shoutbox

Tifosinho 26.06.2019 03:48

https://www.flashscore.pl/zawodnik/banana-yaya/QgKwQjp6/ Tymczasem w kadrze Kamerunu :D

Adin 26.06.2019 00:19

ma tam dojsć Totti, De Rosii etc

Adin 26.06.2019 00:19

Słyszłaem że Sampa ma byc nową Romą

Adin 26.06.2019 00:18

fajne byłoby w przypadku braku możliwości zakupu Cebellosa capnąć Pellegriniego za 30 baniek

Adin 26.06.2019 00:17

wiem

Adin 26.06.2019 00:17

nie widze Romy walczącą o top 4 w przyszłym sezonie

Nitrogen 26.06.2019 00:17

Totti wysapał ze do 30 czerwca potrzebują 50-60 mln na konfie

Adin 26.06.2019 00:16

Kolarov i Florenzi chyba odejdą

Adin 26.06.2019 00:16

Za Manolasa ma przejsć Diawiara plus kasa

Nitrogen 26.06.2019 00:16

Nic. Póki co tylko Dzeko pewny odejścia

Adin 26.06.2019 00:15

co tam się odpierdziela

Adin 26.06.2019 00:15

ja teraz bardzie czytam newsy związane z As Romą niż nawet z Milanem

Adin 26.06.2019 00:15

aha

Nitrogen 26.06.2019 00:14

Perin won. Buffon zgodził sie na wice

Adin 26.06.2019 00:14

hmm to co będzie z Perinem i Szczęsnym

Nitrogen 26.06.2019 00:14

No, ale co on podał w tym newsie? To co było wiadome, że piłkarz chce a problem będzie z klubem

Adin 26.06.2019 00:13

Nitro Torreira to było sci fiction jeszcze tydzien temu

Nitrogen 26.06.2019 00:13

De Ligt jeszcze nie jest pewny

Adin 26.06.2019 00:13

a nie De Ligt

Nitrogen 26.06.2019 00:12

Petarda to jest Buffoniak w Dżuwe

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26210

Liczba newsów: 34218