Plotki transferowe

Trwają rozmowy w sprawie transferu Thahitha Chonga (11)

Autor:
Źródło: football-italia.net
10 dni temu
1823
11
Inter 2020/21 footy headlines home kit domowka

Inter wciąż szuka przeróżnych opcji na wzmocnienie swojego składu w nadchodzącym sezonie. Porozumienie z Thahithem Chongiem coraz bliżej?

 

Według najnowszych doniesień Nerazzuri są coraz bliżej uzgodnienia warunków kontraktu z utalentowanym Belgiem, jednak obie strony wciąż dzieli zauważalna różnica co do zapisów umowy.

 

Młody skrzydłowy potwierdził już, że nie zamierza przedłużać obecnie obowiązującego go kontraktu z Manchesterem United i chce latem zmienić klub, będąc dostępnym jako wolny agent, bez kwoty odstępnego. Z tej sytuacji zamierza skorzystać Inter, chociaż do walki o podpis Chonga włączył się również Juventus. Możemy się już chyba powoli przyzwyczajać do tego, że w najbliższym czasie będziemy coraz częściej konkurować ze Starą Damą.

 

Według ostatnich doniesień Inter zaproponował piłkarzowi roczne zarobki na poziomie 1,5 mln euro, a sam piłkarz oczekuje kwoty 2 mln euro plus bonusy. Największym problemem stojącym na drodze porozumienia jest jednak wysokość premii, której zażyczył sobie agent reprezentujący zawodnika. Z pierwotnie oczekiwanej kwoty 7 mln euro miał podobno zejść do 5 mln euro, jednak zanosi się na długie negocjacje, ponieważ Inter jest gotowy zapłacić jedynie 1,8 mln euro.

 

Jak oceniacie szanse na ten transfer? Chcielibyście zobaczyć Chonga w koszulce Interu?

 

Zobacz też

Lautaro Martinez

Don Balon - Real Madryt szykuje ofertę za Lautaro Martineza (12)

18.02
13:31
Mauro Icardi Koszulka

Przez Paryż do Turynu? (13)

20.02
13:21

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.02.2020 o 23:02 przez SlimShady
SlimShady
Po co nam skrzydłowy nawet tak perspektywiczny. Politano i Peresic odeszli ponieważ nie ma do nich pozycji
11.02.2020 o 13:36 przez Jacenty
Jacenty
Nawet kompilacje z YT nie przekonują, a to już coś znaczy... Mnie osobiście jego gra przypomina odrobinę Lukaku...Jordana...
11.02.2020 o 11:26 przez bobogol
bobogol
420 & FIFA20 - te patrz, Chong hehehehehehehe am I driving ok, kaj mosz Cheecha
/ tyle wiem o nim ja, oby Marotta i Conte jednak trochę więcej ;)
11.02.2020 o 11:02 przez inter30
inter30
Jeździec bez głowy, ale że darmo to go gdzieś wypożyczą i później pogonią z jakimś zyskiem, tak to widzę. Z drugiej strony w tamtym śmiesznym MU nawet duże gwiazdy piłki w momencie przyjścia zaczynają się kopać po czole więc może takich jak on też to dotyka a po odejściu coś pokaże, MU obecnie nie jest żadnym wykładnikiem czyjejś formy/umiejętności
11.02.2020 o 10:30 przez jaszczomb
jaszczomb
Cienias z niego, tyle co widziałem go w ManU to się ostro kopał po czole. Można go wziąć tylko po to aby na nim zarobić, w każdym innym przypadku gość jest zbędny.
11.02.2020 o 09:50 przez KoBa
+1
KoBa
Z tego co czytałem, to miałby u nas grać na wahadle.
11.02.2020 o 00:33 przez mastersnake
+8
mastersnake
Manchester United. Kiedys kazdy piłkarz marzył aby tam grać. Teraz każdy chce stamtąd spier..lać.
11.02.2020 o 00:31 przez Endru
+1
Endru
Nie chce go. Totalne beztalencie pamietam jak wszedl z PSG i biegal wszedzie jak oszołom.
10.02.2020 o 23:18 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Na pewno fajna opcja tylko, że to boczny napastnik więc ciekawe na jaką pozycje mielibyśmy go przekwalifikować, środkowy napastnik ? wahadłowy ? Chyba bliżej mu do napadu. Byłaby szansa na fajny młody atak Chong, Esposito, Pinamonti + np Lukaku ;)
10.02.2020 o 23:23 przez AveCaesar
AveCaesar
Albo może Bonazzoli się jeszcze ogarnie :D
10.02.2020 o 23:12 przez SETE
+1
SETE
Szczerze , to kompletnie nie znam gościa.

Shoutbox

horrorshow86 20.02.2020 21:42

No jak już się dostaje za sztuczki techniczne to i za takie wyśmianie bym się nie zdziwił

Yascarr 20.02.2020 21:42

dobry wariacik ten Babel

Alfa 20.02.2020 21:42

przeciez on cisnie beke

Alfa 20.02.2020 21:42

niby za co

horrorshow86 20.02.2020 21:41

Nie dostał za to kartki? XD

Alfa 20.02.2020 21:37

xddd

Nitrogen 20.02.2020 21:36

xD

horrorshow86 20.02.2020 21:29

Ma wszy?

Endru 20.02.2020 21:29

Zacząłbym grac Godinem de vrijem i bastonim a Skriniar niech odpocznie i glowe wyczyści

Claudio 20.02.2020 21:28

ale Roma się prosi o gola

Endru 20.02.2020 21:28

Biraghi Vecino dd out to pewne i to widac najlepiej w meczu z amatorami Godin dzis master class defence

horrorshow86 20.02.2020 21:26

Na miękko

maverik 20.02.2020 21:24

wyebac z zydami masakra jakas

SETE 20.02.2020 21:14

Sanchez mi się podoba , mimo ze chaotyczny , ale widać ze chce udowodnić ze stać go jeszcze na dobry poziom , szanuje

Claudio 20.02.2020 21:13

roma 1

Claudio 20.02.2020 21:13

ale murawa w Glasgow...a gosc narzekal na tą w Mediolanie :D

Claudio 20.02.2020 21:12

no ale ta czerwona kartka mu za bardzo nie pomogla z formą :P

Alfa 20.02.2020 21:12

no ewidentnie po tym zawieszeniu i plotach lautaro myslami w barcelonie

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 21 lutego

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Napoli

Sobota, 22 lutego

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    SPAL

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 23 lutego

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Lecce

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Christian Eriksen numer

(Sneijd)Eriksen. Nie dla każdego? (9)

08.02
13:07
Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    24

    57

  • 2

    Lazio

    Lazio

    24

    56

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    45

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    39

  • 6

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    24

    35

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    26

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    14

  • 5

    Josip Ilicic

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27115

Liczba newsów: 35892