Wywiady z piłkarzami

Valderrama: Guarin nie ma "cojones" (13)

Źródło: sempreinter.com
prawie 4 lata temu
131
13
fcinter serwisowe

Legenda kolumbijskiej piłki nożnej Carlos Valderrama wydał opinię o zawodniku Interu i reprezentancie Kolumbii - Fredy'm Guarinie. Z pewnością ciężko będzie ją zaliczyć do grona pozytywnych opinii.

- Guarin nie powinien się złościć, ponieważ jeśli chce to mogę policzyć jego wszystkie złe mecze, które zagrał do Kolumbii. Nie powinien sobie ze mną żartować, ja posiadam doświadczenie. Jeżeli już zakładasz opaskę kapitańską swojej reprezentacji to musisz udowodnić, że masz "cojones", a Guarin ich nie ma.

Cojones z j. hiszpańskiego: jaja

udostępnij

Zobacz też

Barella D'Ambrosio Politano

5 zawodników skomentowało mecz ze Slavią (1)

18.09
00:19
Samir Handanovic

Handanović: Slavia będzie ciężkim przeciwnikiem (0)

17.09
06:33

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.10.2015 o 08:33 przez Alabaa
Alabaa
Ameryki nie odkrył, ale zapomniał jeszcze dodać, że Guarin rzadko używa swojego mózgu :P
22.10.2015 o 23:53 przez Klinsi64
Klinsi64
@Mikson,skorpiona zrobił Higuita,taki ekscentryczny bramkarz,Valderrama rzeczywiście był wybitnym zawodnikiem
22.10.2015 o 23:12 przez Mikson
Mikson
Sorry Giu, Valderrama to bardfziej taka ciekawostka niż wybitny piłkarz, gośćiu który zasłynął odwaleniem scorpiona w meczu towarzyskim a tak to całą karierę grał w gównoklubach bez żadnych sukcesów a potem się zaćpał. Już wolę Guarina bez jaj.
22.10.2015 o 21:46 przez Giu Meazza
Giu Meazza
No Guarin może pomarzyć o jakimkolwiek wyróżnieniu, to "ŁAŁ". Guarin nawet w Polsce by nie wymiatał, tylko byłby przeciętnym grajkiem który raz na 4 miesiące palnie z dystansu.
22.10.2015 o 21:08 przez Guarin
Guarin
Giu Meazza-SETKA PELEGO ŁAŁ
22.10.2015 o 20:46 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Dodam że w tych gównoligach gdzie ten kolo jest potentatem asyst (MLS) to nawet Giovinco wymiata.
22.10.2015 o 20:42 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Tak, tak, właszcza że NIGDY nie grał w poważnym klubie tylko albo tułał się po amercyce połudiowej i północnej albo w Monteplier grał, to faktycznie wyznacznik zajebistości.
22.10.2015 o 20:18 przez Giu Meazza
Giu Meazza
To byl wirtuoz futbolu jakbyś nie wiedział, w przeciwieństwie do tego jakże gównianego śmietnika guarina który jest nikim przy Valderramie. Jest uważany do tej pory za najlepszego kolumbijskiego gracza w historii, statystyka asyst jest powalająca i jest w setce na liście Pelego, dziękuje.
22.10.2015 o 20:01 przez miniu86
miniu86
Guarin zaorany.
22.10.2015 o 18:43 przez Mateusz17
Mateusz17
Odezwal sie wirtuoz futbolu
22.10.2015 o 16:23 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Ale w jakim kontekscie to jest wypowiedz ? Guarin móił coś na temat gry w reprezentacji czy obraził w jakis sposób tego mopa na zdjęciu ? Może jakies wyjasnienie.
22.10.2015 o 16:07 przez Guarin
Guarin
BOJĘ SIĘ CO RAZ BARDZIEJ STAROŚCI ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY CZYTAM WYPOWIEDZI LUDZI W WIEKU TEGO IDIOTY
22.10.2015 o 16:01 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No w końcu ktoś poza sb powiedział, że guarin nie ma jaj :D
Przydałby się naszemu Guarę taki kop w kochones.

Shoutbox

Piter 21.09.2019 19:56

Conte zaczął trollować taka prawda

Icardi17 21.09.2019 19:56

Forza inter

Icardi17 21.09.2019 19:55

Sklad mi sie podoba

KŁANIEŚ 21.09.2019 19:54

dzieki neraz, jak zawsze, piontunia. FORZA !

Neraz1908 21.09.2019 19:54

klanies smacznego

TomHardy 21.09.2019 19:54

Z takimi gownami w skladzie mamy wojowac w lidze i LM

KŁANIEŚ 21.09.2019 19:54

dobra, zbieram sie, dzis meczyk ogladam z rodziną, na wyjezdzie hehe :) jade po przekąski i do rodziców :) elooo

VVujek 21.09.2019 19:54

uj cie to obchodzi, właśnie że odpisują ,a że tobie się to nie podoba to może schowaj się do piwnicy

rroossoonneerii 21.09.2019 19:54

Lipsk czerwo

Piter 21.09.2019 19:54

:D

TomHardy 21.09.2019 19:54

Wujek i jego ku rwa damrozjo i dobry sezon no ja p ie rdole kabaret

Piter 21.09.2019 19:53

potem dostaję wiadomość na mess że endru i vvujek to dwa największe debile

Piter 21.09.2019 19:53

dobra vujek zamknij morde serio, nikt tobie nie odpisuje a ty ciągle to samo wypisujesz

KŁANIEŚ 21.09.2019 19:53

:)

KŁANIEŚ 21.09.2019 19:53

ja nie zapomnialem, zagra lepiej niz candreva i lazaro

Neraz1908 21.09.2019 19:53

zapomnieliscie jak dd wybronil cialem wlasnym ostatni strzal milanu rok temu

VVujek 21.09.2019 19:52

DD zagrał bardzo dobry sezon a i tak piszą że to gówniak xd

Neraz1908 21.09.2019 19:52

koniec

Neraz1908 21.09.2019 19:52

cyniczne

KŁANIEŚ 21.09.2019 19:52

DAMBROSSIO NA wahadle :) to bylo tak pewne ze przy trojce godin, stefan, skriniar, moment i wroci na swoją nominalną pozycje....

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    4

    10

  • 2

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 3

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28544

Liczba newsów: 34747