Wywiady z agentami

Wanda Nara: Mogę mówić to co chcę (22)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
6 miesięcy temu
2636
22
Wanda i Mauro

Wczorajszego wieczoru odbył się kolejny program Tiki Taka, a więc kolejny występ Wandy Nara w telewizji.

Jak zwykle nie obyło się od łez i kontrowersyjnych wypowiedzi.

Wanda:

Szkoda straconych 2 punktów, jednak na szczęście jesteśmy nadal na 3 miejscu, a w futbolu jest wiele niesprawiedliwości, jak ten rzut karny, czy zachowanie Perisicia, czy ciągłe przedstawianie Icardiego jako potwora, którym nie jest. Być kapitanem to oznacza okazywanie szacunku i Mauro szanuje każdego za te kolory i tą koszulkę na pierwszym miejscu. 

Na słowa Cassano, który powiedział, że Icardi powinien przeprosić drużynę Wanda niemal płacząc odpowiedziała:

Przeprosić? Za co miałby niby przepraszać? Dość tych bzdur, codziennie chodzi do szatni, by pracować z fizjoterapeutą. 

Za każdym razem kiedy były negocjacje ktokolwiek był obwiniany to Mauro, który jest prawdziwym Interistą: cisza mogła być pomocna, on nigdy nie mówił za dużo, ja natomiast jestem opiniotwórcą. Zawsze mówiłam, że ktokolwiek ze mną rozmawia może usłyszeć coś co mu się nie spodoba, jednak powinniśmy wyróżnić, że to co ja mówię to co innego, co mówi Mauro. Jestem tu od opinii i mówię to co chcę. To niebywałe, że w roku 2019 jako kobieta nie mogę mówić tu wszystkiego. 

Mamy doktora, który powiedział nam, że Mauro nie powinien grać. Jednak nikt nie chciał go odstawiać, szczególnie przed meczami takimi jak derby, ponieważ on zawsze chciał grać. Czy odbierasz opaskę temu, który poświęca się najmocniej?

 

Tagi: Wanda Icardi
udostępnij

Zobacz też

Bergwijn

Agent Bergwijna: Inter? Mam nadzieję, ale nie ma konkretów (3)

04.06
15:19
Lautaro Martinez

Agent Martineza o Barcelonie (9)

