Wywiady z działaczami

Wanda Icardi: Mauro był zrozpaczony, nie zamierzamy opuszczać Interu (17)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
około miesiąca temu
3083
17
Wanda i Mauro

Wanda Icardi, żona i agentka Mauro Icardiego, opowiedziała o ostatnich i przeszłych wydarzeniach w programie Tiki Taka.

- Nigdy nie mieliśmy żadnych wątpliwości, czy dziś pójść na stadion, zawsze robię to jako żona gracza i jako matka moich dzieci, które są Interistami. Cóż, właściwie nie było wątpliwości, ponieważ Francesca ma ospę wietrzną, ale Mauro poprosił mnie, abym poszła z nim.

Dzień wcześniej dowiedzieliśmy się, że samochód Wandy z dziećmi w środku został obrzucony kamieniami.

- Wczoraj rano obudziłam się, aby zabrać mojego najmłodszego syna na jego mecz i wiemy, co się stało...Na szczęście zdarzyło się to w miejscu, gdzie były kamery, więc było to pomocne. Potem zadzwoniłam do Interu, ponieważ byłam w szoku, a kilka minut później Marotta do mnie oddzwonił.

O opasce kapitańskiej:

Dla Mauro to jak zabranie nogi. Jest dumny z tej koszulki. Nigdy nie myślał o pieniądzach. Bardzo go to obchodzi i zawsze robił wszystko, aby ją honorować. Nigdy nie sądziłam, że to może się stać. Zawsze mam kontakt z Interem, z Marottą i Ausilio. Przez trzy godziny miałam spotkanie z Interem i nigdy mi o tym nie powiedzieli, nawet Mauro. Jesteśmy rodziną Interistów. Mauro zdobył 120 bramek w tej koszulce, gdy nikt w niego nie wierzył. Mauro jest pierwszym, który wierzy w ten zespół. 

- Chcę podziękować Morattiemu za miłe słowa. Mauro był bardzo zrozpaczony. Poprosiłam Massimo czy mógłby pomóc Mauro wrócić na boisko, bo wiem ile piłka nożna dla niego znaczy. Dla mnie Inter jest rodziną, której nie chcemy opuszczać. Lautaro? Mauro jest bardzo szczęśliwy i dumny z niego. Fani? Wielu go zachęca. Musimy wyjaśnić wiele rzeczy, jedną z wad, które ma Icardi, jest to, że jest zbyt szczery. Odejście w czerwcu? Nie, to nie jest nasz pomysł. Mamy nadzieję pozostać, ale jest wiele zmiennych i czynników, które nie zależą tylko od nas. Rok w piłce nożnej to bardzo długi okres czasu. 

udostępnij

Zobacz też

Giuseppe Beppe Marotta [820x440]

Marotta: Nie ukarzemy Icardiego (10)

19.03
11:04
Javier Zanetti

Zanetti: Inter to wspaniała rodzina (6)

