Pozostałe

TS - Nowe życie Candrevy (27)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
13 dni temu
2193
27
Antonio Candreva główny

Ostatnie, zwycięskie spotkanie Interu z Bologną pozwoliło jednemu z zawodników Nerazzurrich się przełamać. Antonio Candreva - bo o nim mowa - po prawie półtora rocznej przerwie zdobył bramkę w lidze dla mediolańskiego klubu.

Jak donosi w dzisiejszym wydaniu Tuttosport, strzelony gol może dać włoskiemu skrzydłowemu nowe tchnienie w drużynie. Jeszcze miesiąc temu wydawało się, że 31-latek znajduje się na wylocie z klubu i wobec konkurencji w postaci Politano, Keity i Karamoh odejdzie z klubu, bądź będzie przyspawany do ławki rezerwowych. Okazuje się jednak, że sprawy mogą się potoczyć zgoła odmiennie. Ze składu ubył jeden konkurent (wypożyczenie Karamoh), a strzelona ostatnio bramka pokazała Luciano Spallettiemu, że doświadczony Włoch, dla którego było to spotkanie numer 300 w Serie A, może być jeszcze dla drużyny bardzo przydatny. 

Włoska gazeta przewiduje, że z doświadczenia Candrevy szkoleniowiec Interu może skorzystać już podczas spotkania z Tottenhanem. Według TS, kluczowy w tym przypadku może być fakt dobrej gry skrzydłowego w defensywie. Były zawodnik Lazio w tej kwestii imponuje Spallettiemu bardziej niż Politano, co może ostatecznie zaważyć przy wyborze składu na ten konkretny mecz.

 

 

Zobacz też

Ustawienie taktyka

Prognozowane składy Interu i Fiorentiny (1)

24.09
18:09
Nicola Rizzoli

Rizzoli: Wyrzucenie Spallettiego? Sędzia był za ostry (8)

