Plotki transferowe

Transfer Kovacicia tylko w przypadku odejścia Nainggolana (29)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
4 miesiące temu
1617
29
Kovacic2

Inter cały czas spogląda w stronę Mateo Kovacicia.

Priorytetem jeśli chodzi o transfery do środka pola pozostaje Nicolo Barella, ale nazwiska Chorwata również często przewija się w rozmowach kierownictwa klubu. 25-letni pomocnik mógłby przybyć do Mediolanu niezależnie od sprowadzenia Barelli, ale tylko w sytuacji, gdy z drużyną pożegna się Radja Nainggolan. Jak informuje Corriere dello Sport, aby Ninja opuścił Nerazzurrich, potrzebna jest oferta w wysokości ok. 30 mln euro lub wypożyczenie z klauzulą obowiązkowego wykupu. W tej sprawie mieli już rozmawiać Piero Ausilio oraz agent Belga, Alessandro Beltrami. Sam zawodnik chce pozostać w Mediolanie i przekonać go do ewentualnego odejścia będzie trudno.

Zobacz też

Kevin Lasagna Udinese

Lasagna otwarty na transfer do Interu (3)

14.10
13:34
Roberto Gagliardini

Stefano Pioli interesuje się Gagliardinim (11)

12.10
13:53

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.06.2019 o 18:24 przez oster
oster
Mam nadzieję że Radka zostanie a ten wiecznie rezerwowy podobno mający jakiś talent zawodnik do nas nie przyjdzie, starczy już tych konfliktowych przybyszów z Bałkanów
14.06.2019 o 17:50 przez el_loco
el_loco
Powiedzcie dlaczego nie zaInteresowaliśmy się Rabiotem?
Zwłaszcza przy tej ustawie i fakcie, że Nasz Prezes zakomunikował jakiś czas temu o kontraktowaniu zawodników którym kończy się umowa.
14.06.2019 o 18:10 przez ciechan
ciechan
Oddajemy Icardiego, bierzemy Rabiot. To już wolę zostawić Icardiego, żeby to on syf robił w szatni.
14.06.2019 o 18:49 przez el_loco
-1
el_loco
Przy Core nie byłoby syfów
14.06.2019 o 16:41 przez MaestroWalt
MaestroWalt
Ja myślę, że te wszystkie polotki spowodowane są charakterem Radji i trybem życia. Gazety nie bez powodu snują przypuszczenia, że Conte może go przez to nie chcieć. Spall go ściągnął autorsko i ma swoja odpowiedzialność, Conte woli miec spokoj.
Co do mnie licze, że Radja zostanie, a Mateo w promocji wypozycza
14.06.2019 o 16:13 przez kibix
-1
kibix
Wywalić te zgniłe jabłko. Choćby był lepszy niż Zico i Pele razem wzieci zabierać stąd tego psa rzymskiego
14.06.2019 o 16:01 przez Vancore
Vancore
Nainggolana nie da sie zastapic za mniej niz 70 mln a my go chcemy pogonic za 30 i wziac w jego miejsce kogos kto nie strzela i nie asytuje prawie w ogole. Na rynku graczy klasy Radji jest za malo zeby sie go pozbywac z klubu zanim nie przyjdzie ktos w jego miejsce, bo szanse ze ktos realnie zastapi go i wniesie przynajmniej tyle co on sa marne. Pewnie po pierwszym treningu z nowym trenerem juz wiecej nie przeczytamy o tym ze Rdzio jest na sprzedaz.
14.06.2019 o 13:37 przez Dyl87
Dyl87
Radji trzeba dać szanse jeszcze jeden sezon zobaczymy co pokaże
14.06.2019 o 13:22 przez AveCaesar
AveCaesar
A Kovacic z Barellą i tak jak najbardziej się przydadzą w środku pola bo oprócz Radji i Brozo to tragedia.
14.06.2019 o 13:20 przez AveCaesar
AveCaesar
Też kompletnie nie rozumiem chęci sprzedaży Nainggolana.
14.06.2019 o 12:45 przez Kazam
Kazam
Chuchu napisał:
Wymiana Rottweilera na Labradora.
Nie obrażaj Labradorów Chuchu
14.06.2019 o 12:41 przez Chuchu
+2
Chuchu
Wymiana Rottweilera na Labradora.
14.06.2019 o 12:16 przez Endru
+3
Endru
Wole zeby Nainggolan zostal i co ma piernik do wiatraka jak to dwaj inni pilkarze calkiem rozni od siebie.
14.06.2019 o 11:34 przez Windykator
+1
Windykator
Nainggolan jest jedynym gościem ze środka pola, który potrafi zdobyć bramkę zza pola karnego i jeśli ktoś miałby go zastąpić to tylko o podobnym profilu. Poza tym Belg doskonale rozumie się z Dzeko, Lukaku jest jego rodakiem, więc też szybko temat ogarną. Nie rozumiem pomysłu jego oddawania, no chyba, że zapolujemy na Milinkovicia-Savicia lub Fernandesa, ale to się raczej nie wydarzy.