24.03
08:33

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.02.2019 o 19:05 przez Endru
Endru
No z pewnoscia bylo mu przykro, ze nie posypaly sie oferty.
18.02.2019 o 18:12 przez AveCaesar
AveCaesar
W końcu doigrał się chłopak. Fani i tak mieli do niego ogromną cierpliwość, a On czuł się jak król. Wojna z rodziną, wojna z mediami, pyskował do kibiców, wojny w szatni, w końcu poszedł na wojnę z klubem. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka hehe.
18.02.2019 o 18:01 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Mam już tego dosyć mam nadzieję, że go w lecie gdzieś sprzedamy chociaż za te 60 mln. Jeżeli za mniej też będzie dobrze dla mnie. Grunt żeby pozbyć się problemu z klubu. To co Oni od :cenzor: lają to kompletna dziecinada i brak jakiegokolwiek szacunku do klubu, ludzi z nim związanych oraz przede wszystkim kibiców, których nigdy nie szanował, co nie raz pokazywał.
18.02.2019 o 15:22 przez cuba
cuba
Precz już tą telenowelą i mam nadzieję jako fan jego odejścia pozbędziemy się ten śmiesznej kobiety ,niech Icardi sobie nie wkręca że jest bezcenny bo jest już równie śmieszny co ta Wanda ,oby opuścił Inter z zakończeniem tego sezonu ,iżadne zdobycie króla strzelców nie jest warte tych pieniędzy co ta śmieszna para chcę :D bez Icardiego gramy bardziej kreatywnie jakby ktoś się przyjżał i nie ma że każdy jest skazany na podanie na koniec do Icardiego,już nie jest kpt i w mojej ocenie to jest pierwszy krok by szukał sobie z Wandą zarabiania kasy i psucia zespołu od środka gdzieś indziej
18.02.2019 o 11:13 przez Saff
Saff
"Mauro zdobył 120 bramek w tej koszulce, gdy nikt w niego nie wierzył"
Aha.
18.02.2019 o 11:09 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Raz gada tak raz tak. Jak prawdziwa kobieta. Nie wiadomo co już jest prawda
18.02.2019 o 10:37 przez Towarzysz
Towarzysz
Czyli Icardi odchodzi... Teraz trwa tylko sztuczne pudrowanie relacji, aby podbić cenę.
18.02.2019 o 09:48 przez Czarson
Czarson
Inter zły a Icardi zostanie.
18.02.2019 o 09:46 przez kibix
kibix
Masakra, przecież to wszystko przez nią xdd teraz kota ogonem odwracają
18.02.2019 o 09:14 przez babok23
+1
babok23
Dopóki Icardi będzie w tym zespole jesteśmy skazani na czytanie tych wypocin z jej udziałem a to jest naprawdę męczące.Niestety ona dla niego jest niczym matka i żona jednocześnie, takie odnosze wrażenie.
18.02.2019 o 08:21 przez Wisniapl
Wisniapl
Prawda jest taka, że w wakacje nie było konkretnych ofert za Icardiego, a po tej szopce pewnie jak się pojawią to kiepskie, więc koń zmienia gatkę co by z ręką w nocniku nie zostać.
18.02.2019 o 08:18 przez Ibra1908
+3
Ibra1908
"Nigdy nie myślał o pieniądzach" - od tego ma żonę 🐴 😂
18.02.2019 o 08:00 przez Kazam
Kazam
Widać że stonowała wypowiedzi, unika bezpośredniego odniesienia się do sytuacji. "Nie zamierzamy", "nie chcieliśmy", "nie myślimy o odejściu". Trochę inaczej to wygląda jak się spojrzy na jej zachowanie jako agenta. Myślę, że chce zmienić strategię wobec klubu, wie że szantażem nie uda jej się osiągnąć zamierzonego celu. Teraz próbuje innej narracji. Zobaczymy co dalej
18.02.2019 o 07:21 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Trochę innym tonem ale dalej kręci...
18.02.2019 o 06:41 przez ojciec&ojciec
+1
ojciec&ojciec
Niby mięknie śle dalej papla co jej ślina na język przyniesie. To :cenzor: aa nie reality show, wszystko co się dzieje pomiędzy nimi a klubem nie powinno wychodzić na światło dzienne. Według mnie latem Icardi odejdzie
18.02.2019 o 05:43 przez Kondzik
+5
Kondzik
Jedna z wad która ma Icardi jesteś Ty. Nic więcej
18.02.2019 o 04:18 przez broda4991
+1
broda4991
clCoś koniowi mięknie gadka zobaczymy jak to się potoczy.

Shoutbox

InteristaNagato 25.03.2019 11:05

wielu tak pisało

Skepta 25.03.2019 11:04

myslalem ze to pokemon ale jednak mylilem sie

InteristaNagato 25.03.2019 11:04

dokl

Skepta 25.03.2019 11:04

z lautaro bedzie kocur

Nasir 25.03.2019 11:03

bufalo mocarela

InteristaNagato 25.03.2019 11:03

pizza z pieca

Nasir 25.03.2019 11:02

piatek slaby lautaro slaby, to kto piekarz jest mocny?

Luki165 25.03.2019 11:01

Maldini, Blanc, Desailly, Ferdinand

Nerazzurri83 25.03.2019 10:56

Lucio ?

IlCapitano 25.03.2019 10:53

Nesta, Samuel, Cannavaro, Thuram, nie powiem

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Następnie opisuję top5 XXI wieku

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Kolejność przypadkowa

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Skriniar, Romagnoli, Chiellini, de Vrij, Koulibaly

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Uwaga, opisuję top5 stoperów Serie A obecnie

IlCapitano 25.03.2019 10:50

Mnie nie nabierzesz, takiego Chucha to może

Piekarz 25.03.2019 10:48

z karnego strzeli owszem, na pustą, ale co więcej?

Piekarz 25.03.2019 10:48

takie cieniaczysko ten byku jeden

Piekarz 25.03.2019 10:47

nie wiem, dla mnie ten Lautaro to cieniak i absurdem byłoby, żeby miał pierwszeństwo w składzie przed Icardim #MuremzaMaurem

Piekarz 25.03.2019 10:47

De Fraj

IlCapitano 25.03.2019 10:46

De Vrij i Lautaro poobijani

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    28

    75

  • 2

    Napoli

    Napoli

    28

    60

  • 3

    Inter

    Inter

    28

    53

  • 4

    Milan

    Milan

    28

    51

  • 5

    Roma

    Roma

    28

    47

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    28

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    21

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 3

    Krzysztof Piatek

    19

  • 4

    Duvan Zapata

    17

  • 5

    Arkadiusz Milik

    15

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 15 marca

  • FT

    Cagliari

    2 - 1

    Fiorentina

Sobota, 16 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 5

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Roma

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Bologna

Niedziela, 17 marca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    1 - 1

    Chievo

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Frosinone

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Parma

  • FT

    Napoli

    4 - 2

    Udinese

  • FT

    Milan

    2 - 3

    Inter

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 22948

Liczba newsów: 33252