24.09
14:19

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.09.2018 o 14:33 przez Orzeu
Orzeu
no a ja pamiętam Candrevę, który strzelił w Serie A dla Interu 6 bramek w sezonie, pamiętam Candrevę który 3 lata z rzędu wcześniej strzelał co sezon ponad 10 bramek dla Lazio w Serie A...
13.09.2018 o 14:19 przez koniar
koniar
Nowe życie i Joker to chyba zbyt dużo powiedziane. Pamiętacie ile razy gość strzelał w poprzednim sezonie i nie trafił do bramki, z tego co pamiętam to co najmniej 55 razy... Mam nadzieje że bedzie lepiej grał jak zostanie mu 20 minut gry, w całym meczu go nie widze, gość uporem maniaka dośrodkowuje co mu kompletnie nie wychodzi, kilka strzałów z dystansu mu wyszło, ogólnie moim zdaniem zdecydowanie przepłacony zawodnik, po co tyle mln wydawać na gościa który nie gwarantuje wzrostu poziomu.
12.09.2018 o 22:01 przez Kondzik
+2
Kondzik
Nowe życie to pan Antoni miał w Lazio. Wyszalał się szabelką w Rzymie i przyszedł do Mediolanu siedzieć na tarczy...
12.09.2018 o 22:31 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Najlepsze czasy niewątpliwie już za nim, ale w dalszym ciągu ma pewną jakość i jest doświadczony, niewątpliwie może nam dużo dać w tym sezonie. Oczywiście wchodząc z ławki, bo w pierwszym składzie widzę Politana Mateusza.
12.09.2018 o 21:27 przez Ibra1908
Ibra1908
Dużo biega, stara się, ale pewnego poziomu już nie przeskoczy i dokładnie jak niżej, jest niestety bardzo przewidywalny...
12.09.2018 o 15:42 przez Claudio
+7
Claudio
Ja tam Antonio lubiłem i chciałem by przyszedł z Lazio.
Ale teraz to max rezerwowy na dzisiejszy Inter.
Niestety, ale jest zbyt statyczny i przewidywalny. Nie te lata.
12.09.2018 o 15:35 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
Karamoh na wypożyczeniu, więc szansę na grę na pewno dostanie i tylko od niego zależy jak to wykorzysta, oby jak najlepiej!
12.09.2018 o 14:38 przez coalmeluck
+1
coalmeluck
Tak, i to wszystko po jednej dobrej zmianie. Czy mozemy zrobić glosowanie pt. 'NIE dla cytowania Tuttosport?' Macie moj pierwszy glos na 'TAK'.
12.09.2018 o 14:24 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Z tym "nowym życiem" bym nie przesadzał - wszedł na podmęczonego rywala, który otworzył się w 70 minucie spotkania, dzięki czemu Antek miał dużo więcej miejsca z przodu. Choć muszę przyznać, że samo wyjście na pozycję i co najważniejsze - pokazanie Perisicowi, gdzie ma podać - mogło zrobić wrażenie. Upatruję w nim raczej "Jokera", aniżeli gracza pierwszego składu - ale jeżeli będzie takim Jokerem, który wchodzi i strzela lub asystuje, to byłoby znakomicie. Myślę, że największy wpływ na niego ma konkurencyjność na Jego pozycji - nie może sobie teraz pozwolić na "człapanie" po boisku - musi w każdej minucie meczu dawać z siebie 150% :)
12.09.2018 o 13:38 przez Endru
+2
Endru
Talentu i umiejetnosci mu nie brak moze jeszcze wroci do formy z Lazio chociaz na ten sezon. Moim zdaniem to i tak powinen byc jego ostatni sezon u nas.
12.09.2018 o 15:14 przez domin98
+2
domin98
Moim zdaniem to on u nas na dłuższy czas nigdy nie osiągnął formy z Lazio. Miewał przebłyski świetnej gry, dlatego teraz liczę, że i w tym sezonie parę razy uda mu się błysnąć i chociażby z ławki wpłynąć na wynik. Z ławki, bo pierwszy skład bezapelacyjnie dla Politano
12.09.2018 o 12:37 przez danielinter
-1
danielinter
Jedna jaskolka wiosny nie czyni.Dalej mam nadzieje ze w ciagu roku odejdzie bo z takimi pilkarzami do przodu nie pójdziemy.
12.09.2018 o 12:18 przez VVujek
VVujek
Candreva przyda się jako zamiennik jego doświadczenie może zaprezentować, natomiast myślę, że Karamoh szybko wskoczył do składu Bordeaux i wróci silniejszy, może się okazać że wróci jako gwiazda L1
12.09.2018 o 11:34 przez Czarson
+1
Czarson
Widzę, że TS wyciąga bardzo daleko idące wnioski na temat postawy Candrevy po meczu z Bolognia...Co prawda zrobił to co do niego należy czyli zamienił świetne podanie od partnera na bramkę jednak nie przesadzajmy, oby był wartością dodatną ale niczego nie gwarantuje narazie.
12.09.2018 o 12:46 przez KoBa
+3
KoBa
To prawda, ale prawdą jest też to, że Candreva wyglądał co najmniej bardzo dobrze w okresie przygotowawczym i meczach kontrolnych.
12.09.2018 o 11:29 przez Est
+1
Est
Bez przesady. Candreva w meczu z Bologną pokazał tylko tyle, że jest świetnym zmiennikiem i idealnie nadaje się na wejście na boisko w okolicach 70-75 minuty na już podmęczonego rywala. To, że strzelił bramkę w ostatnich minutach spotkania wcale nie oznacza, że nagle odbudował się kondycyjnie i będzie w stanie ganiać całe spotkanie na skrzydle. Aktualnie Candreva nie ma startu do Politano. Spalletti powinien korzystać z usług Candrevy tylko na zasadzie jokera wpuszczanego w ostatnich minutach spotkania.
12.09.2018 o 12:03 przez Orzeu
+1
Orzeu
no tak, oczywiście, że nie ma startu do Politano. Jednak na taką Parmę Candreva wystarczy na skyrzdło
12.09.2018 o 12:15 przez VVujek
+4
VVujek
Nie przypominam sobie by Candreva miał kiedykolwiek problem z kondycja, jedynym problemem u niego była jedno wymiarowa gra, czyli ciągłe wrzutki. Zawsze zapierniczal z ataku do obrony/ z obrony do ataku.
12.09.2018 o 12:50 przez Orzeu
+2
Orzeu
miewał problemy z kondycją, zdarzało mu się w 2 polowie oddychać rękawami w niektórych meczach zeszłego sezonu
12.09.2018 o 13:36 przez Est
+1
Est
Nawet zdarzało mu się, że w drugiej połowie potrafił kompletnie zniknąć.
12.09.2018 o 14:45 przez VVujek
VVujek
Problemem nie była jego kondycja tylko brak zamienników, oddychanie rękawami możnaby w takim razie przypisać nawet dla niezmordowanego Perisicia bo temu też się zdarzało oddychać rękawami w 2 połowie. Dla mnie obaj zawodnicy kondycyjnie są koniami.
12.09.2018 o 11:26 przez Odet
+1
Odet
Hmmm, Totki przed meczem z nami grają arcytrudny mecz ligowy z Liverpoolem. Z tego co wiem ich Interesuje najbardziej liga i tam rzucą wszystkie siły. LM to dodatek, dlatego tu widzę naszą szansę (na wyjście z grupy).
A co do samego Candrevy, czujący na plecach konkurencję (czyt. ławkę) zawsze będzie wzmocnieniem.
Pozdr.
12.09.2018 o 17:56 przez mAstA
mAstA
U nas Serie A też priorytetem...
12.09.2018 o 11:00 przez Kazam
+1
Kazam
Wszystko zależy od Lucjana i walory Antka w defensywie mogą mieć kluczowe znaczenie przy wyborze składu. Myślę że łysa główka może się pokusić o Candreve w podstawie i wpuszczenie Politano w drugiej połowie na zmęczonego rywala. W obronie na pewno Antonio daje więcej pewności, ale to zależy też jakim wyjdziemy ustawieniem. Nie zamierzamy chyba skupiać się tylko na rozbijaniu ataków kogucików
12.09.2018 o 12:02 przez Orzeu
+2
Orzeu
nie zdziwię się, jak Antek zagra z Parmą, a Politano z Totkami
12.09.2018 o 13:51 przez LukeInter
LukeInter
Moim zdaniem zawodnik, który ma zagrać z Tottenhamem, powinien zagrać z Parmą przynajmniej 30 minut. Nic nie zastąpi ogrania meczowego, żaden trening ani gadanie trenera. Dlatego czy to będzie Politano, czy Candreva, czy ktokolwiek inny, powinien w drugiej połowie meczu z Parmą wejść na boisko.
12.09.2018 o 14:01 przez Orzeu
+1
Orzeu
no i tak pewnie będzie.