Kovacic to opcja low cost do pomocy, bo istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że będzie dostępny na wypożyczenie, a wiadomo, że po odejściu Valero i Joao Mario będą dwa miejsca do pomocy. Jedna droga opcja czyli Barella, druga tania - czyli Kovacic.
14.06.2019 o 10:51 przez danielinter
+1
danielinter
Wole polamanego Nainggolana niz wieczny talent Kovacic
14.06.2019 o 11:13 przez kusy
+1
kusy
Ale polamany Radja nie będzie wtedy na boisku. Ja tam wolę zdrowego Radje cały czas :P
14.06.2019 o 10:44 przez Sempre_Inter
+1
Sempre_Inter
Nie jestem zachwycony Barellą, natomiast plotki łączące nas z bezjajecznym, bezpłciowym Mateuszkiem, to już zakrawa na kpinę. A plotki informujące o chęci pozbycia się Radzia, to powoli się we mnie krew gotuje.
Wiem, że nie ma co się podniecać plotkami transferowymi, ale póki co nazwiska, które są z nami łączone nie powalają na kolana.
Nie rozumiem, też do końca zachwytów nad Lukaku. Wielu moich kumpli kibicuje MU i jak ich pytam na temat Belga, każdy twierdzi, że jak Inter go weźmie za taką kasę to będziemy największymi frajerami, gdyż Lukaku to drewno jakich mało.
14.06.2019 o 10:44 przez Guarin
+1
Guarin
Mateo Kowaczycz mój Boże
14.06.2019 o 10:37 przez SETE
SETE
tzn ze chcemy sprzedac Radje za 30 mln, a potem kupic Kovacica za 60 ? na tyle zostal wyceniony przez Pereza
14.06.2019 o 10:32 przez Dyl87
+3
Dyl87
cały czas to samo te same informacje inaczej przetworzone ..... Inter zacznij działać na maxa !
14.06.2019 o 10:28 przez Orzeu
Orzeu
Radja > Kovacić
14.06.2019 o 10:23 przez Kazam
Kazam
Intermed1 napisał:
Jak to? Przecież wczoraj był KROK OD InterU!
XD

bo to był "Mały krok dla człowieka ale wielki krok dla ludzkości"
14.06.2019 o 16:25 przez Vancore
Vancore
Maly krok dla czlowieka ale dla karla normalny.
14.06.2019 o 10:19 przez DonDawido
+1
DonDawido
Dreptacz za biegacza? No niekoniecznie. Radja jaki jest, taki jest, ale na boisku zawsze zostawiał serce i płuca.
14.06.2019 o 10:18 przez LukeInter
LukeInter
Szkoda, że tak do tego podchodzą, on jako wsparcie dla ninjy i brozo, mógłby tworzyć solidny trójkąt środka pomocy. Gdyby Barella jeszcze doszedł, to jeden solidny gracz na ławce zawsze by siedział.
Ale jak nie on, to może będzie ktoś inny.
Ja cały czas czekam, na obiecany prezent od zarządu dla kibiców, miał być hit, a na razie nie ma nic. Stiven do dzieła :D
14.06.2019 o 10:17 przez intermed1
+1
intermed1
Jak to? Przecież wczoraj był KROK OD InterU!
XD
14.06.2019 o 10:10 przez KoBa
+2
KoBa
Kolejny argument za pozostawieniem Radka.
14.06.2019 o 10:18 przez DonDawido
DonDawido
Chciałem napisać dokładne to samo.
14.06.2019 o 10:10 przez Kazam
+3
Kazam
No i dobrze, Radek musi zostać. A kovaczycz jako jego następca brzmi jak jakiś niepoważny, niesmaczny żart

Shoutbox

Skepta 14.10.2019 23:18

do rotacji

Skepta 14.10.2019 23:18

trzeba bedzie esposita wziac

Skepta 14.10.2019 23:18

brawo, alexis widze sie juz zesral

Lopez 14.10.2019 21:50

To zwykly boczek jest

Klinsi64 14.10.2019 21:22

ukry maja chyba fajne perspektywy mistrzami świata w u20 w koncu zostali

Klinsi64 14.10.2019 21:21

nie opusciłem

kusy 14.10.2019 21:21

Taka mocna troche ta Ukraina 🇺🇦

Chuchu 14.10.2019 21:18

Klinsi a opuściłeś jakiś marsz KODu?

Klinsi64 14.10.2019 21:16

tez lubiłem swego czasu

kusy 14.10.2019 21:16

Lubie kabaret moralnego niepokoju

Klinsi64 14.10.2019 21:16

no ja byłem pewny że PO wygra

Chuchu 14.10.2019 21:14

Fascynuje mnie, że są ludzie, którzy myśleli, że PiS jest w stanie przegrać te wybory

Klinsi64 14.10.2019 21:13

piszę o moralnym :D

Klinsi64 14.10.2019 21:13

nie wiem czy on ma w ogóle kregosłup

Klinsi64 14.10.2019 21:12

kusy za to nie ma problemów pewnie :D

Chuchu 14.10.2019 21:10

Tak mówię, żeby mi ktoś wieku nie wypominał :P

Lopez 14.10.2019 21:10

Chuchu musisz kija w du... do kręgosłupa przymocować

Chuchu 14.10.2019 21:10

Z kręgosłupem to od dziecka problem miałem

kusy 14.10.2019 21:09

Kręgosłup pada?

Chuchu 14.10.2019 21:08

No więc wiem o czym mówię

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 04 października

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 05 października

  • FT

    SPAL

    1 - 0

    Parma

  • FT

    Verona

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Milan

Niedziela, 06 października

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Lecce

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Lazio

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Napoli

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28728

Liczba newsów: 34929