Plotki transferowe

TS - Bayern i Chelsea po Icardiego (11)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
11 miesięcy temu
39
11
fcinter serwisowe

Kilka dni temu pojawiły się pogłoski mówiące o tym, że Mauro Icardi może zostać następcą Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Teraz rzekomo kolejny klub byłby zdecydowany sprowadzić kapitana Interu w swoje szeregi. 

Według informacji Tuttosport, także Chelsea jest gotowa zapłacić klauzulę wpisaną w kontrakt Argentyńczyka, która wynosi 113 mln euro. Mając jednak na uwadze ostatnie wypowiedzi 24-latka na temat przywiązania do Nerazzurrich, taki ruch wydaje się mało prawdopodobny. Spokój zachowuje także dyrektor Interu, Piero Ausilio:

- Nie obawiamy się utraty Mauro. Jego przeznaczeniem jest Inter, jestem tego pewien.

 

 

 

 

Zobacz też

Piero Ausilio

Kolejni zawodnicy z wolnego transferu? (16)

16.10
15:08
Mauro Icardi

40 mln euro + Modrić za Icardiego (23)

19.10
21:01

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.11.2017 o 18:01 przez DonDawido
DonDawido
Jakoś nie widzę Bayernu rzucającego €113mln za jednego zawodnika. Chelsea dopiero suszy parafki na kontrakcie z Moratą, a mieliby ściągać zawodnika, który zrobi z niego rezerwowego? No takk średnio bym powiedział, tak średnio... (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2wfKiVlsE_4)
13.11.2017 o 17:54 przez piotrekninter
piotrekninter
spokojnie, Bayern nie wyda tyle na grajka,bedzie wolał kupić Niemca z jakiegos Moengladbach czy Schalke za 30 mln
13.11.2017 o 17:27 przez Lopez
Lopez
Miszczu Ty za to dalej twardo udajesz gościa,z którym można pogadać o piłce,kogoś kto chciałby "niby"aby mediolańskie kluby wróciły "na swoje miejscie" a u siebie na stronie plujesz na Nas jak i na Inter. Jeszcze masz czelność tutaj przychodzić i pouczać innych.
13.11.2017 o 16:32 przez grzybek010
grzybek010
Ten Bayern, którego rekordowy transfer do 45 baniek za Tolisso, miałby kupić Icardiego? I co jeszcze? Chelsea, która kupiła Moratę za 70 baniek i ma obsadzoną 9tkę też jest śmiechu warta. Jedyny kierunek jaki jest dla Mauro prawdopodobny to Hiszpania, kiedy tamtejsi napastnicy pójdą w odstawkę, ale jestem pewien, że jeżeli awansujemy do LM to tego lata nas nie opuści.
13.11.2017 o 14:56 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Beka z osób, które wierzą w odejście Maurito wybitnego Ikardiego. NIE MA NA TO SZANS. On zostanie u nas na wiele lat
13.11.2017 o 14:36 przez Luciano
Luciano
Jestem więcej niż pewny, że Icardi nie odejdzie w zimie, jeśli zabraknie zakwalifikowania się do LM w tym sezonie to raczej na pewno odejdzie latem
13.11.2017 o 14:05 przez miszcz
miszcz
Kibice Interu tak bezkrytycznie przyjmują newsy z Tutto-frutti? Ponoć ogarniacie Calcio. Po masie fejkow i latach oczerniania obu mediolańskich klubów nic się nie nauczyliście?

Icardi ma łeb na karku, myślę że poczeka jeszcze jeden sezon by zobaczyć czy ten Inter wypali. Jeżeli już odejść to chyba tylko Real, MU,Barca,City lub PSG. Tylko te kluby mogą złożyć ofertę nie do odrzucenia.

P.S. Pozdro dla majoneza/hardego co dalej twardo udaje milaniste na innej stronie. A może to u was udaje Interiste?
13.11.2017 o 13:58 przez Endru
Endru
Nigdzie mu nie bedzie lepiej niz w Interze. Poza gra w LM ma tu wszystko .
Drużyna ułożona pod niego , brak godnego konkurenta , czego chciec wiecej ? :)
13.11.2017 o 13:16 przez bodzio1911
bodzio1911
Ja tam nie wierzę w jego przywiązanie do Interu a raczej przywiązanie do nowych kontraktów co sezon o które skutecznie Walczy Wandzia
13.11.2017 o 13:07 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
won z łapami. Wszystko jest możliwe według mnie Mauro może się połasić na kaske a ślepa wiara w jego deklaracje może się skonczyć rozczarowaniem w chuuj.
13.11.2017 o 12:49 przez bodzio1911
bodzio1911
W końcu musiał przyjść dzień kiedy zgłoszą się po niego najbogatsi, nie zdziwie się jak odejdzie. Chelsea może dać mu dwa razy wyższy kontrakt, lepsza liga. Większe perspektywy. W Bayern wątpię oni nie płacą takich pieniędzy a makro jak odejdzie to tylko jeśli ktoś zapłaci klauzulę.

Shoutbox

Dzonyy 21.10.2018 07:31

Już dzisiaj wyjaśniamy Milan

Skepta 21.10.2018 00:54

masz tu mordo luziverta

Skepta 21.10.2018 00:30

normalnie krysti

cristian08 21.10.2018 00:28

Fucking kozaczek

cristian08 21.10.2018 00:28

Uuu

Skepta 20.10.2018 23:59

free kodak

cristian08 20.10.2018 23:49

messi konti ;3

Chuchu 20.10.2018 23:42

rzecz jasna głową

Chuchu 20.10.2018 23:42

Barcelona - Inter, [1 - 2] 90'+3 Vecino

Endru 20.10.2018 23:03

na szczescie vecino wraca na barce to wyjasni ich

Endru 20.10.2018 23:02

dokladnie

Kredence 20.10.2018 23:00

tvp pewnie w zalobie , zaraz zmienia mecz na srode xD

Kredence 20.10.2018 22:56

oni sa jednak wybitnie uzaleznieni od karakana

Kredence 20.10.2018 22:55

Lessi kotuzja + baaaardzo mocno podejrzana defensywa farselonki wiec moze uda sie jakies 1-1 ugrac

Klinsi64 20.10.2018 22:54

taki milan to by rozjebał barce z 4-0,ale Inter to troche nizsza półka

Endru 20.10.2018 22:50

Zderzenie ze sciana w postaci Interu chodzilo mi o to ze Barca jeszcze w tym sezonie nie grala z druzyna tak dobrze zorganizowana w obronie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17739

Liczba newsów: 31890