30.06
15:38

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.02.2019 o 07:59 przez Czarson
Czarson
Zbyt wysokie ego, zero skruchy czy jakiś refleksji. W co ten idiota dal sie wkręcić...
25.02.2019 o 17:40 przez kibix
+2
kibix
Z jednej strony szkoda mi Maurycego, ale z drugiej jak jest debilem to co zrobisz. Szkoda mi go, bo ta lekkoobyczajówna jak skapnie siez, że mauro już skończony (bo tak będzie jak będzie jej dalej słuchał, a o tym wszyscy wiemy), to porzuci go dla innego durnia(może z jakiejś innej branży?) a on się obudzi w wieku 30 lat z ręką w nocniku i będzie jak Balotelli próbował we Francji z miernym skutkiem. A mógł się za te 5lat obudzić w Mediolanie jako niekwestionowana legenda i zerkac na tablice kiedy zostanie najlepszym strzelcem w historii.
25.02.2019 o 15:57 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Teraz będzie udawać ofiarę, bo przecież jest kobietą, dobrze że nie innej karnacji, bo oprócz szowinizmu doszedł by jeszcze rasizm...
Wandzia kurła zrozum ty jesteś niewyobrażalnym pustakiem i mogłabyś mieć nawet 3 cyce i dwa penisy, to niczego by nie zmieniło !!
25.02.2019 o 14:42 przez Kazam
Kazam
Szczerze mówiąc, chyba musiałbym wyczerpać wszystkie znane sobie przekleństwa pod tym newsem żeby wyrazić swój stosunek do tej pani. Zamiast tego napiszę tylko : Tragifarsa
25.02.2019 o 12:20 przez Towarzysz
Towarzysz
Dokładnie wandzia, jesteś opiniotwórcą! Ale trochę słabym, skoro opinią całego środowiska Interu jest, że ty i mauro jesteście szmatami?
25.02.2019 o 12:07 przez DonDawido
+1
DonDawido
Wanda czegoś nie rozumie. Może mówić co tylko chce, nikt jej tego nie może zabronić, ale ona nie może nikomu zabronić komentowania jej wypowiedzi. Wolność słowa to nie to samo, co brak odpowiedzialności za nie.
25.02.2019 o 11:33 przez oster
+1
oster
Wanda Nara kur...a stara!
25.02.2019 o 10:45 przez Endru
Endru
Typowe zachowanie ktore zlecil jej pracodawca w tym przypadku Icardi, teraz agresja bedzie coraz wieksza i coraz wiecej brudow zacznie wyplywac na powierzchnie. Doktor to ewidentnie dostal w łape od Icardiego zeby bylo jakies alibi czyli kontuzja ale mysle, ze i tak kary finansowe wjada niebawem i taka bedzie odpowiedz Interu, nie zdziwie sie jak to wszystko swoj finał znajdzie w sądzie. Byle do lata!
25.02.2019 o 10:23 przez WirtuozTaktyki
+5
WirtuozTaktyki
xD Teraz koń używa feministycznej tarczy do obrony swoich niecnych poczynań. Co następne? Będzie oskarżać wszystkich dookoła o przemoc wobec zwierząt? Co za cyrk.
25.02.2019 o 11:05 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Ubierze koszulkę z napisem KONSTYTUCJA
25.02.2019 o 11:08 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
DEMOKRACJA
25.02.2019 o 13:54 przez AveCaesar
AveCaesar
OUTA !!
25.02.2019 o 10:16 przez Est
Est
Czy gdyby agentem Icardiego był jakiś facet, to mógłby gadać co chce? Oczywiście, że nie. Wanda nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej słowa odbijają się negatywnie na wizerunku Icardiego.
25.02.2019 o 10:15 przez zemaria
+4
zemaria
i ruchać też się możesz z kim chcesz przecież
25.02.2019 o 10:13 przez BAGGIO1
+2
BAGGIO1
Wandziu, co innego mówić, a co innego kłapać mordą...
25.02.2019 o 10:06 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
Dobra, weź już spier dalaj może co
25.02.2019 o 10:03 przez ojciec&ojciec
+2
ojciec&ojciec
dobra, niech oni się pakują i wypad, serio, bardzo lubiłem Icardiego ale to co się teraz dzieje jest niedopuszczalne. Jak dla mnie może już nie powąchać murawy
25.02.2019 o 09:54 przez AveCaesar
AveCaesar
"Jednak nikt nie chciał go odstawiać, szczególnie przed meczami takimi jak derby, ponieważ on zawsze chciał grać." - czemu wtedy nie powiedział, że nie zagra bo ma kontuzję ? Może dlatego, że nie było żadnej poważnej kontuzji (jeżeli w ogóle coś było), a jedynie lekki uraz, z którym co dzień grają i trenują piłkarze ?
"Jestem tu od opinii i mówię to co chcę." - nie, jesteś agentem swojego męża i niszczysz mu karierę i pozbawiasz go resztek szacunku środowiska klubu, którego był kapitanem i aspirował do miana symbolu zachowując się na wskroś nieprofesjonalnie.
A z resztą :cenzor: w to niech wy :cenzor: lają oboje skoro Mauro jej na to pozwala. Niby milczy (jak zawsze) ale prawda jest taka, że to Ona jest jego językiem. Dobrze, że nikt z klubu nie daje się wciągnąć w te gierki tylko milczymy z klasą podczas gdy Oni robią z siebie błaznów.
25.02.2019 o 09:49 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie możesz.
25.02.2019 o 09:32 przez kamil13216
kamil13216
Druga sprawa ze raszpla i pantofel maja mózgi pozamykane gownem, ze nie wiedza za co maja przeprosić. Ja jako kibic nie oczekuje przeprosin za to ze był :cenzor: owym kapitanem, bo to czaje, po prostu nie sprawdził się, nie ma o co mieć pretensji. Tylko jestem wkurwiony ze olał zespół, nie pojechał do Wiednia i zamiast zamknąć :cenzor: i okazać pokorę to wrzucał w neta teksty nie do końca do :cenzor: j nastolatki z problemami. Osmieszajac tym samym klub.
25.02.2019 o 09:23 przez Pader88
+2
Pader88
Sama stwierdza ze jest kobieta i ze może sobie pier dolic co chce i nie ma co na to specjalnie zwracać uwagi... paszczur jeden przebrzydły, atencyjny, charkam melą okropną w jej stronę!
25.02.2019 o 09:06 przez kamil13216
kamil13216
Oj jak mi was szkoda nirmalnie się wzruszyłem !! WON !! !!

Shoutbox

IlCapitano 18.08.2019 10:59

Szkoda tylko, że pewni kibice wielkiego Juventusu przybywają tutaj na stronę tego żałosnego Interu aby się dowartościować

KoBa 18.08.2019 10:59

Angelii chciał Guardiolę i Patricii załatwił mu nie byle Guardiolę ale samego Sarriego

IlCapitano 18.08.2019 10:59

Nie mam już słów by opisać wielkość Juventusu i określić ilość tych lat świetlnych

KoBa 18.08.2019 10:58

Patricii to ma na liścia takiego Marotte

IlCapitano 18.08.2019 10:58

Masz 100% racji

Niebiesko-czarny 18.08.2019 10:58

Ten klub jest wlasnie zarzadzany orzez takich amatorów

IlCapitano 18.08.2019 10:58

Dokladnie

Niebiesko-czarny 18.08.2019 10:57

A Miernotta nadaje sie tylko do uprawiania ryżu

IlCapitano 18.08.2019 10:57

Juventus jest wielki i jest wielki bo jest wielki

IlCapitano 18.08.2019 10:57

70 to dla innych klubów a dla fenomenalnego Juventusu 40 bo Paratici geniusz

KoBa 18.08.2019 10:55

Icar w Napoli oznacza że Juve rusza po LM z atakiem Mandzur-Higuain

Niebiesko-czarny 18.08.2019 10:55

Ale to i tak mało

Niebiesko-czarny 18.08.2019 10:55

Icardi 40? Z tego co slyszalem 70

★Intero★ 18.08.2019 10:54

Komuś widze niedzielna zdrowaśka zaszkodziła

IlCapitano 18.08.2019 10:54

Fenomenalny ikardy był wart 250 mln a teraz jest wart 40 i nikt go nie chce masakra tam sabotażyści pracują najwyraźniej

andyvdm 18.08.2019 10:53

Jak grosze to 20 klubów powinno się przebijać ofertami

IlCapitano 18.08.2019 10:50

Juventus jest szalenie wielki

IlCapitano 18.08.2019 10:50

On nie może być doskonały

IlCapitano 18.08.2019 10:50

Niestety Inter nie jest Juventusem

IlCapitano 18.08.2019 10:50

Dokladnie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28013

Liczba newsów: 34480