Wywiady z agentami

Wanda: Jesteśmy blisko pojednania (20)

Autor:
Źródło: football-italia.net
3 miesiące temu
2222
20
Wanda Nara Icardi

Wanda Nara wzięła udział we wczorajszym programie Tiki Taka, w którym to zapewniała, że porozumienie na linii Icardi - Inter jest bliskie.

Oto wypowiedź:

Czy spotkamy się w piątek? Jeśli o mnie chodzi to nie ma żadnego spotkania, jednak być może klub spotka się z Mauro beze mnie. Jeżeli Mauro spotka się z trenerem to wtedy ja wkroczę... nie, nie wiem tego. Rozmawiałam z Marottą, nie ma żadnego problemu. Jesteśmy blisko pojednania, naprawdę bardzo blisko. Mauro powoli wraca po kontuzji kolana i nie miał żadnego dnia wolnego aż do dzisiaj, ponieważ chce wrócić do gry i robić to w czym jest najlepszy.

Rozmawiałam z Marottą i mogę zapewnić, że nie ma żadnych problemów pomiędzy Icardim, a jego kolegami z drużyny. Mauro wróci, gdy będzie zdrowy. Słyszałam co zawodnicy mówili prasie i żaden z nich nie powiedział niczego złego. Problem z ludźmi jest taki, że za bardzo mieszają Wandę z Mauro, jednak my nie jesteśmy jedną osobą. Derby? Byłam pewna, że Inter je wygra. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

AG. Martineza: Lautaro ma za sobą udany sezon (7)

12.06
10:54
Eljif Elmas

Agent Elmasa: Marotta pytał Pandeva o mojego klienta (1)

