Informacje z klubu

TS - Brakuje lidera w pomocy (10)

Źródło: sempreinter.com
ponad 10 lat temu
689
10

Tuttosport krytykuje Inter i Roberto Manciniego po porażce w meczu z Fiorentiną. Gazeta mówi, że nawet pomijając błędy w sędziowaniu ze strony Mazzoleniego to zespół pokazał swoją kruchość i brak lidera na środku pola.

Felipe Melo, który był zdyskwalifikowany, nie jest postrzegany jako lider. Medel przechwytuje wiele podań, jednak nie potrafi rozegrać piłki. Inter stracił 5 punktów w ostatnich minutach spotkań z Lazio (gol Candrevy), Sassuolo (gol Berardiego), Carpi (gol Lasagny) i Fiorentiną (gol Babacara). Dziennikarze z Turynu mówią, że w zespole brakuje takich zawodników jak Esteban Cambiasso czy Thiago Motta. Brakuje zawodników, którzy wiedzą, kiedy grę przyspieszyć, a kiedy ją zwolnić.

Winę za to ponosić ma trener, który w osobie Felipe Melo upatrywał lidera pomocy Interu. W swojej analizie powinien spojrzeć w CV Brazylijczyka, którego styl gry często nie współgra z punktem widzenia włoskich sędziów.

udostępnij

Zobacz też

Sky - szczegóły nowego kontraktu Cristiana Chivu (1)

27.05
11:13

Football Benchmark: Inter warty ponad 2 mld euro (13)

28.05
11:36

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.02.2016 o 22:50 przez Kusy
Kusy
po co sprowadzaliśmy w tym okienku Edera. to była totalna głupota
16.02.2016 o 20:58 przez interista1987
interista1987
Byl Banega do wyjecia za grosze. Teraz straty beda o wiele wieksze. Na 3 miejsce nie widze szans skoro nie ma polaczenia pomocy z atakiem a w takiej sytuacji jak niby taki gracz jak Jovetic mialby sie w koncu rozegrac? Mancini nie jet odpowiednim trenerem bo do tej pory nie potrafil sprawic aby on odpalil. Tylko trzyma go na lawie.
Shqiri zly, Podolski zly, Jovetic zly, Ljajjic zly. Perisic to byl pierwszy wybor Manciniego. Nalezy o tym pamietac.
Eder 12 goli teraz nie strzeli wiecej niz 3. Wychodzi na to,ze Sampa lepiej gra w ofensywie. Czyja to wina?
16.02.2016 o 20:32 przez Cupek20
Cupek20
Brakuje Soriano,Amadou Diawary, i Banegi dziękuje. Z amatorami typu Kondogbia - Brzozo-Melo serdecznie podziękować trzeba .
16.02.2016 o 16:01 przez Endru
Endru
nie mamy bocznych obroncow . Nasz jedyny boczny to Telles. Nie mam zadnego śpo co jest skandalem. Mamy jednego śp grajacego na poziomie eredivise a nie serie a , a mianowicie brozovica. Generalnie druzyna nam sie rozpadla. Odeszli Kova , Hernanes i Guarin a na ich miejsce nie przyszedl NIKT doslownie Nikt.Oni mysleli ze pociagna cala runde majac Melo ktory co mecz lapie kartke. Medela bez formy ktory nic nie wnosi od dluzszego czasu i Brozovica ktory prezentuje skilla na poziomie Dinama Zagreb ?? ? Kondogbia nie ma z kim grac , szkoda mi go bo ma potencjal. Zajmiemy w tym sezonie max 5 miejsce, wszystko powyzej bedzie mega sukcesem.
16.02.2016 o 15:43 przez inter_21
inter_21
Każdy to wiedział przed sezonem, każdy to widział w pierwszej rundzie a i tak banda kretynów zimą ściągnęła Edera
16.02.2016 o 14:56 przez Gofer
Gofer
Lepiej późno niż wcale
16.02.2016 o 14:12 przez Kebo
Kebo
Dopiero to ogarnęli :D ?
16.02.2016 o 13:11 przez Gajdzik
Gajdzik
Nic nowego nie odkryli, ale pierwszy raz od dawien dawna piszą prawdę!
16.02.2016 o 12:43 przez Drago194
Drago194
Wincyj Ederów i innych napastników !! ! No i nie zapominajmy że trzeba jeszcze ze 3 bocznych obrońców ściągnąć, bo Nagatomo potrzebuje zmienników.
16.02.2016 o 12:39 przez Clud
Clud
Kondogbia, Medel, Gnoukouri, Zonta, Brozovic ostatnio powolani na fiorentine odkryli k... ameryke

Shoutbox

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

furch001 26.06.2026 21:15

Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów

Tifosinho 26.06.2026 21:07

Ostigard pięknie zaczął mecz 😁

jaszczomb 26.06.2026 21:07

ale festwial spierdolenia na sb xd

rchemik 26.06.2026 21:05

spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki

Piotrek85 26.06.2026 21:05

Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.

Claudio 26.06.2026 21:04

Co roku obsrańsko w komentarzach w czasie okienek transferowych. Co roku nadzieje... :brawo:

El_Imprezatore 26.06.2026 21:02

na takiego jonesa nas stać

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:52

przeciez na ten moment nie ma zadnych celów bo wlasnie upadły

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625607

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się