Relacje

Wątpliwości Leonardo (16)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
310
16

Diego Milito trenuje z pierwszym zespołem od kilkunastu dni. Nie wiadomo jednak, czy Argentyńczyk zostanie powołany na sobotnie derby Mediolanu.

 

Jak informuje QSVS piłkarz pracuje bardzo intensywnie od kilku tygodni i wydaje się wracać do optymalnej dyspozycji. Il Principe bardzo ciężko pracuje na treningach. Dziennikarze uważają, że napastnik coraz mocniej zaczyna przypominać zawodnika, który w poprzednim sezonie poprowadził Inter do Triplette.

 

Leonardo bardzo liczy na Argentyńczyka, jednak waha się, czy powołać go na sobotnie derby Mediolanu. Uważa się, że piłkarz jest gotowy fizycznie na około 30 minut gry. Argentyńczyk na pewno więc nie pojawi się w pierwszej jedenastce Nerazzurrich. Szkoleniowiec Interu nie chciałby ryzykować zdrowia piłkarza przed ćwierćfinałowym spotkaniem z Schalke 04, w którym to niedostępny do gry będzie Giampaolo Pazzini. Z drugiej strony Leonardo chciałby sprawdzić jak na tle silnego rywala sprawdzi się 31 - latek, co stawia go przed dużym dylematem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.03.2011 o 20:29 przez moro46
moro46
To ma dylemat Leonardo , ale ja bym nie ryzykował i wpusciłbym go na ostanie 30 minut<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> musimy go miec na Schalke<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.03.2011 o 17:40 przez arturmatu
arturmatu
ja bym wstawił go na ostatnie 20min albo 15min. Jeżeli naprawdę wraca do formy to powinien nawet w ciągu tych 20minut pokazać klasę.
29.03.2011 o 17:21 przez Omen
Omen
Z Bayernem miał już zagrać 30 minut o ile pamiętam bo szykowany był na derby...Teraz szykowany jest na Schalke mecz który odbędzie się 3 dni później.Gramy o mistrzostwo Włoch co będzie gdy w 60 minucie będziemy potrzebowali napastnika?
29.03.2011 o 15:07 przez Michal_fci
Michal_fci
powolac mozna i w razie czego go nie wpuszczac <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
29.03.2011 o 14:36 przez dichu
dichu
Ja bym powołał Diego na Milan! właśnie powrót w takim meczu i bramka doda mu wiary w to że jest potrzebny drużynie. To że sporo czasu nie grał w cale nie musi oznaczać że nie ma formy. A na pewno sprawdzian się przyda bo mamy już za pasem mecz z Szalke który tylko z pozoru wygląda łatwiej jak ten z Mialnem. Oraz mecz z Roma w pucharze. Sezon wkracza w decydująca fazę i Inter powinien już być do niego przygotowany a slabsza gra diego wówczas nie będzie problemem.
29.03.2011 o 14:29 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
Jeśli jest tylko gotów na &quot;30 minut&quot; gry to niech wejdzie w 75 minucie żeby na czas lub Udowodnić ze jest gotów do gry...<br />
Co do meczu to Milan Bez Ibrahimovicia &quot;bo to jest ich TOP GOAL SCORRER&quot; nie mają szans, Jedynie Robinho i Cassano. <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.03.2011 o 13:32 przez Crespofan
Crespofan
diego nawet jesli wynik bedzie nie korzystny nie powinien wchodzic z milanem bo co on zrobi <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> jest napewno w takiej formie ze lohohoh moze poszalec po tej kontuzji... dac go na slabszych przecwinikow !
29.03.2011 o 13:29 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie ma co ryzykować skoro zdrowi są Eto i Pazzini
29.03.2011 o 13:28 przez Szociq
Szociq
na Milan duet Pazzini i Eto'o w zupełności wystarczy. Milito musi dojść do pełnej dyspozycji a jego wejście w derbach mogłoby nastąpić tylko w sytuacji gdyby wynik był dla nas niekorzystny.
29.03.2011 o 13:19 przez Imrahil
Imrahil
Milito nigdzie latem nie wyleci
29.03.2011 o 13:17 przez Kebo
Kebo
Lepiej niech wyzdrowieje do końca i szuka formy bo latem może wylecieć
29.03.2011 o 13:06 przez Kusy
Kusy
wejście Milito w meczu derbowym będzie zależało jaki będzie wynik, jak będzie korzystny to lepiej niech nie wchodzi.
29.03.2011 o 13:01 przez krzycho1
krzycho1
ma racje lepiej nie ryzykowac jego zdrowia
29.03.2011 o 13:00 przez Tomghost
Tomghost
z napadem mamy duzy problem<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
29.03.2011 o 12:58 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Ehh, nie najlepiej wygląda sprawa z kontuzją &quot;Il Principe&quot;. Miał już dawno być w stanie grać, a tu taka niemiła niespodzianka, dobrze, że mamy Pazziniego.
29.03.2011 o 12:57 przez Arcadinho77
Arcadinho77
Niech Diego wejdzie w 60 min i pinkolnie brame <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> wtedy utrze nosa wszystkim niedowiarkom <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 15:52

Moliny mialo byc

El_Imprezatore 26.06.2026 15:51

Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć

Borgen 26.06.2026 15:51

i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.

Borgen 26.06.2026 15:50

Śmiej się... to samo chciałem napisać ;)

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

Diufa

Szczupac_FCI 26.06.2026 15:47

kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz

Claudio 26.06.2026 15:43

zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

XD

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Ale wszyscy wiemy jak będzie

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.

Jaszczu91 26.06.2026 15:42

Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić

Claudio 26.06.2026 15:41

wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.

Orzeu 26.06.2026 15:40

co typ bredzi xD

Claudio 26.06.2026 15:34

Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.

Claudio 26.06.2026 15:31

gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą :D

rchemik 26.06.2026 15:30

Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08

rchemik 26.06.2026 15:29

priorytetem*

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625535

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się