Shoutbox

maniekfci 25.09.2018 11:09

strzelać może nawewt Dalbert, musimy wygrywać zrozumcie

Michellaga 25.09.2018 11:08

wypadałoby zeby cos strzelił

maniekfci 25.09.2018 11:08

w dupie mam bramki Mauro, liczą się 3 punkty

Michellaga 25.09.2018 11:08

to juz bedzie 6 kolejka

Michellaga 25.09.2018 11:08

Licze mocno na bramke Mauro

maniekfci 25.09.2018 11:08

xd

FReeFonix 25.09.2018 11:07

pyerdolone ksiaomi, wejscie usb sie zepsulo na amen

Kazam 25.09.2018 10:49

dokl co

IlCapitano 25.09.2018 10:48

zresztą jak nie wygramy to podium nam zacznie odjeżdżać także nie ma zmiłuj niestety

Kazam 25.09.2018 10:48

ikar dzisiaj brameczka na bank

Kazam 25.09.2018 10:48

chlopaki dla spalla rozjada fiore

IlCapitano 25.09.2018 10:47

pierwsza ligowa wygrana na Meazza

IlCapitano 25.09.2018 10:47

robimy ich leciutko taka prawda

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Ze Spalettim czy bez

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Panowie dzisiajh pewny handicap

IlCapitano 25.09.2018 10:43

nie zdejmą mu przeciez to pewne

Kazam 25.09.2018 10:42

beka co

Lopez 25.09.2018 10:42

o 12 mają ogłosić decyzję ws. kary Spallettiego

Lopez 25.09.2018 10:41

Witam

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    5

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Lazio

    Lazio

    5

    9

  • 6

    SPAL

    SPAL

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • 21:00

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17612

Liczba newsów: 31671