Wywiady z agentami

Wanda Icardi: Nie ma pośpiechu ws. nowego kontraktu (10)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
12 miesięcy temu
938
10
Wanda Icardi

Wanda Icardi, która jest stałym ekspertem w programie „Tiki Taka” tradycyjnie została zapytana o swojego klienta. Dziennikarze zadali jej pytania odnośnie nowego kontraktu dla jej męża oraz została zapytana jaką wagę mają bramki zdobywane przez Icardiego w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Oto co odpowiedziała:

- Rozmowy ws. nowego kontraktu? Nie ma pośpiechu. Wciąż mamy kontrakt, który obowiązywać będzie jeszcze przez najbliższe trzy sezony. Ja jestem szczęśliwa i bardzo spokojna to wy macie lęk.

- Gole Icardiego w Lidze Mistrzów? Są bardzo ważne. Dla niego, podobnie jak i dla Cristiano Ronaldo i innych piłkarzy, gole strzelone w Lidze Mistrzów są najważniejsze. Kolejne w hierarchii są te strzelane w drużynie narodowej.

 

 

 

 

 

Zobacz też

Cristiano Biraghi

Agent Biraghiego: Inter jest dla Niego wszystkim (1)

05.09
10:50
Danilo D'Ambrosio

AG. D’Ambrosio: Danilo chce wreszcie coś wygrać z Interem (8)

21.06
05:50

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.10.2018 o 13:34 przez Gajdzik
Gajdzik
Ja raczej jestem spokojny i o Niego i o Skriniara, a jak naprawdę, ktoś będzie chciał odejść, to i tak to zrobi...
10.10.2018 o 12:14 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Nie widzę racjonalnych powodów, dla których Mauro miałby obecnie zamieniać Inter na United.
10.10.2018 o 14:33 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
Cóż, liga angielska uchodzi raczej za bardziej prestiżową a ti już jest racjonalny powód
10.10.2018 o 14:51 przez Orzeu
Orzeu
do przeprowadzki rodziny z 5-tką dzieci? Nie sądzę.
09.10.2018 o 20:27 przez Kondzik
+1
Kondzik
Wanda wyjaśnia Judkow teraz niedowiarkow na nowy kontrakt. Powoli widać że nabiera olej do głowy. Najwyższy czas. Mauro chyba dobrze ukuł po LM ;)
09.10.2018 o 14:37 przez Dyl87
Dyl87
Konico może idź do normalnej roboty a nie tu mieszasz dobrym chłopakom
09.10.2018 o 14:11 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Mimo wszystko mam nadzieję, że dogadają się przed kolejnym letnim mercato i w kontrakcie zapiszą jakąś gigantyczną klauzulę wykupu lub ją całkowicie zlikwidują. Jeśli Mauro będzie tak regularny w LM, a nasza przygoda potrwa tam dłużej niż niektórzy zakładali to te 110 mln może w końcu ktoś wyłożyć na stół.
09.10.2018 o 14:00 przez Endru
+4
Endru
Cieszy, ze taka Wanda jest agentem Mauro, a nie jakis wieprz pazerny Raiola.
09.10.2018 o 21:29 przez Orzeu
+1
Orzeu
dokładnie. Nie rozumiem hejtu na nią - swego czasu mocno ją wszędzie krytykowano, a w sumie ja ją oceniam bardzo pozytywnie.

Shoutbox

maniekfci 21.09.2019 13:13

dokładnie, zaraz Inter wróci do bycia klasycznym Interem i koniec spustu

VVujek 21.09.2019 13:11

Vancore pesymista :D

Vancore 21.09.2019 13:09

nie ma co patzec na juve szczegolnie ze zaraz my tyez zaczniemy tracic punkty seryjnie

maniekfci 21.09.2019 12:57

juve wygrało 8 mistrzostw z rzędu, a my się cieszymy, że mają jakieś straty xddddd

kusy 21.09.2019 12:39

Coś w tym jest, zbyt często analizowane jest każde spotkanie juve, a jak stracą pkt, euforia jak po zdobyciu jakiegoś pucharu

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal naszym sukcesem jest wpadka/porażka juve?

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal leczymy kompleksy wpadkami juve?

miniu86 21.09.2019 12:14

Juve ma dwukrotnie wyzsza strate niz przed rokiem, ale czekaja na "efekt Ronaldo". Ustosunkujcie sie prosze do tego

Vancore 21.09.2019 12:03

puszki spoko ale samo to piwo to za specjalne nie jest

Xucatlan 21.09.2019 12:01

Jak jest tam jakiś lokalny browar, to kto wie czy nie chwyciliby pomysłu, jakby tak ktoś podrzucił.

kamil13216 21.09.2019 11:58

Widzieliście te derbowe puszki Peroni ? Nawet spoko, chętnie ujrzałbym takie z moich lokalnych derbów Pogoń Imielin- MKS Ledziny.

Xucatlan 21.09.2019 11:56

Oni mają kessie, więc te 10 bananów, to byłby miecz obosieczny.

Vancore 21.09.2019 11:55

a jesli giampaolo rzuci na boisko 10 bananow to jestesmy w dupie bo brdzie grali w oslabieniu od samego poczatku

Endru 21.09.2019 11:54

conte chce interu klinicznego

Vancore 21.09.2019 11:53

juve cyniczne a roma komiczna

Vancore 21.09.2019 11:53

pamietajmy ze milan jest bardziej ttechniczny a inter jest fizyczny

Endru 21.09.2019 11:52

ten milan trzeba taktycznie pokonac

Endru 21.09.2019 11:52

nie trzeba

Xucatlan 21.09.2019 11:47

Ciekawe czy wyjdziemy na maskymalnej energii jak za Spalla, kiedy na derby zawsze była jakaś ektra motywacja, czy jednak będziemy grali na spokojnie, jak do tej pory.

Endru 21.09.2019 11:22

lazaro szybki jest moglby pojechac z rr

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28538

Liczba newsów: 34745