Relacje

Werder-Inter: wyjściowe jedenastki (36)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
893
36

Werder Brema: 1 Wiese; 3 Pasanen, 15 Prodl, 29 Mertesacker, 8 Fritz; 22 Frings, 41 Schmidt; 7 Arnautovic, 14 Hunt, 10 Marin; 23 Hugo Almeida.
Rezerwowi: 21 Mielitz, 16 Silvestre, 18 Kroos, 19 Wagner, 20 Jensen, 24 Pizarro, 44 Bargfrede.
Trener: Thomas Schaaf.

Inter: 21 Orlandoni; 4 Zanetti, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 34 Biraghi; 39 Santon, 8 Thiago Motta, 40 Nwankwo, 11 Muntari; 27 Pandev, 9 Eto'o.
Rezerwowi: 12 Castellazzi, 17 Mariga, 19 Cambiasso, 48 Crisetig, 54 Dell'Agnello, 57 Natalino, 88 Biabiany.
Trener: Rafael Benitez.

Sędzia: Cuneyt Cakir (Turcja)

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.12.2010 o 09:47 przez mati1908
mati1908
...
07.12.2010 o 23:14 przez mikruzzo
mikruzzo
największym nieporozumieniem w tym zestawieniu to Rafael Benitez a zaraz za nim Orlandoni, Nwankwo i Muntari
07.12.2010 o 22:57 przez remiza
remiza
Mam nadzieje że po tym meczu zwolnią beniteza. Bo to co on robi z drużyną to się nie mieści w głowie. W zeszłym sezonie każdy mecz prawie wygrany a teraz co 5 mecz wygrany co to ma znaczyć?
07.12.2010 o 22:45 przez KAZUYAH
KAZUYAH
Chciałbym pogratulować użytkownikowi Michal17095 kopiowania mojego komentarza w newsie o Sneijderze i wklejanie go na ligamistrzow.com JESTEŚ ZEREM KTÓRE NIE UMIE NIC WYMYŚLIĆ SAMEMU. ŻAL MI TAKICH JAK TY I MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIGDY NA TEJ STRONIE NIE BĘDZIESZ SZANOWANY LAMUSIE<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
07.12.2010 o 22:37 przez xeneen
xeneen
Zanetti ma kontuzje?
07.12.2010 o 22:23 przez madmike
madmike
dno w całej swojej dennej okazałości, niestety...<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.12.2010 o 22:22 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
boże? CZEMU? co ja takiego zrobiłem!<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
07.12.2010 o 22:18 przez koza15
koza15
&quot;Do Bremy po zwyciestwo&quot; jak to mowil nasz kochany pełen optymizmu trener Rafa Benitez ... <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
07.12.2010 o 22:18 przez log1c
log1c
Mam nadzieję że w 1/8 finału nie trafimy Barcelony bo to będzie pogrom i kompromitacja...
07.12.2010 o 22:15 przez goglin
goglin
trzeba zwolnic beniteza <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
07.12.2010 o 22:13 przez szmalo
szmalo
żal dupe sciska, panie Benitez Panu juz dziekujemy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
07.12.2010 o 22:01 przez log1c
log1c
To jest jedno z najgorszych spotkan interu jakie widzialem dno dna gorzej niz 1 liga polska.
07.12.2010 o 21:59 przez RossoCavaliere
RossoCavaliere
smutne to jest
07.12.2010 o 21:56 przez bykuInter
bykuInter
j***ć piłkarzyków i cały nasz skład bez ambicji no milanista takie życie niestety.... INTER TO MY benitez h*j<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
07.12.2010 o 21:44 przez RossoCavaliere
RossoCavaliere
bykuinter Takie ŻYCIE!
07.12.2010 o 21:42 przez korus1984
korus1984
MASAKRACJA
07.12.2010 o 21:42 przez bykuInter
bykuInter
jejku... wezcie milanisci idzcie stad H*J CI NA IMIE benitez TY SKU*WYSYNIE J*BAC PILKARZYKOW BEZ AMBICJI<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
07.12.2010 o 21:38 przez RossoCavaliere
RossoCavaliere
Kibicuje WAM! Wygrajcie, wyjdźcie z grupy na pierwszym miejscu i trafcie na nas MILANISTÓW<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
07.12.2010 o 21:35 przez dawid84
dawid84
BENITEZ WEŹ SZNUR I POWIEŚ SIĘ OD INTERU O.......L SIĘ<br />
<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
07.12.2010 o 21:31 przez xeneen
xeneen
fatalnie gramy;/, może coś strzelą w drugiej połowie
07.12.2010 o 21:29 przez log1c
log1c
Oglądać się tego nie da pół strzału nie oddali, takim piłkarzom jak muntari, cordoba i santon można podziękować bo to nie ten poziom. Werder dużo lepszy w pierwszej połowie.
07.12.2010 o 21:28 przez bykuInter
bykuInter
k****a<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> co za h*je j*bane ja mam ich gdzies jak tak maja grac to szykujmy sie na spadek nawet z ligi
07.12.2010 o 20:51 przez mio85
mio85
ten sklad to chyba jakis zart
07.12.2010 o 20:45 przez xeneen
xeneen
co robi cambiasso w miejscu materazziego? xD
07.12.2010 o 20:43 przez mazurek123
mazurek123
relacjehd.webh.pl<br />
POLECAM DOBRY LINK NIE TNIE DOBRA JAKOSC OBRAZU<br />
RELACJEHD.WEBH.PL
07.12.2010 o 20:41 przez Helton
Helton
hehe idzie mlodosc biraghi licze na niego<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.12.2010 o 20:40 przez Rufus
Rufus
Musimy to wygrać !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
07.12.2010 o 20:39 przez bobek98
bobek98
transmisje24.com - mecz na zywo
07.12.2010 o 20:38 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Cambiasso i Biabany na ławce? Mariga pewnie w drugiej wejdzie. Jedziecie ich panowie!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
07.12.2010 o 20:38 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
wlasnie dobrze, niech rezerwowi troche pograja

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się