Plotki transferowe

W duecie z Juve po francuskie trio (17)

Źródło: football-italia.net
prawie 4 lata temu
57
17
fcinter serwisowe

Obecny Mistrz Włoch - Juventus Turyn oraz obecny lider Seria A - Inter Mediolan powalczą o trzech zawodników grających na co dzień we francuskiej lidze. Mowa o Ezequielu Lavezzim, Adrienie Rabiocie oraz Lassanie Diarra.

Takie informacje podaje dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport. Ezequiel Lavezzi opuści Paryż z powodu wygasającego kontraktu, natomiast Adrien Rabiot potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł grać w pierwszym składzie przez EURO 2016, bowiem reprezentant Francji U21 chciałby wystąpić na tym turnieju, który rozgrywany będzie w jego ojczyźnie. Tutaj gazeta typuje wyżej szanse Interu, bowiem w Turynie może mu być ciężko przebić się do wyjściowej jedenastki.

Jeżeli zaś chodzi o Lassane Diarrę to 30-latek jest śledzony przez oba kluby mniej więcej od tego samego czasu, więc negocjacje mogą stać na bardzo podobnym poziomie. Sam Francuz jednak zaprzeczał ostatnio, że chce przejść do nowego klubu. Prawdopodobnie to właśnie na nim skupią się działacze Juventusu, ponieważ może trafić do klubu bardzo tanio, a Stara Dama oszczędza na ewentualne transfery Banegii i Gündoğana.

Zobacz też

Federico Dimarco Parma

Bologna zimą po Dimarco (1)

11.12
16:55
Milan Skriniar

Barcelona chce nie tylko Lautaro (14)

08.12
11:35

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.12.2015 o 23:15 przez ekspert
ekspert
Rabiot jedynie, reszta zbędna.
29.12.2015 o 16:52 przez Kebo
Kebo
Nikogo z nich bym nie chciał
29.12.2015 o 15:03 przez Odet
Odet
mam nadzieję, że Juve wygra ten "wyścig"
pozdr.
29.12.2015 o 14:25 przez kamil13216
kamil13216
Rabiot by przyszedł na wyp bez pierwokupu pewnie bo psg go nie odda wiec na sanie nam zawodnik na rok
29.12.2015 o 13:25 przez Kondzik
Kondzik
Banega poprawiony*
29.12.2015 o 13:24 przez Lopez
Lopez
Rabiota nie znam to się nie wypowidam,ale dla reszty stanowcze nie.Włączmy się do walki o Banege gościowi się kontrakt kończy w czerwcu
29.12.2015 o 13:21 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Gównograjki
29.12.2015 o 13:19 przez Yascarr
Yascarr
Nikogo. Rabiota jeszcze bym przeżył ale to też szału nie ma.
29.12.2015 o 13:11 przez Kondzik
Kondzik
Jedynie Podsiadło mozna wziąć a reszta niech szuka klubu gdzie graja weterani a nie dobijac kasy na emeryturę
29.12.2015 o 13:01 przez fred
fred
Ostatnie zdanie - nie Benegi, a Banegi.
29.12.2015 o 12:47 przez Rebelde
Rebelde
3x NIE ...Lavezzi? Stary pierni, co najlepsze lata dawno ma za sobą. On nigdy dużo bramek nie zdobywał, jedynie przez swoją szybkość i ruchliwość robił zamieszanie u przeciwnika. A te cechy spadają na łeb i szyje, z wiekiem. Niech lepiej idzie do MLS dorobić do emerytury.
Diara? Po co nam kolejny Def.Pomocnik , który nic nie wniesie do ofensywy. A nam potrzeba kogoś kto pociągnie grę do przodu. A nie kolejny dzik, który odbierze piłkę i co najwyżej poda do najbliższego zawodnika, jak by go piłka parzyła ala. Medel.
Rabiot? Jego akurat bardzo chciałbym zobaczyć u nas, ale PSG go nie sprzeda a wypożyczenie jest bez większego sensu. Jak dadzą klauzule wykupu to tak, a inaczej to NIE. Nie będzie ogrywać cudzych graczy.
29.12.2015 o 12:45 przez timon
timon
Rabiot to byłaby świetna opcja. Właśnie taki defensywny rozgrywający jest nam potrzebny
29.12.2015 o 12:44 przez Edi092
Edi092
Rabiot to dobry gracz, jest mlody i bedzie sie rozwijal, nie wiem czemu niektorzy tutaj go wyzywaja od amatorow. Gdy Verratti byl kontuzjowany to gral za niego i niczym nie odstawal od niego.
29.12.2015 o 12:37 przez coco
coco
wy nie wiecie co wy piszecie, o ile pozostała 2 to pełna zgoda tak Rabiot to jest przyszła gwiazda światowej piłki, on z miejsca byłby naszym najlepszym pomocnikiem. Wystarczy pooglądać co on gra chociażby w LM, np w meczu z Realem gdy wszedł za kontuzjowanego Verrattiego i był najlepszym graczem na boisku. W drużynie PSG zajmuje 5 miejsce po Ibrze Cavanim Di Marii i Verrattim w ilości ocen i średnich na mecz.
29.12.2015 o 12:33 przez G3nesis
G3nesis
Lavezzi jak najbardziej. Pożegnać Palacio i dać Lavezziemu kontrakt na max 2 lata. Za kasę bym go nie chciał, ale jak jest za darmo to czemu nie.
29.12.2015 o 12:28 przez Endru
Endru
zaden z nich nie wniesie nic ciekawego do Interu. Lavezzi o Diarra sa wypaleni a Rabiot to amator. Jest slaby i tyle
29.12.2015 o 12:17 przez coco
coco
tak Rabiot to amator, idź się lecz.

