Plotki transferowe

Vieira zostaje (34)

Autor:
prawie 17 lat temu
1546
34
Patrick Vieira wbrew wcześniejszym doniesieniom prawdopodobnie zostanie w Interze na najbliższy sezon. Ostatnio wiele mówiło się na temat powrotu Francuza do Premiership, jednak żadnych konkretów w tej sprawie nie było.

Vieira był w kręgu zainteresowań Tottenhamu oraz Arsenalu Londyn. Szczególnie ten ostatni klub łączony był z Vieirą, tym bardziej, że 33-letni reprezentant Trójkolorowych grał wcześniej w ekipie Arsene Wengera przez długi czas.

Patrick Vieira chciał grać regularnie w pierwszej drużynie, by móc liczyć na wyjazd w 2010 roku na MŚ w RPA, przez co początkowo chciał opuścić Inter. Jak jednak dowiedziało się Sky Sports, Vieira zmienił zdanie i postanowił pozostać w ekipie Nerazzurrich.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.08.2009 o 09:52 przez SlimShady
SlimShady
MATOŁ !! ! <br /> Widze, ze pieniądze są dla nie go ważniejsze niż sama, nie am do gościa szacunku, jeszcze jakby coś grał a nie taką padake. Jak zostanie ma co liczyć na powołanie czyli chyba już na dobre sie pożegnał z RP Francji
11.08.2009 o 18:48 przez Cny
Cny
E tam za gre na MŚ niee dostanie 6M, u nas tak :D
11.08.2009 o 17:40 przez Dynia
Dynia
mam nadzieje że to bedzie dla niego zmarnowany rok i nie pojedzie do RPA <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> Jose do boju pat na trybuny <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 15:24 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Bo Patryk to taka nasza kobieta. Lubi zmieniac zdanie <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 15:20 przez JulioCesar
JulioCesar
I się zaczyna. Może macie dużo racji że vieira może w sezonie się przydac,ale oby nie było tak że reszta niepotrzebnych też zostanie i będziemy mieli w kadrze 30 zawodników a nie będzie miejsc dla takich ludzi jak krhin,obi czy destro. Obym się mylił...
11.08.2009 o 15:05 przez Seba
Seba
aż zaniemówiłem jak to przeczytałem <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 15:02 przez mati1908
mati1908
nazwisko to on ma,ale jak wiadomo nazwisko samo nie biega po boisku. przez kolejny rok nastepne 5 baniek jak psu w dupe,niepotrzebny wydatek...
11.08.2009 o 14:52 przez Tomekk
Tomekk
zgadzam sie z kolegą wyżej jezeli myslimy o tym kto powinnien odejsc, powinni odejsc zawodnicy ktorzy wogole sie nie przydają.. <br /> <br /> Bardzo lubie Quaresme ale chyba duzo sobie nie pogra w tym sezonie. a Mancini? noo wlasnie Mancini..
11.08.2009 o 14:42 przez dichu
dichu
Nie mówcie o Vieirze w ten sposób wedle mnie to on jest nam przydatny jeżeli nie sprowadzimy pomocnika to mou go wystawia często w składzie wie że Patrick ma doświadczenie które w tym sporcie jest bardzo ważne !! ! być może popełnił w tamtym roku kilka błędów ale niema ludzi doskonałych jak przyjdzie Snejder nei wyjda mu 2 mecze to za rok będziecie mówić po co go ściągalismy sprzedac itd !! ! Dlamnie widać że Vieira pracuje nad sobą po meczach sparingowych superpucharze który oglądałem i oniebo lepiej się prezenyuje nieżeli Q7 Mancini a oprócz nich długa jest lista pikarzy zbędnych więc moze lepiej dac mu szansę jescze <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 14:42 przez Tomekk
Tomekk
czy ja wiem od Motty chyba gorszy nie jest
11.08.2009 o 14:31 przez Klanies
Klanies
Vieira chce zostać legendą Interu... <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 14:30 przez klusek
klusek
No właśnie. Nie jest dobrze, gdy w klubie zostają niechciani piłkarze, ale pozostawienie jeszcze jednego środkowego pomocnika na ławkę może nam wyjść na dobre (tym bardziej, że Mourinho na niego stawia). W końcu poza trequartistą raczej nie mieliśmy w planach kolejnych wzmocnień w pomocy.
11.08.2009 o 14:21 przez Piekarz
Piekarz
Gdyby zarabiał mniej, to nie miałbym nic przeciwko, żeby został i w mniej ważnych meczach odciążał podstawowych piłkarzy.
11.08.2009 o 14:13 przez tytusek25
tytusek25
Wątpię czy wogóle chciał odejść jesli warunkiem byla obnizka zarobkow.Płać Massimo i wyciagaj wnioski na przyszlosc<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 14:09 przez Kaniol
Kaniol
niech na emeryture idzie <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 14:03 przez sowik
sowik
nieeeeee.... <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> mam nadzieje, że będzie podawał ręczniki a nie grał w meczach <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 14:02 przez Andruś
Andruś
Lamatico tylko nie zapomnij, ze miejsce Motty z powodzeniem moze zajac Stanko
11.08.2009 o 14:01 przez adriano:)
adriano:)
Jak przyjdzie nasza upragniona &quot;10&quot;, to wtedy na defensywę może wskoczyć Stanko i ani Motta ani Vieira nie będą grali w podstawowym składzie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 13:52 przez Adriano_forever
Adriano_forever
To czyli kupujemy kupujemy a nic nie sprzedajemy. I znając życie Vieira bedzie w kadrze meczowej przed każdym meczem
11.08.2009 o 13:51 przez Lamatico
Lamatico
Przy obecnej dyspozycji Motty Partick ma duże szanse na pierwszy skład...
11.08.2009 o 13:48 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
nieeeeeeeeeeee !! !! !! !
11.08.2009 o 13:46 przez Ynter
Ynter
&quot;Ja wiedziałem, że tak będzie... Aha, aha, ja wiedziałem...&quot;<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 13:34 przez MarcoPolo
MarcoPolo
nie no masakra to tylko nazwisko i nic więcej
11.08.2009 o 13:33 przez Czarson
Czarson
i do czego on nam sie przyda ?;/
11.08.2009 o 13:28 przez mendoza86
mendoza86
co za koles !! !
11.08.2009 o 13:27 przez Andruś
Andruś
Do czego to doszlo zeby zawodnicy rządzili klubem.<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
11.08.2009 o 13:26 przez adriano:)
adriano:)
Tego się można było spodziewać. W grudniu Jose będzie narzekał, że ma za dużą kadrę.
11.08.2009 o 13:22 przez Biały
Biały
dziwny gość...ale i tak pewnie pojedzie na MŚ, w zeszłym sezonie też grywał sporadycznie u nas a w reprezentacji miał miejsce.
11.08.2009 o 13:19 przez 1+8
1+8
Nie mam słów na niego już i pomyśleć że ten paralityk będzie zabierał miejsce naszej młodzierzy np. Krhinowi szkoda słów<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />

Shoutbox

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się