
Portal CalcioMercato opublikował dzisiaj swój raport, z którego wynika, że Inter będzie chciał zaoszczędzić pieniądze na odejściu trzech zawodników środka pola.
Pierwszym z nich jest Matias Vecino, który praktycznie cały sezon zmaga się z kontuzją i tym samym nie będzie w dalszych planach klubu. Inter liczy na zarobek w okolicach 10 mln euro z tytułu sprzedaży gracza.
Drugi pomocnik to Arturo Vidal. Sam transfer Chilijczyka nie okazał się niewypałem, jednak jego kontuzje i fakt, że przegrał walkę o skład z Christianem Eriksenem sprawia, że stał się zbyt kosztownym rezerwowym. Piłkarz zarabia 6.5 miliona euro rocznie, a wliczając w to włoski podatek na zatrudnianie obcokrajowców, kwota brutto za pensję piłkarza zamyka się w 8 mln euro.
Trzeci gracz to Radja Nainggolan. Nerazzurri liczą na permanentne przenosiny zawodnika do Cagliari, co pozwoli zaoszczędzić klubowi kolejne miliony.
Komentarze (8)
Na dzisiaj w kolejności Radja Naingollan, Joao Mario, Lazaro , Sensi , Vecino , Gagliardini ... to są gracze których koniecznie trzeba sprzedac.
Na same wypłaty tej 6-ki Inter wydaje ponad 15 mln euro rocznie
Radja - romek niech spada na stałe do Sardynii
Vidal - kosztowny, daje za mało
Gaglia - drewno jakich mało, nawet w tartaku by się nie wyróżniał
jak dla mnie wszyscy powinni odejść, niestety z doswiadczenia wiemy, że to nie realne
potrzebujemy graczy do pomocy, którzy wniosą coś do gry,będą rywalizować o skład z trójcą Brozo/Barella/Eriksen
De Paul, Locatelli, może ktoś z zagranicy
wiadomo, transfery gotówkowe, to raczej nie wchodzą w gre, ale kto wie, może np 10 mln i Pinamonti i bonusy i któregoś z wymienionych uda się pozyskać