Shoutbox

Skepta 12.12.2019 23:27

z meneli robiłem slupy, bylo na qrwy i buty

Piter 12.12.2019 23:23

Byleby nie niemiecki zespół. Każdy nam może nastukać 😂

maverik 12.12.2019 23:22

gorzej ze mamy rewanz przed meczem z juvkami

Chuchu 12.12.2019 23:16

W sumie też nikt straszny, generalnie jak potraktujemy te rozgrywki poważnie to jesteśmy faworytami z każdym właściwie

Chuchu 12.12.2019 23:15

Leverkusen, Szachtar, Olympiakos, Brugge

maverik 12.12.2019 23:14

mozemy trafic na wszystkie nierozstawione za wyjatkiem Romy

Chuchu 12.12.2019 23:14

czy jest tylko podział rozstawieni/nierozstawieni ?

Chuchu 12.12.2019 23:13

My możemy trafić na kogoś z nierozstawionych "spadkowiczów" z Ligi Mistrzów?

Chuchu 12.12.2019 23:13

Generalnie odpadnięcie z którąkolwiek z drużyn z 2. miejsc to będzie kompromitacja :D

wesley87 12.12.2019 23:12

Chciałbym Rangersow

Czarson 12.12.2019 23:00

okk

Czarson 12.12.2019 23:00

aaa mowisz o 1/16

Chuchu 12.12.2019 23:00

A my rozstawieni jesteśmy

Chuchu 12.12.2019 23:00

United z 1. miejsca wyszli przecież

Czarson 12.12.2019 22:59

MU?

Chuchu 12.12.2019 22:58

Eintracht i Wolfsburg straszą tylko tym, że to Niemcy

Chuchu 12.12.2019 22:58

Najmocniejsi rywale na jakich możemy w 1/16 trafić to chyba Wolverhampton

sparzak30 12.12.2019 22:55

Taki futbol haha

Nitrogen 12.12.2019 22:55

Ale z Hajty oczywiście beka

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29035

Liczba newsów: 35398