24.05
12:49

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.03.2019 o 14:34 przez Wojtala
+1
Wojtala
Pojednać to się możecie z Ciotką na święta, z Interu najlepsze co możecie zrobić to WY :cenzor: LAĆ pierwszym autobusem :)
18.03.2019 o 14:34 przez Dyl87
+1
Dyl87
Icardi żegnam !
18.03.2019 o 14:31 przez TomHardy
+1
TomHardy
maverik napisał:
Jak takie dobre ma relacje z drużyną to czemu nie przyszedł z Radją do szatni świętować? Choć w sumie powinienem zapytać czemu go w ogóle nie było na trybunach na meczu ze SPAL i Milanem.
chociaż tu mogę się zgodzić.
18.03.2019 o 14:23 przez maverik
+1
maverik
Jak takie dobre ma relacje z drużyną to czemu nie przyszedł z Radją do szatni świętować? Choć w sumie powinienem zapytać czemu go w ogóle nie było na trybunach na meczu ze SPAL i Milanem.
18.03.2019 o 13:45 przez DonDawido
+2
DonDawido
Mauro odbił Wandę.
Lautaro odbił Inter.
18.03.2019 o 13:15 przez ciechan
+5
ciechan
Icardi to kawał historii Interu. Marzyłem, żeby stał w szeregu obok Vieriego, Meazzy czy Mazzoli. Zyczylem mu tego i wydawało się, że ma głowę na karku. Dziś nie ma sentymentów, Lautaro najlepszym zawodnikiem na boisku w najważniejszym meczu w lidze. Stylem gry przypomina mi Aguero. Nie można jednak zostawiać mu na barkach tak wielkiej odpowiedzialności - potrzeba doswiadczonego napastnika obok Martineza, a dla nas sprzedaż Mauro to okazja to spieniezenia się, zamknięcia tematu FFP i dobre okno.
18.03.2019 o 13:15 przez danielinter
danielinter
Na lawe moze byc wole Lautaro , ktory biega , walczy i ma duze umiejętności niz tego dzbana.
18.03.2019 o 13:14 przez TomHardy
+2
TomHardy
Wy :cenzor: laj razem z Icardim.
18.03.2019 o 13:08 przez tkropkab2
+1
tkropkab2
Wypad. Co to za kapitan, ktory w najtrudniejszych momentach zostawia druzyne. Lautaro pokazal, ze moze go zastapic, a kapitanem w niedlugim czasie pewnie zostanie Skriniar. Sprzedać tegi pizdusia byleby poza serie a.
18.03.2019 o 13:04 przez IlCapitano
+7
IlCapitano
Za późno na pojednania, kości zostały rzucone. WON
18.03.2019 o 12:53 przez Pader88
Pader88
Nie jesteśmy jedną osobą? U was Chooj i Ciiipa jedno ciało...
18.03.2019 o 12:29 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Lepiej siedźcie dalej na tym drzewie.
18.03.2019 o 12:08 przez Kondzik
Kondzik
Rodzina Icardich poczuła że Kobra to nie zaskroniec i nie da się wyj :cenzor: . Cóż trzeba wracać i pracować na nowy klub bo grunt się pali. Beka won
18.03.2019 o 11:27 przez strzalkowy
+5
strzalkowy
wygląda jakby czekali na zmianę trenera....
18.03.2019 o 11:18 przez Weo
+2
Weo
No tak, teraz nagle porozumienie. Ok, niech wróci i ćwiczy z całą drużyną. Może nam pomoże jeszcze w tym sezonie, ale do pierwszego składu już go nie brać. Niech wchodzi za zmęczonego Lautaro lub w tych momentach meczu gdzie musimy postawić wszystko na jedną kartę. A po sezonie won, jak tylko będzie ktoś go chciał jeszcze kupić. Watpie by się zrehabilitował w tak krótkim czasie jaki został do końca sezonu. Kibice nie dadzą mu żyć.
18.03.2019 o 11:16 przez Wisniapl
+2
Wisniapl
Na rezerwowego co najwyżej. Tak by cena nie spadła za bardzo. Lautaro udowodnił, że można mu ufać i niech teraz Icardi popracuje o pierwszy skład, a nie dostanie go za nic po tym co zrobił.
18.03.2019 o 11:08 przez SETE
+3
SETE
Koba trzeba patrzec na to od strony klubu. Icardi musi wrocic chocby po to zeby go dobrze sprzedac.
18.03.2019 o 11:06 przez KoBa
+5
KoBa
Czy tylko ja czułbym rozczarowanie po ew. pojednaniu?
18.03.2019 o 10:55 przez Drakan83
Drakan83
Zobaczymy jak to się skończy. Jego przypadek pokaże, czy w futbolu rządzą już zawodnicy z agentami, czy jeszcze trener. Jak wróci, zobaczymy czy od razu do składu czy na ławkę.
18.03.2019 o 10:53 przez SETE
+2
SETE
Wandzi dupa mieknie .

Shoutbox

emika 15.06.2019 22:49

bo Ci kalecy sie tutaj zbiegaja

emika 15.06.2019 22:49

zrobmy zrzute dla sracemilanu zeby sb tam zalozyli

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:49

i jakoś nie pamiętam żeby błyszczał

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:48

w sumie to przecież on był w Sampie

Chuchu 15.06.2019 22:48

Ja to nie mam pojęcia jak on gra więc się nie wypowiem

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:48

ale poziom tamtej ligi to jednak dno jest

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:48

ale hajp na niego jest przez te gole i asysty

Chuchu 15.06.2019 22:48

no to co kurła oczekujesz

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:48

pomocnik

Chuchu 15.06.2019 22:48

a to jest napastnik?

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:47

połowa z nich to farfocle wpuszczone przez bramkarza

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:47

i jednak niech cenzor od Interu

WirtuozTaktyki 15.06.2019 22:47

oglądam wszystkie gole strzelone przez tego Fernandeca

Chuchu 15.06.2019 22:47

Ostatnio to nałogowo wciągam sok jabłkowy

Chuchu 15.06.2019 22:46

Ale to też rzadko, odzwyczaiłem się od alko i mnie nie ciągnie kompletnie

morele1 15.06.2019 22:45

na kaca

morele1 15.06.2019 22:45

no ja wlasnie łyche wale

morele1 15.06.2019 22:45

dobrze

Chuchu 15.06.2019 22:45

A z resztą alkoholu coraz mniej tykam ostatnio, jak już to łychę jakąś

morele1 15.06.2019 22:44

to chuchu zakolaku jestes hetero na szczescie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 25836

Liczba newsów: 34091